Warunki dla zapytania Kopieniec Wielki:Tatry

Kopieniec Wielki

2021-02-21 17:09
Insta@gorskielove_
Podejście z Toporowej Cyrhli, zejście szlakiem zielonym przez Polanę Olczyską do Jaszczurówki. Warunki bardzo dobre, słoneczna pogoda. Cała trasa przedeptana. Topniejący śnieg. Raczki niekonieczne, jednak bardzo przydatne przy podejściu, a zwłaszcza podczas schodzenia.
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-02-16 13:14
Beata Odj
Trasa: Toporowa Cyrhla- Polana Kopieniec- Wielki Kopieniec- Polana Olczyska- Jaszczurówka Już przy podejściu do szlaku z Toporowej Cyrhli warto założyć raczki, wystający lód. Dalej szlak bez większych niespodzianek. Po drodze jeszcze kilka miejsc z wystającym lodem. Widoki z Wielkiego Kopieńca dla koneserów.
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-02-14 23:51
Daniel Stiler
Trasa: Szlakiem z Kuźnic, przez Nosalową Przełęcz i Polanę Olczyską. Bezchmurne niebo, piękna pogoda i około -15 stopni. Parkingi w Kuźnicach pełne, ale ludzi na szlaku niewiele. Na ostatnim podejściu przydadzą się raki 🙂
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-02-12 19:03
Maria Kowalska Bieniek
Trasa: Toporowa Cyrhla- Polana pod Kopieńcem- Kopieniec- Dolina Olczyska- Jaszczurówka Szlak dobrze przetarty na całej trasie. Przy wejściu od Toporowej Cyrhli na około 10 m podejścia lód, dalej przyjemny, zmrożony śnieg. Szlak odchodzący w stronę Psiej Trawki też przetarty. Podejście od strony Cyrhli niezbyt wyślizgane, zejście w stronę Doliny Olczyskiej bardzo śliskie - bez raczków raków nie do przejścia. Doliną Olczyską do Jaszczurówki miły spacer po ubitym śniegu.
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-02-06 18:07
Insta@mountainfreak_pl
Na szlaku zielonym lód, widoczność słaba. Raki lub raczki moim zdaniem bardzo pomocne, jednak schodząc mijałam wiele ludzi z dziećmi, którzy jakoś dawali radę bez.
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-01-28 15:38
Insta@karolina.partyka_
Podejście z Jaszczurówki. Warunki bardzo dobre, trasa przetarta i dobrze ubita. Raczki mogą się przydać, szczególnie przy zejściu. Powrót tą samą trasą.
Tatry

Kopieniec Wielki

2021-01-10 21:21
Insta@dzzoanaaaaw
Szlak z Cyrhli na Wielki Kopieniec - śnieg z rana zmrożony, sypki. Szlak wydeptany, niezbyt ślisko z rana, po południu pewno raczki bądź kijki wskazane. Widoki cudne.
Tatry

Kopieniec Wielki

2020-12-17 12:51
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Zielonym szlakiem z Cyrhli, pętla na szczyt wejście przed krzyżem, zejście na Polanę pod Kopieńcem. Powrót na Cyrhlę. Szlak w większości wytopiony, miejscami lód ze śniegiem, przeszłam bez problemów bez raczków. Na szczycie dużo turystów, ale to jakaś grupka była, gdy zeszli - zostały 4 osoby. Szlak zejściowy na polanę zupełnie wytopiony, polana również. Straszne mgły i smog w Zakopanem, na Kopieńcu jest się już ponad tym, choć długo w las jeszcze ten smog czuć. Brak jakiegokolwiek ruchu powietrza. Zdaje się, że ktoś wybudował dwa parkingi przy początku szlaku, na pewno by się tam przydały. Są jeszcze zamknięte.
Tatry

Nosal, Kopieniec Wielki

2020-12-05 21:28
Insta@aborecka_a
Trasa: Nosal od parkingu, Dolina Olczyska, Kopieniec Wielki Trasa raczej sucha, jedno miejsce z mokrym śniegiem i błotem naprawdę wymagające raczków. Na pozostałych odcinkach są one zbędne. Większość trasy sucha i przyjemna, zero śniegu. Momentami zrywający się halny.
Tatry

Kopieniec Wielki

2020-11-21 16:45
Insta@panizprzedszkola.wgorach
Droga z Cyrhli Toporowej na Wielki Kopieniec przez Polanę Kopieniec. Zejście tą samą drogą. Warunki bardzo dobre, niewielka warstwa śniegu, miejscami oblodzenia. Raczki mogą być przydatne, ale nie są konieczne.
Tatry

Kopieniec Wielki

2020-11-14 20:49
J. G.
Toporowa Cyrhla ? Polana Kopieniec ? Wielki Kopieniec Szlak wilgotny, miejscami niewielkie błotko. Zrywka drewna, na dłuższym odcinku - nieco bałaganu na szlaku.
Tatry

Kopieniec Wielki

2020-08-29 23:05
Insta@iniechtoszlak
Początek trasy szlakiem zielonym z Toporowej Cyrhli. Warunki dobre. Na szlaku sucho. Wyjście na szlak po 9 rano. Mało ludzi. Na szczycie nie było tłumów. Zejście przez Polanę Kopieniec.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.