Warunki dla zapytania Kuźnice:Tatry

Czerwone Wierchy

2019-12-07 10:59
Tomasz Nawrocki
Trasa Kiry - Czerwone Wierchy - Kuźnice. Trasa spokojnie do zrobienia, raczki i kijki wystarczą, dziś mocno wiało i kiepska widoczność. Kilka razy mapy Garmina pomogły.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-12-01 00:26
Insta@climb_advisor
Trasa: Kuźnice -Hala Gąsienicowa - Kasprowy Wierch - Myślenickie Turnie - Kuźnice. Niebieski szlak przez Boczań do Murowańca dobrze utwardzony i przetarty, ok 5 cm świeżego śniegu. W schronisku trwa remont pełną parą, dla turystów udostępniona stara recepcja na 1 piętrze, gdzie można się ogrzać przy darmowej herbacie. Szlak żółty z hali na szczyt Kasprowego, tylko w niektórych miejscach przysypany nawianym śniegiem. Trasa na górę nie wymaga sprzętu zimowego. Na szczycie sporo ludzi w piękny, słoneczny, ale mroźny dzień, temp ok - 12 stopni. Droga powrotną zielonym szlakiem do Kuźnic w górnym odcinku nieco oblodzona i tu pomocne mogą przydać się raczki. Od Myślenickich Turni tylko w niektórych miejscach na szlaku występuje śnieg, raki nie będą nadawały się na te warunki, że względu na małą warstwę śniegu i jeszcze wystające kamienie.
Tatry

Kasprowy Wierch

2019-11-30 00:31
Insta@hart.look
Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch - Beskid, powrót tą samą trasą (zielony szlak). Od rana opady śniegu, podejście na szczyt możliwe bez raków, jednak raczki o wiele ułatwiły atak szczytowy. Pod kopułą Kasprowego sporo nawianego śniegu, czasem do połowy łydki. Podejście na Beskid trudne, duży wiatr i zawieje śnieżne. Po południu zejście z Kasprowego w raczkach, sporo świeżego śniegu, mocne powiewy śniegu w twarz, przydatne gogle.
Tatry

Kopa Kondracka, Kasprowy Wierch

2019-11-24 20:42
Zwiedzając Świat
Na szlaku to zimowe, to jesienne warunki. Kopa i Kasprowy w śniegu, graniówka bez. Raki zbędne, raczki też zostały w plecaku. Wyżej na podejściach śliskie kamienie. Szlak: Kuźnice - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kopa Kondracka - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Kasprowy - Kuźnice
Tatry

Kasprowy Wierch, Goryczkowa Czuba

2019-11-17 19:43
Joanna Waryszak
Trasa: Hala Kondratowa - Przełęcz pod Kopą Kondracką - Suche Czuby - Kasprowy Wierch - Kuźnice Rano bardzo silny wiatr i gęste chmury, na przełęczy ciężko było ustać. Mimo wszystko było lepiej niż w sobotę, nie padało, wiatr słabł. Im bliżej Kasprowego tym mniej chmur, wyszło nawet słońce. Cała trasa sucha, tylko jeden płat śniegu do przejścia.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-11-07 20:45
Insta@elajzaboo
Trasa przejścia : Kiry- schronisko na Hali Ornak - Ciemniak- Małołączniak- Kopa Kondracka - Przełęcz Kondracka - schronisko na Hali Kondratowej- Kuźnice. Pogoda z rana piękna. Mało deszczu. Opady śniegu na wysokości 1500m. Czerwone Wierchy całe w śniegu. Gdzieniegdzie śniegu po kolana. Szlak nieprzetarty. Ludzi brak. Dopiero na Kopie Kondrackiej pojawili się ludzie. Bardzo ślisko było na odcinku od Kondrackiej Przełęczy do schroniska, śnieg mocno wydeptany, kamienie bardzo śliskie.
Tatry

Sarnia Skała

2019-11-01 22:43
Insta@martaslowikwytrwal
Kuźnice-Kalatówki sucho, dalej ścieżką nad reglami miejscami mokro, ale bez problemu, Sarnia Skała podejście suche warunki bardzo dobre, przejrzystość powietrza dobra, zejście Doliną Strążyską miejscami oblodzone.
Tatry

Zawrat

2019-11-01 22:38
Insta@chaldoi
Kuźnice - Zawrat Bezchmurne niebo, słonecznie. Szlak suchy, za wyjątkiem paru miejsc prawie przy samym szczycie (w których trzeba uważać, oblodzenia i płaty śniegu), czasami silny wiatr.
Tatry

Granaty

2019-10-26 20:07
Jakub Krawczyk
Trasa : Kuźnice - Czarny Staw Gąsienicowy - Skrajny Granat - Pośredni Granat - Zadni Granat - Kozia Dolinka - Czarny Staw Gąsienicowy - Kuźnice Wyjście o 7 z Kuźnic, pogoda jak i widoczność super, prawie bez wiatru, od szczytu w pełnym słońcu. Ludzi na szlaku do Czarnego Stawu sporo, poźniej w stronę Granatów już mniej. Na szczycie ok.10 osób. Przejście przez Granaty raczej płynne bez zatorów. Miejsce warte odwiedzenia 🙂
Tatry

Goryczkowa Czuba

2019-10-26 15:36
Julia Sielska
Kuźnice - Murowaniec - Kasprowy - Goryczkowa Czuba - Przełęcz Pod Kopą - Kuźnice. Pogoda wyśmienita, ciepło i słonecznie, na szlaku mnóstwo turystów. Babie lato w pełni.
Tatry

Kasprowy Wierch, Świnica

2019-10-26 13:55
Insta@thrashhmetalviking
Kuźnice - Kasprowy Wierch - Świnica- Murowaniec- Boczań- Kuźnice. Szlak suchy, w zasadzie bezwietrznie. Rano zimno, w słoncu ciepło widoczność doskonała. Szlak przez Boczań do Kuźnic po remoncie bardzo wygodny.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-10-25 17:45
Jakub Krawczyk
Trasa : Kuźnice - Przełęcz pod Kopa Kondracką - Kopa Kondracka - Małołączniak - Krzesanica - Ciemniak - Kiry. Wyjście o 7 z Kuźnic, na początku lekki wiatr, od przełęczy lampa, prawie brak wiatru i około 18 stopni Celsjusza. Od Krzesanicy w krótkim rękawku. Widoczność pełna, ludzi na szlaku zaczęło przybywać około 12.30 od strony Ciemniaka. Ogólnie polecam widoki przepiękne!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij