Warunki dla zapytania Kopa Kondracka:Tatry

Giewont, Goryczkowa Czuba, Kasprowy Wierch

2019-05-18 12:05
Insta@cristov5
Trasa Hala Kondratowa - Giewont - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch. Do schroniska w Hali Kondratowej szlak suchy, bez śniegu. Wyżej dużo mokrego śniegu, wiele osób szło w raczkach. Przy podejściu na Giewont łańcuchy odsłonięte, ale skała mokra ze względu na topniejący śnieg. Przy podejściu na Kopę część szlaku na zmianę albo ze śniegiem albo sucha skała, przez co zakladanie raków mijało sie z celem. Taka sama sytuacja przy trawersie na Kasprowy. Na zejściu zielonym szlakiem do Kuźnic miejscami pół metra śniegu, ale od Myślenickich Turni warun typowo letni. Po 13 zaczęło kropić, ale na tym poprzestało.
Tatry

Małołączniak, Kopa Kondracka

2019-05-18 10:21
Sebastian Stepniowski
Warunki b. dobre, stała pokrywa śniegu od mniej więcej 1650m npm. Trasa: Kuźnice - Przełęcz Kondracka - Kopa Kondracka - Małołączniak - Kopa Kondracka - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kuźnice.
Tatry

Kopa Kondracka

2019-05-11 08:43
Insta@venividivino
Kuźnice - Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kondracka Kopa - Przełęcz Kondracka - Hala Kondratowa - Kuźnice. W partiach reglowych bez śniegu, ale bardzo ślisko. Śnieg kopny dopiero na podejściu na przełęcz, od wysokości ok. 1400m. Na grani silny wiatr. Na zejściu w stronę Kondrackiej Przełęczy miejscami ok. 1m śniegu. Zejście do Hali Kondratowej bardzo śliskie, są tory do zjazdu na pośladkach. Raki zostały w plecaku, kijki zalecam.
Tatry

Hala Kondratowa, Kopa Kondracka

2019-04-27 17:21
Julia Giza
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kopa Kondracka - Kuźnice. Od Kuźnic do Hali Kondratowej warunki ok, mokry śnieg z błotem. Od Hali na Kopę masakra pogodowa, śnieg i deszcz, bardzo mokry śnieg, szlak niewidoczny (wielu turystów również my nie mogliśmy trafić na dokładny szlak) polecam wziąć raczki lub raki, czekan także się przyda lub kije.
Tatry

Kopa Kondracka i Giewont

2019-04-21 09:34
Insta@travelgymeatrepeat
Podejście do Przełęczy pod Kopą Kondracką, na Kopę i na Giewont, zejście do Hali Kondratowej z Kondrackiej Przełęczy. Warunki super, ale raki mile widziane, na Wierchach już bez śniegu, warunki idealne!!
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2019-04-18 22:10
Tomasz Markielewicz
Kuźnice-Giewont-Kopa-Kuźnice Warunki bardzo dobre, szlak jak na te temperatury w bardzo dobrym stanie, śnieg w miarę twardy, na samym podejściu na Giewont sucha skała. Na Kopie mocny, zimny wiatr, poza tym ciepło i miło.
Tatry

Giewont, Kopa Kondracka

2019-04-11 23:07
Aleksandra Konarska
Kuźnice - Giewont - Kopa Kondracka - Kuźnice Śnieg generalnie zmrożony, przykryty cienką warstwą świeżego. Łatwo nie zauważyć śliskich miejsc. Podejście na Giewont suche, po skałach. Gorzej na zejściu, część łańcuchów nadal pod śniegiem tak jak i fragmenty szlaku (niestety raczej te mniej przyjazne). Od Hali Kondratowej do Kuźnic bardzo ślisko. Krokusy na Kalatówkach przysypało, ale trochę dodaje im to uroku.
Tatry

Kopa Kondracka

2019-03-31 15:49
Insta@byle_do_gory
Szlak niebieski z Kuźnic na Przełęcz Kondracką potem na Kopę. Warunki średnie. Mokry, przepadający śnieg. Powyżej przełęczy dużo lepiej. Raki i czekan zbędny. Kijki przydatne. Pobiegane.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-03-30 20:10
Dorota Bracha
Kuźnice - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Małołączniak - Ciemniak - Kiry. Wymarzona pogoda. Bezchmurnie, bezwietrznie, słońce mocno prazy.Mokry śnieg, całość udało się przejść bez raków i bez wieszych problemów 🙂
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-03-17 20:40
Dona Ta
Kuźnice - Hala Kondratowa - Kopa Kondracka - Kasprowy - Kuźnice. Początkowe podejście na Halę Kondratową oblodzone. Za schroniskiem w Kondratowej szlak miejscami zawiany i wpada się nawet po kolana, od Kopy miejscami grań oblodzona, a miejscami mokry, ciężki śnieg. Sporo ludzi dziś szło tym szlakiem, więc w newralgicznych miejscach się korkowało. Momentami były dość mocne podmuchy wiatru, ale ogólnie bardzo ciepło.
Tatry

Kopa Kondracka

2019-03-09 10:24
Insta@ania_gie05
Podejście przez Przełęcz pod Kopą Kondracką. Śnieg dość twardy, zmrożony, miejscami zapadał się, szlak przetarty, widoczne ślady. Praktycznie od hali bardzo silny wiatr, na grani nawet 100h, utrudniał przejście. Raki i czekan obowiazko. Zejście z Przełęczy Kondrackiej przetarte, śnieg miękki.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij