Warunki dla zapytania Kozi Wierch:Tatry

Kozi Wierch

2019-06-23 17:47
Bartosz R
Na Dolinę 5 Stawów wejście zielonym, potem czarnym na Kozi Wierch. Powrót z D5S czarnym. Duże zachmurzenie, ograniczona widoczność, co jakiś czas lekkie opady. Śliskie kamienie, więc trzeba uważać. Widoki odsłoniły się jedynie na chwilę przy zejściu z Koziego.
Tatry

Granaty

2019-06-14 23:32
Joanna Świerad
Od Skrajnego do Zadniego. Cały szlak od Czarnego Stawu na Skrajny Granat suchy, bez śniegu, bardzo dobre warunki. Fragment Orlej pomiędzy Granatami tak samo. Na zejściu, w okolicach Zmarzłego Stawu kilka dużych płatów śniegu, jeden można obejść górą, myśmy szły przez. Ostrożność wskazana zwłaszcza w 2 miejscach można się sturlać do stawu, raczki i kijki mogą się przydać. Przy zejściu, w godzinach popołudniowych nie były nam potrzebne, śnieg był bardzo miękki. PS: fragment OP Zadni Granat-Kozi Wierch, widziany z Zadniego też wygląda na suchy.
Tatry

Orla Perć cała

2019-06-10 14:24
Anna Dorota
Zawrat, Kozi Wierch, Granaty, Krzyżne. Orla do przejścia, śnieg miejscami zalega. Zejście z Krzyżnego częściowo po śniegu.
Tatry

Kozi Wierch

2019-06-09 14:17
Wojciech Pa
Szlak częściowo przysypany, część śniegu lepiej obejść, część do przejścia. Sprzęt raczej zbędny, kijki przydatne do podparcia. Uwaga na luźne kamienie, niektórzy sypią nimi bez opamiętania 🙂
Tatry

Orla Perć, Zawrat - Kozi Wierch

2019-06-08 20:42
Insta@wolek_i_osiolek
Cała grań bez śniegu. Są miejsca gdzie trzeba wyjątkowo uważać. W żlebie za Małym Kozim Wierchem (Honoratce) dalej zalega sporo śniegu, polecam asekurować się tam czekanem. Taka sama sytuacja w miejscu, gdzie szlak przecina Kozią Przełęcz.
Tatry

Kozi Wierch

2019-06-02 09:38
One Step Forward
Podejście do Piątki przez Dolinę Roztoki z pojedynczymi płatami śniegu. Jeden większy znajduje się na wysokości Siklawy. Po 20 minutach od drogowskazu na Kozi Wierch śnieg już prawie do samego szczytu (sam szczyt jednak niezaśnieżony). Śnieg mokry, zapadający, stuptuty obowiązkowe. Na wierzchołku pustki, po drodze minęliśmy tylko 2 osoby. Sami szliśmy bez raków, ale z kijkami. Dość łatwo było wybić sobie wygodny i stabilny stopień w śniegu.
Tatry

Kozi Wierch

2019-06-01 00:07
Insta@monikahuras
Widok na Dolinę 5ciu Stawów ze szlaku na Kozi Wierch. Dużo śniegu przed szczytem, niezbędne raki. Dużo chmur, na górze widoczność na kilka metrów, zimno i wieje.
Tatry

Orla Perć (Zawrat - Kozi Wierch)

2019-05-29 12:31
Piotr Pisarzowski
Szlak niebieski prowadzący od Kuźnic do Czarnego stawu Gąsienicowego zupełnie bez śniegu. Podejście pod Zawrat od strony Czarnego stawu zaśnieżony, miejscami śnieg po kolana. Odcinek Orlej Perci (Zawrat - Kozi Wierch) zaśnieżony, łańcuchy w większości pod śniegiem. Przejście wykonane bez raków. Czekan obowiązkowy, raki opcjonalne (polecam zabrać).
Tatry

Kozi Wierch, Dolina Pięciu Stawów Polskich

2019-04-19 21:59
Insta@slawomirnarloch
Kozi Wierch przez Dolinę Pięciu Stawów Polskich. Warunki dość trudne. Śnieg topi się i jest bardzo ślisko. Czekan i raki niezbędne. Poza tym bardzo ciepło, słonecznie, mało ludzi.
Tatry

Rysy, Szpiglasowy Wierch, Kozi Wierch

2019-04-19 11:37
Adrian Piwowar
Bezchmurne niebo, pełne słońce, powyżej 1800m wietrznie. Wejście na Kozi Wierch od Piątki rano po twardym przyjemnym śniegu (utworzone stopnie), na grani śnieg wytopiony. Na Szpiglas od Piątki również twardo, miejscami załamujące się pod butem płaty świeżego, zmarzniętego śniegu. Pod samą przełęczą trochę kopnego śniegu. Szczyt w większości odsłonięty. Zejście do MOka dość nieprzyjemne - w większości mokry śnieg podjeżdżający przy każdym kroku. Szlak od MOka do Buli pod Rysami przyjemny - dość twardo, miejscami utworzone stopnie. W rysie ciężko - śnieg mokry, kopny, uniemożliwiający tworzenie stopni i ujeżdżający. Od Przełęczy pod Rysami grań w większości bez śniegu, ale nie wychodziłem na szczyt gdyż w rysie odpadł chłopak, a za nim zjechała dziewczyna, którzy prawie pociągnęli mnie ze sobą. Konieczne było wezwanie śmigłowca.
Tatry

Kozi Wierch

2019-03-29 19:16
Dona Ta
Wejście od D5SP przetarte. Śliski śnieg, ale pod spodem dobrze związany, więc obeszło się bez zapadania. Zobaczymy co będzie na zejściu, bo słonko mocno grzeje 😉
Tatry

Kozi Wierch

2019-03-27 10:54
Insta@glodnyyy
Z D5SP. Śladów dużo, skiturowe podejściowe twarde.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij