Warunki dla zapytania Kozi Wierch:Tatry

Kozi Wierch

2020-08-03 08:54
Insta@z02peter
Podejście od Doliny 5 Stawów. Lekkie zachmurzenie. Przed samym szczytem trochę popadało. Trzeba uważać na śliskie skały, szczególnie przy schodzeniu. Ilość ludzi umiarkowana.
Tatry

Orla Perć

2020-08-01 10:36
Insta@cezwu
Zawrat - Kozi Wierch Słonecznie i bezwietrzenie, a pod butem sucho. Dość sporo osób na trasie, co przyczyniło się do tworzenia kolejek przy drabinkach i bardziej wymagających zejściach, więc trzeba było odczekać na swoją kolej.
Tatry

Kozi Wierch

2020-07-25 20:32
Insta@morion_i
Przejście z Pięciu Stawów na Kozi Wierch. Warunki idealne, pod koniec dnia zaczęło się chmurzyć. Trasa około 25 km.
Tatry

Orla Perć

2020-07-14 23:04
Insta@arci_s
Trasa Palenica Białczańska, Dolina Pięciu Stawów, Zawrat, Kozi Wierch, Przełęcz nad Buczynową Doliną, Kozia Dolina, Murowaniec, Kuźnice. Pogoda optymalna, na szczycie dość ciepło, pod butem sucho. Na Orlej Perci zatory robiły się przed drabinką i łańcuchach przed Kozim Wierchem.
Tatry

Kozi Wierch

2020-07-13 23:06
Insta@stalowa_aga1
Kozi Wierch z Doliny Pięciu Stawów Polskich Wejście przez Siklawę na Kozi i zejście przy schronisku. Ruch umiarkowany. Temperatura bardzo przyjemna na taką wycieczkę. Widoczność również przyzwoita, aczkolwiek chmurki krążyły. Panorama jak zawsze cudna. Jeżeli ktoś jeszcze nie był polecam.
Tatry

Kozi Wierch, Granaty

2020-07-10 08:16
Insta@giacomino141
Czarny Staw Gąsienicowy, Kozia Przełęcz, Kozi Wierch, Granaty. Wspaniała widoczność, przejrzyste niebo, duży wiatr. Ludzi optymalnie. Pod butem sucho. Były płaty śniegu, ale nie bezpośrednio na szlaku i nie utrudniały w żaden sposób wędrówki.
Tatry

Kozi Wierch

2020-07-06 13:46
Łukasz Borzęcki
Wyjście ze schroniska w Dolinie Roztoki do D5S, suchy szlak, miejscami przepływają strumyki, ale spokojnie suchą nogą można przejść. Z D5S na Kozi Wierch, szlakiem niebieskim, potem odbijamy na czarny, który niestety miejscami jest zniszczony, zwłaszcza w wyższej części. Trzeba uważać żeby przez przypadek nie zboczyć, zwłaszcza schodząc w dół (miejsca z luźnymi kamieniami). Pogoda rano do 10 przejrzystość super, na szczycie zachmurzyło i widok tylko w kierunku D5S. Na powrocie tłoczno na szlaku D5S - Wodogrzmoty z uwagi na zamknięty MOK.
Tatry

Kozi Wierch

2020-07-06 13:09
Insta@kery.maria
Kozi Wierch z Palenicy Białczańskiej przez Dolinę Pięciu Stawów Polskich Wyjście z Palenicy po godzinie 6 (parking praktycznie pusty), ludzi garstka. Pogoda cudowna, dużo słońca, bez wiatru, po godzinie 9 kilka małych (niegroźnych ?) chmur na niebie. Na szczycie na Kozim Wierchu widoczność dobra, Orla Perć skąpana we mgle, przy zejściu (tą samą trasą) zdecydowanie widoczna poprawa pogody na szczycie (niebieskie, bezchmurne niebo), ludzi już trochę więcej. W Dolinie Pięciu Stawów spory ruch jak na poniedziałek, być może to wynik remontu drogi do Morskiego Oka (całkowicie zamknięta ta trasa). W związku z remontem nie ma możliwości zakupu wjazdu na parking online.
Tatry

Kozi Wierch

2020-07-04 18:27
Joanna Waryszak
Trasa: Palenica Białczańska - Dolina Roztoki - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Kozi Wierch Rano jeszcze padało, więc szlaki mokre, ale bez tragedii. Rozpogodziło się dopiero w 5 Stawach. Szlak na Kozi Wierch suchy, ale same szczyty całkowicie chmurach i na szczycie mleko. Ludzi sporo, zwłaszcza przy schronisku tłoczno.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.