Warunki dla zapytania Kuźnice:Tatry

Kuźnice

2019-08-02 06:44
Paweł Zdziarski
Kolejka do kolejki. Stan z godz. 7.30
Tatry

Giewont

2019-07-27 14:05
Insta@olaskolim
Kuźnice - Giewont - Kopa Kondracka - Kasprowy Wierch - Murowaniec Trochę wiatru i mgły, ale idzie się przyjemnie, raczej nie ślisko, ludzi trochę, szczególnie na Giewoncie, ale da się ominąć kolejki przy schodzeniu 😉
Tatry

Krzyżne, Świstówka Roztocka

2019-07-15 08:44
Insta@michal_kita
Kuźnice-Murowaniec-Krzyżne-D5SP-Świstówka-Morskie Oko Nad ranem chłodno 6st- ale przyjemnie na podejście, przed południem zaczęła się pełna lampa. Szlaki w 99% suche i brak śladów po ulewach z weekendu 😉
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-07-06 21:16
Insta@lauraxsadowska
Trasa: Kuźnice- schronisko na Hali Kondratowej- Przełęcz pod Kopą Kondracką- Kopa Kondracka- Małołączniak-Krzesanica-Ciemniak-Chuda Przełączka- zielonym szlakiem do Schroniska na Hali Ornak- Kiry Słońce wraz z chmurami i towarzyszący przyjemny wiatr pozwolił przyjemnie przebyć cała trasę. Upał odczuwalny jedynie na zejściu zielonym szlakiem przez las do schroniska na Hali Ornak. Brak tłoku na szlaku, poza zejściem w dolinie Kościeliskiej.
Tatry

Orla Perć

2019-07-05 23:17
Łukasz Mastela
Kuźnice - Żleb Kulczyńskiego - Dolina 5 Stawów - Kozia Przełęcz - Kuźnice Żleb Kulczyńskiego suchy i pusty, warunki idealne. Szlak na Kozią Przełęcz od D5SP też suchy i mało uczęszczany. Na zejściu z przełęczy do Hali Gąsienicowej mokro i ślisko. Przy okazji gorąco proszę wszystkich piechurów idących jednokierunkowym odcinkiem Orlej o nieobgadywanie za plecami osób, które muszą wyminąć pod Kozią Przełęczą, a które to w ich mniemaniu idą pod prąd łamiąc regulamin. Jest to wyjątkowy odcinek (na dodatek bardzo krotki), na którym obowiązuje ruch dwukierunkowy.
Tatry

Kościelec

2019-07-05 23:09
Wojtek Masarczyk
Kuźnice-Murowaniec-Kościelec Poki co pochmurnie, na szczycie chłodno. Momentami lekki wiatr. Widoczność zmalała, Babią ledwo co widać.
Tatry

Świnica, Kasprowy Wierch, Kopa Kondracka

2019-06-30 19:40
Insta@michal_kita
Kuźnice - Murowaniec - Świnica - Kasprowy Wierch - Kopa Kondracka - Kalatówki - Kuźnice Trasa bez żadnych przeszkód....pomijając późniejszy upał i dzikie stada much.
Tatry

Orla Perć

2019-06-29 09:26
Damian Jakubowski
Kuźnice-Zawrat-Krzyżne-Hala Gąsenicowa-Kuźnice Rano bardzo mało ludzi ze względu na słabą widoczność i niską temperaturę. Początek odcinka Zawrat - Kozi mokro i ślisko, co nie umilało wycieczki. Od Koziego do przedostatnich łańcuchów na Krzyżne suchutko. Dwa łańcuchy z ostatniej partii pod śniegiem, do ominięcia z lewej lub prawej strony bez jakichś większych problemów. Około 13 zauważyliśmy z daleka duże kolejki na łańcuchach na trasie Skrajny- Krzyżne. Zejście do Hali bez śniegu. W Murowańcu dużo ludzi, ale jeszcze nie ma przepychu jak to za chwilę będzie i standardowo wycieczka powrotna do Kuźnic z pielgrzymką.
Tatry

Orla Perć, Zawrat - Kozia Przełęcz

2019-06-28 22:09
Insta@poprostudzasta
Szlak: Kuźnice - Boczań - Zawrat - Kozia Przełęcz - D5SP Warun petarda 🙂 Podejście na Zawrat bez śniegu (jeden krótki płat śniegu w Kotle Zmarzłego Stawu - do przejścia bez sprzętu). Na tym fragmencie Orlej sucho. Za Zmarzłą Przełęczą na szlaku krótki odcinek pod śniegiem - czujnie, do przejścia. Odcinek z łańcuchami na zejściu z Koziej Przełęczy suchy. W Pustej Dolince 4 łachy śniegu - wymagają skupienia i równowagi 🙂
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-26 22:48
Insta@odemdoen
Kuźnice - Schronisko Murowaniec - Krzyżne - 5SP - Palenica Białczańska Warunki do wędrówki idealne, na szlaku sucho. Słonecznie, ale nie było skwaru. Na górze silny wiatr czasami. Ludzi na szlaku garstka.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-26 20:57
Szwendacz Galicyjski
Start z Nędzówki, dalej przez Dolinę Kościeliską, Dolinę Tomanową, Czerwone Wierchy, Przełęcz Kondracką, Kuźnice. Od rana grzejące słońce i łagodzący to grzanie przyjemny wiatr. Później trochę ciemnych chmur, ale bez deszczu. Trasa generalnie sucha, za to cała armia much (od Ciemniaka po Kalatówki, jedynie na Krzesanicy był od nich spokój). Ludzi umiarkowanie, miejscami wręcz mało. Na Giewoncie chyba bez tłumów, a i kolejka do kolejki znikoma. Widoki bajka.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-26 17:41
Szwendacz Galicyjski
Dolina Tomanowa, Czerwone Wierchy. Start z Nędzówki, dalej przez Dolinę Kościeliską, Dolinę Tomanową, Czerwone Wierchy, Przełęcz Kondracką, Kuźnice. Od rana grzejące słońce i łagodzący to grzanie przyjemny wiatr. Później trochę ciemnych chmur, ale bez deszczu. Trasa generalnie sucha, za to cała armia much (od Ciemniaka po Kalatówki, jedynie na Krzesanicy był od nich spokój). Ludzi umiarkowanie, miejscami wręcz mało. Na Giewoncie chyba bez tłumów, a i kolejka do kolejki znikoma. Widoki bajka.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij