Warunki dla zapytania Luboń Wielki:Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-10-24 11:21
Jerzy Umel
Z Naprawy przez Luboń do Mszany Dolnej.Aura jesienna, mgła, mzawka. Na trasie kilka rozjezdzonych, błotnistych miejsc (w większości do obejścia). Trzy osoby na szlaku, nieco więcej przy schronisku. Zejście z Lubonia na Glisne przy mokrym gruncie to jednak wyzwanie - kijki przydatne.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-10-23 22:27
Agnieszka Brzeszcz
Luboń Wielki przez Szczebel i Glisne, powrót tą samą drogą. W Beskidach jesień w pełni. Na szczycie złapał nas lekki deszcz. Na szlaku trochę błota (momentami można obejść, ale buty i tak do prania) bardziej ślisko, trzeba przy zejściu uważać, bo można zjechać. Ludzi na szlaku brak (zarówno przy wejściu, jak i zejściu), dopiero przy schronisku kilka osób. Wydają jedzonko na wynos.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-10-03 17:02
Wac
Rabka Zaryte - żółty Perć Borkowskiego - Luboń Wielki - zielono niebieskim i niebieskim powrót do Rabki Zarytego. Większość szlaku do m.w. połowy wysokości błoto, mokro, po szlakach płyną strumyczki. Kamienie śliskie. Idąc twardo szlakiem można w kilku miejscach utopić buta w błocie po kostkę, ale wszystko da się jakoś obejść. Kto nie chce sobie pobrudzić spodni 😉 - stuptuty to ogarną (ale śmiesznie to może wyglądać ;P ) Gołoborze suche, miejscami chybotliwe. Kijki przeszkadzają (jak już to składane i przy plecaku). Za Lewiatanem spory "parking dla turystów" 10 złdzień.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-07-12 20:54
Dominika Kozimor
Trasa: Rabka (zielonym) - LW - (niebieskim) Rabka Ciepło, ale deszczowo. Szlaki fragmentami mocno błotniste. Po ostatnich opadach w kilku miejscach szlakiem płynęła woda. Umiarkowana ilość turystów, spotkana głównie na szczycie. Schronisko wydaje posiłki w drzwiach.
Beskid Wyspowy

Luboń Wielki

2020-07-06 09:05
Michał Ziomek
Wejście niebieskim szlakiem od Rabki, zejście żółtym do Rabki. Na szlakach pusto, warunki dobre, po drodze trochę błota. Żółty szlak schodząc od schroniska bywa niewyraźnie oznaczony.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.