Warunki dla zapytania Krawców Wierch:Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2021-02-19 00:58
Insta@smyknaszlaku
Z Glinki żółtym szlakiem na Krawców Wierch i spowrotem. Trasa przetarta, na dole raczki przydatne, topniejący śnieg zamarza. Wyżej już sam śnieg, wystarczą buty z dobrą podeszwa. Trzeba uważać na spadający śnieg z drzew. Szlak przetarty. Na górze wzmaga się wiatr. Poza tym zachmurzenie bez opadów.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2021-01-30 21:41
Insta@de_kejti
Podejście i zejście niebieskim szlakiem ze Złatnej. Warunki dobre, szlak przetarty, raczki zbędne, kijki przydatne. Na całej trasie do góry opad mokrego śniegu, przy zejściu wiatr. Widoków brak.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2021-01-01 23:18
Ela Cybulka
Trasa żółtym szlakiem z Glinki do połowy sucha, później trochę przymarzniętego śniegu.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2020-12-27 19:31
Insta@jimmy2332
Wejście i zejście niebieskim szlakiem ze Złatnej do bacówki na Krawcowym Wierchu, później kawałek żółtym. Pogoda idealna, cała trasa ośnieżona, ale nieślisko. Raczki albo kijki ułatwią wejście i zejście tam gdzie stromo. Na szczycie mocno wieje.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2020-10-10 23:39
Joanna Waryszak
Trasa: Glinka - Krawców Wierch Szlakiem żółtym na kawę i racuchy, z powrotem tak samo. Ludzi na szlaku zero. Trasy mokre i błotniste. Stuptuty przydatne. Padało i przestawało i tak cały czas. W lesie chmury i mgła. W bacówce tylko turyści nocujący. Sama bacówka brudna w środku i to raczej nie efekt nocnych zabaw. Brak płynu do dezynfekcji, zero informacji o maseczkach.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch

2020-07-18 13:06
Insta@kzajaczkowska
Trasa żółtym szlakiem z Glinki. Widoczność średnia, jedynie miejscami, gdy wychodziło słońce, było coś widać. Przelotne opady deszczu, szlak mokry i śliski, szczególnie przy schodzeniu. Na szlaku mało ludzi, trochę więcej na szczycie i w schronisku.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.