Warunki dla zapytania Lucni Bouda:Karkonosze

Lucni Bouda

2022-03-01 23:54
Insta@gosiaak_m
Droga z Kopy przez Równię pod Śnieżką do Lučni Bouda i z powrotem przez Dom Śląski. Przyjemna, spacerowa trasa. Pogoda lampa (konieczny krem z filtrem), praktycznie bezwietrznie, cieplutko. Ubity śnieg. Sporo skitourowców na trasie. Raczki niekoniecznie, ale ułatwiają spacer.
Karkonosze

Dom Śląski

2022-02-03 00:21
Insta@mewa_w_locie
Żółty szlak z Karpacza do Strzechy Akademickiej, potem na czeską stronę do Lucni Bouda i powrót przez Dom Śląski i zejście czarnym do Karpacza. Przed południem piękna pogoda, ale mocny wiatr przegonił chmury, spadła znacznie widoczność (jak to urok Karkonoszy 🙂 ). Szlaki z miękkim śniegiem, idzie się trochę jak po piasku. Na Śnieżkę oczywiście była kolejka. Widoczki piękne jak się złapie okno, klimat świetny jak najdą chmury. Pamietajmy o zamkniętych szlakach ze względu na lawiny 😉
Karkonosze

Lucni Bouda

2021-12-18 19:02
Marta Kucharska
Trasa: Kopa - Dom Śląski - niebieskim do Lucni Bouda - żołtym do GSS i dalej na Kopę. Szlaki udeptane, twarde, miejscami oblodzone - przydatne raczki. Silny wiatr. W Domu Śląskim WC płatne 3zł. W Lucni długa kolejka do restauracji (nie czekaliśmy). Co chwilę ktoś wchodził lub schodził ze Śnieżki zamkniętym, z uwagi na zagrożenie lawinowe, niebieskim szlakiem.
Karkonosze

Lucni Bouda

2021-11-06 19:46
Insta@martinis_z
Wang-Samotnia - Strzecha Akademicka - Dom Śląski - Lucni Bouda - Pielgrzymy - Wang. Od Wanga do Samotni sucho, bez śniegu, słonecznie, bliżej Samotni coraz więcej śniegu. Od schroniska Samotnia coraz wiecej śniegu, silniejszy wiatr i mgła. Przy Lucni Bouda widoczność bardzo słaba. Raczki ułatwiłyby zejście, kamienie cześciowo oblodzone. Trasa 23 km.
Karkonosze

Samotnia

2021-08-15 14:49
Insta@podroztostanumyslu
Podejście żółtym szlakiem z Karpacza do Strzechy Akademickiej, następnie niebieskim do czerwonego - Głównego Szlaku Karkonoskiego, zejście szlakiem zielonym do Karpacza. Warunki letnie, sucho. Ilość ludzi umiarkowana - więcej przy schroniskach. PS: w Strzesze Akademickiej i Samotni pierogów z jagodami brak, są za to knedle w Lucni Bouda po stronie czeskiej.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.