Warunki dla zapytania Leskowiec:Beskid Mały

Leskowiec

2021-04-06 16:11
Insta@kamynski
Podejście czarnym szlakiem z Rzyk. Warunki dobre. Śnieg mokry, zaczyna robić się błoto. Brak wiatru. Widość dobra. Zejście czarnym szlakiem do Rzyk.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-04-05 12:22
Insta@cypressi
Wejście z Rzyk czarnym szlakiem. Sucho i przyjemnie. Od schroniska na szczyt mniej sucho: mokry śnieg i błoto. Ogólnie bardzo silny wiatr. Zejście północną stroną Szlakiem Białych Serc: dużo błota i śniegu, ale mniej wiatru.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-03-27 22:03
Monika Mendyka
Wejście czerwonym z Krzeszowa, zejście żółtym i nieco zielonym do połączenia z powrotem. Warunki zdecydowanie wiosenne. Resztki śniegu idealne do czyszczenia butów! Sezon na błotko rozpoczęty.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-03-06 22:38
Insta@marta.polaczek77
Wejście od Rzyk-Jagódek Cały szlak ośnieżony, czasami ślisko. Raczki się przydały.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-03-04 18:42
Insta@smyknaszlaku
Wyjście rozpoczynamy od Rzyk Jagódek, czarnym szlakiem. Śnieg i lód zaczyna się od schroniska do szczytu. Powrót szlakiem serduszkowym. Dużo więcej lodu, raczki konieczne. Pogoda dobra, na szczycie wiatr.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-02-28 14:37
Insta@obiektywnienaturalnie
Szlak buków od Targoszowa. W dolnej części szlaku brak śniegu i mało błota, przy wyjściu na sam czerwony szlak pod szczytem gdzieniegdzie leżały resztki śniegu. Pogoda piękna i sprzyjająca wycieczce. Raczki przydały mi sie tylko na zejściu ze szczytu do schroniska pod Leskowcem, ponieważ w tym miejscu był lód. Warto je ze sobą zabrać przy roztopach.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-02-14 11:54
Insta@true_thinker
Podejście szlakiem niebieskim z Ponikwi. Warunki na szlaku dobre, w większości śnieg przetarty, miejscami niewielkie oblodzenie. Można pokonać trasę bez raczków.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-02-06 18:18
Insta@_brodziaa
Podejście szlakiem czarnym z Rzyk. Napadał świeży śnieg, ale w niedużej ilości. W rezultacie stworzył się cudny zimowy klimat, ale bez żadnych trudności w podchodzeniu. Jeden śliski fragment na sam koniec zejścia, ale spokojnie do przejścia z ostrożnością. Warunki do wędrówki ogólnie super, ludzi bardzo mało, do samego szczytu nie spotkaliśmy nikogo. Widoków dziś brak, mgła, mroźny wiatr, śniegulodu nie ma na tyle, by konieczne lub nawet przydatne były raczki 🙂
Beskid Mały

Leskowiec

2021-02-06 12:01
Aleksandra Konarska
Podejście żółtym szlakiem z Chobot (okolice Świnnej Poręby), zejście niebieskim do wsi Ponikiew. W niższych partiach trochę błota, wyżej śnieg, wszystko ładnie przedeptane. Na zejściu miejscami lód, łatwo wywinąć orła. Na sam szczyt nie podchodziliśmy - już pod schroniskiem było wietrzenie i mglisto, więc nie było szans na widoki.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-01-17 19:16
Insta@daria_wegrzynek
Pętelka z miejscowości Targoszów na Leskowiec szlak żółty do szczytu, a na powrót czerwony i zielony. Szlak ośnieżony, ale ścieżki wydeptane na szerokość 50cm. Dużo świeżego śniegu. Cały czas lekko sypało. Kijki i stuptuty będą ułatwiały przejście, ale bez nich na spokojnie można pokonać trasę. Raczki raczej zbędne. Na szczycie widoczność kiepska i lekki wiatr.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-01-17 12:37
Insta@czasem_gory_czasem_nie
Trasa Rzyki - Schronisko PTTK Leskowiec - Rzyki Szlakiem Białych Serc i czarnym szlakiem turystycznym. Mroźno. - 10 stopni. Szlaki w miarę przetarte, niestety w wielu miejscach mocno wyślizgane dupolotami, sankami i innymi akcesoriami do zjazdów. Na zimę wyjątkowo łagodna i niezbyt długa trasa spacerowa.
Beskid Mały

Leskowiec

2021-01-16 22:29
Insta@magdalena_bobula
Podejście szlakiem czarnym z Rzyk. Dużo świeżego śniegu, szlak przetarty, przydadzą się raczki.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.