Warunki dla zapytania Kościelec:Tatry

Kościelec

2019-08-04 06:28
Monika Ruszała Tęczar
Szlak niebieski z Kuźnic na Karb, czarny na Kościelec. Do 10 szczyt w chmurach później przejaśnienia. Miejscami mokro i błoto. Płyty na Kościelcu względnie suche.
Tatry

Swinica

2019-07-16 07:38
Konrad Majer
Kuznice Turnie Kasprowy Swinica Kościelec Kuznice. Wczesny start brak ludzi na trasach. Na powrocie od Czarnego pielgrzymki. Stada kozica. Łańcuchy i skala mokre. Pogoda super zero opadów.
Tatry

Kościelec

2019-07-05 23:09
Wojtek Masarczyk
Kuźnice-Murowaniec-Kościelec Poki co pochmurnie, na szczycie chłodno. Momentami lekki wiatr. Widoczność zmalała, Babią ledwo co widać.
Tatry

Kościelec

2019-06-08 22:26
Insta@krystekkw
Szlak na Kościelec z Przełęczy Karb. Wreszcie śnieg zniknął. Trasa dostatecznie sucha. Pagoda na góry wyśmienita. Wychodziliśmy od Czarnego Stawu Gąsienicowego, a schodziliśmy do Stawu Zielonego . Na samym szlaku nie ma śniegu. Obok jest.
Tatry

Kościelec, Karb

2019-06-02 16:20
Bart Kl
Dziś idealnie, do Przełęczy Karb od Czarnego Stawu Gąsienicowego dalej kilka łat śniegu, ale na spokojnie.
Tatry

Kościelec

2019-06-01 11:48
Piotr Patyk
Z Kuźnic przez Czarny Staw Gąsienicowy - na szlaku na Karb w 3 miejscach kilkumetrowe odcinki ze śniegiem, ale do przejścia bez większych problemów. Od Przełęczy Karb sucho i bez śniegu, warunki ok, ale z godziny na godzinę przybywało chmur. Od strony Stawków Gąsienicowych znacznie więcej śniegu, ciągła pokrywa do Zielonego Stawu.
Tatry

Kościelec

2019-05-18 00:08
Waldemar Jasiński
Trasa: Hala Gąsienicowa, Czarny Staw Gąsienicowy, Kościelec, Zielony Staw Gąsienicowy. Na szlaku żółtym przez Dolinę Jaworzynki płaty śniegu nie do ominięcia rano, zaczynały się tuż przed złączeniem szlaków. Od Hali Gąsienicowej do Czarnego Stawu śnieg już na całej długości. Śnieg w ogólności bardzo mokry i grząski, aż po sam szczyt. Powyżej Karbu dużo wystających skał lub ledwo przykrytych śniegiem. Przy zejściu na stronę Zielonego Stawu ścieżka wytyczona bardzo dziwnie, dużo przedzierania się przez kosodrzewinę, a pod sam koniec przez gęste krzaki. Być może jest wydeptana też inna, jednak szedłem za najwyraźniejszym śladem. Zejście przez Boczań - śniegu brak, w większości sucho.
Tatry

Kościelec

2019-04-20 23:28
Jolka Gryglik
Podejście na Karb żlebem pomimo "schodów" mocno zmrożone. W wielu miejscach trzeba było sobie je wyrzeźbić 😉 Podejście na Kościelec rano praktycznie sam lód. U szczytu sporo wystających skał.
Tatry

Kościelec

2019-04-13 17:02
Mateusz Oćwieja
Bezwietrznie, stabilnie. Super. Im wyżej, tym więcej widać.
Tatry

Kościelec, Kasprowy Wierch

2019-04-05 10:07
Insta@stekbwoy
Karb - Kościelec - Pośrednia Turnia - Kasprowy - Kuźnice. Nad Świnicką Kotlinką sporych rozmiarów nawis, w pełnym słońcu nie budził zaufania, stąd zamiast na Świnicką Przełęcz poszliśmy na Pośrednią Turnię. Do ok. 08:00 - 09:00 bardzo przyjemny, lekko podmrożony śnieg, im dalej w dzień tym większa mokra kaszka, w zależności od przetarcia szlaku i ubicia. Szlak na Kościelec przetarty i idealny. Na Pośrednią Turnię miejscami torowanie w brei.
Tatry

Kościelec

2019-03-31 21:49
Adrian Piwowar
Pogoda wiosenna, pełne słońce, bardzo dobra widoczność. Wejście na Karb od strony Czarnego Stawu wcześnie rano po twardym śniegu, szlak przetarty. Od przełęczy na szczyt - podobnie. Cały czas konieczne raki, przydatny także czekan lub choćby kije. Na trasie zaledwie kilka osób. Szczyt o godz.10:00. Zejście przez Karb do Zielonej Doliny Gąsienicowej - z każdą minutą słońce świeciło coraz mocniej i śnieg około południa robił się już grząski.
Tatry

Kościelec

2019-03-31 21:20
Insta@allme_traveler
Trasa: Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Czarny Staw Gąsienicowy-Karb-Kościelec. Piękna pogoda. Bez wiatru. Konieczne raki. Przyda się jeszcze czekan. Śnieg mokry. Szlaki przetarte.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij