Warunki dla zapytania Kondracka Przełęcz:Tatry

Kondracka Przełęcz

2021-02-22 20:50
Insta@mputowskii
Start z Doliny Małej Łąki. Podejście do przełęczy obowiązkowo z raczkami i kijkami. Słonecznie i bezwietrznie. Zejście przez Halę Kondratową do Kuźnic.
Tatry

Kopa Kondracka

2021-02-14 19:55
Ewa Bogucka
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kondracka Przełęcz - Kopa Kondracka, szybki powrót tą samą drogą. Szlak wyraźny,wydeptany, oblężenie Giewontu. Od przełęczy na Kopę trochę zawiany. Większość szlaku bez wiatru, mrozu ale zachmurzone. Ostatnie 100150 m i sam szczyt bardzo mocny wiatr i siarczysty mróz. Telefony po wyciągnięciu z kieszeni padły. O 13 zgodnie z prognozami słońce i błękitne niebo.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2021-02-05 19:42
Insta@grazkaijanuszenarowerach
Trasa: Kuźnice, Hala Kondratowa, Kondracka Przełęcz, Giewont, Kopa Kondracka, Przełęcz pod Kopą Kondracką i Hala Kondratowa. Warunki dobre od Kondratowej, zero wiatru jak i ludzi, o 10 byliśmy na Giewoncie, szlak na Giewont nieprzetarty, kopuła Giewontu dosyć lodowa, czekan i raki obowiązkowo. Zejście przez Kopę Kondracką na spokojnie, a od przełęczy można śmiało uskutecznić dupozjazd. Kominek przed szczytem Giewontu mocno pionowy i trochę lodu, kopaliśmy schodki, bo ciężko było wbić się rakami.
Tatry

Kondracka Przełęcz

2021-01-09 00:09
Agnieszka Brzeszcz
Kuźnice- Schronisko na Hali Kondratowej- Kondracka Przełęcz. Szlak praktycznie od Kuźnic do Kondrackiej Przełęczy elegancko wydeptany. Raczki i kijki dały radę, w rakach przy bardziej stromych podejściach będzie wygodniej. Rezygnacja z wyjścia na Kopę Kondracką ze względu na wiatr. (ok. 13 drogi też udało się bez problemu przejść w raczkach, szlak przetarty). Ogólne warunki dobre. Dużo turystów, jeszcze więcej narciarzy.
Tatry

Czerwone Wierchy

2020-10-09 21:31
Małgorzata Malec Wydra
Trasa z Kir, czerwonym na Ciemniak i dalej granią Czerwonych Wierchów, Kondracka Przełęcz, Giewont, zejście szlakiem czerwonym i czarnym do Kir. Podejście zimowe, zmrożony śnieg, skała oblodzona. Da radę bez raczków, ale ostrożnie, na trasie śnieg miękki i błoto pośniegowe, zejście błotniste. Giewont sucha skała.
Tatry

Giewont, Kasprowy Wierch

2020-09-20 21:08
Insta@_aleksandraa_k_
Warunki bardzo dobre, wiadomo sobota dużo ludzi. Kuźnice-Kalatówki-Hala Kondratowa-Kondracka Przełęcz-Wyżnia Kondracka Przełęcz-Giewont-Kopa Kondracka-Przełęcz pod Kopą Kondracką-Kasprowy Wierch-Hala Gąsienicowa-Przełęcz między Kopami-Kuźnice przez Boczań
Tatry

Czerwone Wierchy

2020-09-20 13:37
Agnieszka Brzeszcz
Kuźnice- Kondracka Przełęcz- Czerwone Wierchy- Dolina Kościeliska. Szlak suchy, idealne warunki na wycieczkę. Do Kondrackiej Przełęczy dosłownie kilka osób, dopiero na Czerwonych Wierchach zrobiło się gęściej. Tłoczno też w samej dolinie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.