Warunki dla zapytania Kudłacze:Beskid Wyspowy

Łysina

2019-05-24 12:10
Przemysław Włodek
Poręba 480m- przeł. Granice 600m- Kudłacze 700m- Łysina 891m- szlaki- zielony, czerwony, deszcz lekki, śnieg -0, błoto na całej trasie, potoki płynące szlakiem, mega- kałuże- da się obchodzić bokiem, na kilku odc. ślizgawka błotna - kijki przydatne. Od wys. 600m- mgła- widoczność malejąca od 300 do 50m.
Beskid Makowski

Kudłacze

2019-05-11 20:29
Insta@losiowezycie
Pcim -Schr. na Kudłaczach- Działek-Pcim, na Kudłacze szlak czarny, potem czerwony i żółty; Asfalt suchy, natomiast w lesie nadal dużo błota, na trasie pusto, w schronisku kilka osób, miejscami czarny szlak ciężko znaleźć (tuż przed samym schroniskiem), czerwony również momentami się gubi. Nie padało, ciepło, wręcz gorąco.
Beskid MakowskiWyspowy

Lubomir, Kudłacze

2019-04-27 15:49
Maciej Mirek
Pcim-Schronisko na Kudłaczach-Przełęcz Sucha-Lubomir-Lubień Start około 21 w piątekczarnym szlakiem w kierunku Schroniska na Kudłaczach. Temperatura do wędrówki idealna. Pod schroniskiem niestety nie bardzo można spędzić noc "pod chmurką", trzeba wykupić pole namiotowe albo spać w środku, stąd decyzja o spaniu na Suchej Przełęczy. Na miejscu jest wiata, można rozpalić ognisko i przespać się.. na stole :). Rano (27.04) wyruszamy w kierunku obserwatorium mieszczącym się przy szczycie Lubomir. Niestety otwierane jest dopiero o godzinie 11. Załamanie pogody, więc decyzja o zejściu na Lubień i powrót do Krakowa. Ładnych panoram i konkretnych widoków niestety brak 🙂
Beskid Wyspowy/Makowski

Chełm, Kudłacze

2019-03-20 12:08
Michał Komala
Trasa: zielony z Myślenic - Chełm - Poręba - Kamiennik - Kudłacze, zejście czarnym do Pcimia. Śnieg na stoku narciarskim i czasami w zacienionych miejscach poza szlakiem. W kilku miejscach błoto i połamane drzewa - bez problemu można obejść, poza tym sucho. Na szlaku jedna osoba przy podejściu na Chełm, na Suchej Przełęczy (Polanie) grupa wojskowa. Stanowisko krokusów na polanie już "działa".
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij