Warunki dla zapytania Kościelec:Tatry

Kościelec

2020-08-01 09:43
Insta@z02peter
Pogoda idealna, szlak suchy, trochę powiało na szczycie i koło południa delikatne, chwilowe zachmurzenie. Sporo ludzi, umiarkowane korki na trudnych fragmentach Kościelca.
Tatry

Kościelec

2020-08-01 02:00
Insta@katecanclimb
Szlak na Kościelec z Murowańca przez Czarny Staw Gąsienicowy w idealnych warunkach pogodowych. Na szczyt przydały się rękawiczki do wspinaczki, kamienie były naprawdę ostre. Kolejki na szczyt, spore zatory. Poza tym widoki warte świeczki.
Tatry

Kościelec

2020-07-31 12:00
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Szlaki suche, pogoda świetna. Na szczycie wychładzający wiatr. Sporo turystów, ale bez zatorów. Kuźnice - Boczań - Hala Gąsienicowa - Zielony Staw Gąsienicowy - Karb - Kościelec - Karb - Czarny Staw Gąsienicowy - Dolina Jaworzynki - Kuźnice.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-07-22 20:18
Insta@mariamietlicka
Trasa Kasprowy Wierch - Hala Gąsienicowa - Czarny Staw Gąsienicowy - Boczań - Kuźnice. Chmury tylko grożą deszczem mimo zapowiadanych od paru dni burzy i opadów. Pogoda idealna trochę promieni, trochę cienia. Im bliżej stawu tym bardziej pochmurno. Kościelec widoczny tylko momentami. Przy zejściu z Hali przez Boczań trzeba uważać na błoto przez cały odcinek wśród drzew do Kuźnic. Jest tam na tyle stromo, że można zjechać i to nie raz, bo droga jest śliska przez dobre ostatnie 30 min szlaku, bądź początkowe 30 idąc z Kuźnic. Trasa na Halę przez Jaworzynkę okazała się obecnie lepsza 🙂
Tatry

Kościelec

2020-07-19 13:09
Insta@arci_s
Trasa Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Czarny Staw-Przełęcz Karb - Kościelec. Ciepło i nawet słonecznie. Do Murowańca mokro i błotniście. Dalej sucho, przy podejściu pod szczyt pojedyncze mokre kamienie. Wzmożony ruch. Pozdrowienia dla chłopaków z Siedlec 🙂
Tatry

Kościelec

2020-07-07 19:42
Insta@annavantura
Kuźnice - Kościelec droga wspinaczkowa Sprężyna. Ciepło i parno. Chmury ciągle wisiały nad naszymi głowami, ale tylko nas straszyły. Na szczycie przywitało nas piękne słońce! Latał nad nami helikopter TOPR, ale były to prawdopodobnie ćwiczenia.
Tatry

Kościelec

2020-07-05 09:49
Mirosław Odziomek
Korki na szlaku
Tatry

Kościelec

2020-06-30 06:55
Kanil Oratowski
Wyjście z Kuźnic przez Dolinę Jaworzynkę, Czarny Staw Gąsienicowy, Karb, Kościelec, powrót przez Boczań. Przy podejściu na Kościelec jest kilka mokrych kamieni, na których łatwo się poślizgnąć, szczególnie przy zejściu. Dużo błota również na niebieskim szlaku przez Boczań.
Tatry

Kościelec

2020-06-27 18:04
Insta@thrashhmetalviking
Kuźnice- Jaworzynka- Murowaniec- Czarny Staw Gąsienicowy -przełęcz Karb- Kościelec- Zielony Staw Gąsienicowy- Jaworzynka- Kuźnice. Rano pochmurno. Warunki dobre, kamienie na szczycie mokre i śliskie, w dolinach wezbrane potoki. Po południu lampa.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.