Warunki dla zapytania Mała Babia Góra:Beskid Żywiecki

Mała Babia Góra

2020-05-20 21:37
Bartosz Szczepanik
Czarny szlakiem z Zawoi przez Halę Kamińskiego, Mędralową na Małą Babią Górę. Warunki bardzo dobre, lekki i chłodny wiatr cały dzień. Powrót przez Przełecz Brona do Zawoi Markowej. Na całej trasie sucho i bez śniegu, jedynie przy schodzeniu z Przełęczy Brona, zaraz poniżej jest jeden większy płat śniegu. Ludzi na całej trasie kilka osób.
Beskid Żywiecki

Mała Babia Góra

2020-05-09 20:09
Dominika Kozieł
Trasa: Zawoja Markowa-Schronisko-Przełęcz Brona-Mała Babia Góra-Żywieckie Rozstaje-Fickowe Rozstaje-Schronisko-Zawoja Markowa Szlak w większości suchy, im bliżej Przełęczy tym więcej śniegu, ale spokojnie do przejścia. Pogoda piękna, bezwietrznie. Sporo ludzi wokół schroniska i na trasie do Przełęczy, od Przełęczy do Małej Babiej i dalej do schroniska pojedyńcze osoby na szlaku. Na parkingu na Markowej jest parkomat w którym da się płacić kartą za postój auta.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-04-26 14:59
Insta@1000_planks_of_meggi
Przełęcz Krowiarki - Sokolica - Babia Góra - Mała Babia Góra - Markowe Szczawiny - powrót na parking szlakiem niebieskim. Na części szlaku zalega jeszcze śnieg, ale spokojnie można wejść bez raczków, zejście na Markowe Szczawiny mniej komfortowe, raczki były pomocne, ale niekonieczne.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-02-22 13:05
Ania Piotrowska
Z Zawoi Markowej, znikoma widoczność na przemian ze słońcem i piękną panoramą na Tatry. Wiatr wiadomo, bardzo silny, momentami huraganowy. Przetarte, aczkolwiek miejscami zasypywało momentalnie, na Małej Babiej ścieżynka, byliśmy sami : ) Kije, raczki, stuptuty mocno wskazane.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-02-13 22:21
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Krowiarek na Babią Górę, dobrze wydeptany i ubity, miękki śnieg. Od Sokolicy umiarkowany wiatr, ale dość wychładzający. Przy schodzeniu z Sokolicy raczki mogłyby się przydać. Chmury od rana trzymały od około 1500-1600 m.n.p.m, puściły dopiero koło 14. Na samym szczycie i zejściu z Babiej w stronę Przełęczy Brona dość mocny wiatr, w kilku miejscach ślad jest kompletnie zawiany i jest twardo, poza tym bez problemu. Przejście z przełęczy na Małą Babią zawiane, pojedyncze ślady i zaspy, tam też był największy wiatr. Ślad po chwili zanikał. Zejście do schroniska bez problemu, ale raczki warto mieć w razie czego.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2020-01-06 18:28
Insta@siostra_juli
Czerwonym szlakiem z Krowiarek, udeptane, ale raki mogą się przydać, z Babiej na Małą Babią niebieskim, tam już więcej nieudeptanego śniegu.
Beskid Żywiecki

Mała Babia Góra

2020-01-04 12:26
Insta@chodz_sie_powloczymy
Podejście ze schroniska na Markowych Szczawinach celem sfotografowania wschodu słońca z Małej Babiej Góry. Przy schronisku mgła. Wyżej dodatkowo marznący deszcz, później śnieg. Do Przełęczy ubity śnieg, wyżej szlak miejscami zawiany - w tych miejscach śniegu do wysokości kolan. Dosyć silny wiatr. Zawróciłem o godzinie 7:23 jakieś 15 minut przed szczytem z powodu braku nadziei na rozpogodzenie. Śnieg przy schronisku przestał padać przed 10, ale szczyty w dalszym ciągu są zasłonięte chmurami.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2020-01-02 22:32
Insta@statystyczny_obserwator
Przełęcz Krowiarki - Babia Góra - Mała Babia Góra - Przełęcz Brona - Markowe Szczawiny - Skręt Ratowników - Przełęcz Krowiarki Pogoda idealna, słaby wiatr, świetna widoczność, stosunkowo ciepło. Szlak przechodzony, miejscami ślisko, oblodzenia od Schroniska do Przełęczy Krowiarki. Na zejściuwejściu śnieg, my nie używaliśmy raków ani raczków, mimo że mieliśmy. Oczywiście cześć osób w rakach, raczkach, z kijkami.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-12-30 15:38
Dona Ta
Przełęcz Krowiarki - Sokolica - Babia Góra - Przełęcz Brona- Mała Babia- Przełęcz Brona- Schronisko Markowe Szczawiny- Krowiarki. Na Diablak i dalej do Przełęczy Brona szlak dobrze przetarty i wydeptany. Od Przełęczy Brona na Małą Babią ślad założony, ale dość często się zapadaliśmy po kolana. Od Przełęczy Brona do Krowiarek też bardzo dobrze wydeptane. Rakiraczki zbędne, kije bardzo przydatne. Widoczność bardzo dobra, wiatr słaby, tylko momentami silniejsze podmuchy.
Beskid Żywiecki

Mała Babia Góra

2019-12-15 17:27
Marcin Trocki
Trasa: Zawoja - Mędralowa - Mała Babia Góra - Przełęcz Brona - Zawoja Od około 1000 m n.p.m śnieg , niżej sucho. Mocny wiatr. Da radę bez raczków, ale przydatne w szczególności jak się schodzi Przełęczą Brona do schroniska. Na szczycie śnieg wywiany.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-11-14 21:20
Bartosz Szczepanik
Szlakiem z Przełęczy Krowiarki, na dole lekko mokry szlak, ale bez błota. Od Sokolicy ponad chmurami i wiatr, który wzmagał się wraz z wysokością. Na samym szczycie dość silny wiatr, ale do ustania. Całą trasa bez śniegu i błota. Warunki i widoki bardzo dobre.
Beskid Żywiecki

Babia Góra, Mała Babia Góra

2019-06-09 21:26
Bartosz R
Na Babią z Markowej schroniska, potem żółtym na szczyt, bez większych zatorów przy klamrach, na szczycie tłumy. Na Małej Babiej zdecydowanie mniej ludzi. Powrót z Małej Babiej, najpierw niebieskim, potem żółtym do Zawoi Czatoża. Na tym odcinku 5 osób spotkanych po drodze. Pogoda piękna.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.