Warunki dla zapytania Krawców Wierch:Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-30 09:56
Matcin Pe
Niebieski szlak od Krawców Wierchu przez Oszus na Rycerzową. Trasa bardzo długa i oznaczenia szlaku bardzo liche. Do tego w niektórych miejscach znaczne ślady robót leśnych, ogromne koleiny. Idzie się głównie lasem, w niektórych miejscach prześwituje widok dolin. Podejście pod Oszus wymagające. Mnóstwo połamanych drzew w drugiej połowie drogi. Widać nikt się tym nie zajął od zimy. Bez gps gwarantowane zgubienie się. Długo i mozolnie, ale dziko i pięknie.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-02 09:05
Insta@mr.sailas
Rysianka - Krawców Wierch - Oszust - Wielka Rycerzowa. Szlaki na Boraczą aż do Rysianki bardzo przyjemne, bez większych utrudnień. Od Rysianki na Krawców Wierch już ciężej ze względu na sporo powalonych drzew. A to co się dzieje później, przechodzi ludzkie pojęcie. Niebieski szlak graniczny zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem na wycieczkę z dziećmi, czy samotną wyprawę. Jak sporo chodzę po górach to ten szlak jest zdecydowanie najcięższym jakim szedłem. Czas przejścia trzeba liczyć 2-3x dłużej niż planowano.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2019-05-03 07:11
Somewhere over the mountains
Szlak niebieski z Glinki na Krawców Wierch tragiczny. Na całej długości szlaku wiatrołomy utrudniające wędrowanie. Dużo błota i lawirowania wśród powalonych na szlaku drzew. Bądźcie ostrożni.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij