Warunki dla zapytania Lubomir:Beskid Wyspowy

Lubomir

2019-11-13 03:21
Paweł Romański
Miejscami błotniście, szczególnie podejścia na czarnym szlaku. Czerwony szlak miejscami dosyć śliski - woda+liście. Kijki bardzo pomagają utrzymać miejscami równowagę i nie jechać na butach.
Beskid Makowski

Lubomir

2019-10-05 10:56
Małgorzata Janczak
Szlak czarny z Pcimia do Kudłaczy, szlak czerwony do Lubomira Deszczowo, ale klimatycznie. W lesie błoto, na szczęście do przejścia. Przy szlaku można narwać grzybów. Obserwatorium czynne o pełnych godzinach.
Beskid Wyspowy

Lubomir

2019-05-03 00:03
Insta@nehimma
Szlak czerwony ze schroniska na Kudłaczach mokry ze sporą ilością błota.
Beskid MakowskiWyspowy

Lubomir, Kudłacze

2019-04-27 15:49
Maciej Mirek
Pcim-Schronisko na Kudłaczach-Przełęcz Sucha-Lubomir-Lubień Start około 21 w piątekczarnym szlakiem w kierunku Schroniska na Kudłaczach. Temperatura do wędrówki idealna. Pod schroniskiem niestety nie bardzo można spędzić noc "pod chmurką", trzeba wykupić pole namiotowe albo spać w środku, stąd decyzja o spaniu na Suchej Przełęczy. Na miejscu jest wiata, można rozpalić ognisko i przespać się.. na stole :). Rano (27.04) wyruszamy w kierunku obserwatorium mieszczącym się przy szczycie Lubomir. Niestety otwierane jest dopiero o godzinie 11. Załamanie pogody, więc decyzja o zejściu na Lubień i powrót do Krakowa. Ładnych panoram i konkretnych widoków niestety brak 🙂
Pasmo Lubomira i Łysiny

Kamiennik, Łysina, Lubomir

2019-04-14 09:06
Szwendacz Galicyjski
Trasa: Poręba - Sucha Przełęcz (zielony) - Łysina (żółty) - Lubomir (czerwony) - Działek (czerwony) - Poręba (zielony). Pogoda - kwiecień w pigułce: mgły, słońce, wiatr... na szlaku błoto, śnieg, breja... W paśmie Lubomira sporo powalonych drzew. Raczki zbędne, kijki stuptuty mogą się przydać. Ruch umiarkowany.
Pasmo Lubomira i Łysiny

Lubomir

2019-04-07 16:43
Sołectwo Kobielnik
Zielony szlak na Lubomir od połowy zawalony powalonymi drzewami. Śnieg przy obserwatorium i lekkie błotko :). Poza tym pięknie 🙂
Pasmo Lubomira i Łysiny

Góra Chełm

2019-03-27 16:43
Szlak zielony z Myślenic, na dole suchy, wyżej przy domkach trochę błota. Resztki śniegu na stokach. Pięknie kwitną żywce gruczołowate.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij