Warunki dla zapytania Mała RAWKA:Bieszczady

Rawki, Kremenaros

2020-06-28 06:55
Insta@mynameisdominique
Trasa: Wetlina- Mała Rawka -Duz?a Rawaka- Krzemieniec- Wetlina, szlak zielony, a na Krzemieniec niebieski. 29 km i 9 h dreptania. Pogoda zmienna, trzeba uważać na burze, krążyły wkoło. Dużo błota, warunki zmienne.
Bieszczady

Rawki, Połonina Caryńska

2020-05-22 06:16
Anna Maria
Wielka Rawka, Mała Rawka, Połonina Caryńska Start niebieskim szlakiem z parkingu przed Ustrzykami Górnymi i dojście do Wielkiej Rawki; kontynuacja na Małą Rawkę, zejście pod Bacówkę i dalej na Przełęcz Wyżniańską skąd dalsza trasa na Połoninę Caryńską. Zejście do Ustrzyk Górnych. Warunki idealne! Część szlaku na Rawki świeżo wyremontowana, szczególnie na początku.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-17 22:49
Waldemar Jasiński
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Dość mokro, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo mocno w wędrówce, choć przy zejściach trzeba uważać na poślizgnięcia. W dolnych partiach lasów piękna, zielona wiosna. Tłumów brak.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-02 20:57
Insta@pani__ruda
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Przejście czerwonym szlakiem z Ustrzyk Górnych na Połoninę Caryńską. Po drodze weszłyśmy na Kruhły Wierch i powrót na zielony szlak do Małej Rawki i Wielkiej Rawki. Zejście szlakiem niebieskim do Ustrzyk Górnych. Na szlaku dużo błota, a przy Małej Rawce i Wielkiej Rawce dużo śniegu. Trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć i nie zaliczyć kąpieli w błocie.
Bieszczady

Wielka Rawka, Mała Rawka

2020-02-15 01:22
Piotrek Halski
Przełęcz Wyżniańska - Rawki - Przełęcz Wyżniańska. Zielony szlak przedeptany, rakiety i raczki zbędne, trochę gorzej na podejściu na Wielką Rawkę, ale też beż większych utrudnień.
Bieszczady

Mała Rawka

2020-02-06 01:45
Sylwia
Zielony szlak od Bacówki pod Małą Rawką przetarty, choć przydatne stuptuty, ew rakiety. Żółty z Małej na Wielką Rawkę - miejscami zaspy do pasa, w rakietach ok. Zielony z Małej Rawki do Wetliny duże zaspy (miejscami do pasa), w rakietach ok, choć śnieg jest sypki.
Bieszczady

Rawki, Kremenaros

2020-01-06 01:07
Piotr Kubas
Trasa parking "Rzeczyca" - Wielka Rawka - Krzemieniec - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przełęcz Wyżna - parking "Rzeczyca" Od parkingu pod "Rzeczycą" do deszchoschronu szlak przetarty, następnie całkowicie zasypany, trzeba było torować, śniegu po kolana i wyżej ?? Na Wielkiej Rawce kilka osób, szlak na Krzemieniec częściowo przetarty i tam też około 15 turystów oraz narciarzy. W kierunku Małej Rawki znów kilkanaście osób i ok 2025 przy zejściu do schroniska pod Małą Rawką. W samym schronisku ludzi tłum, nie było gdzie usiąść w środku. Zejście od Małej Rawki do schroniska powoli zaczyna być wyślizgane, ale bez tragedii, wystarczą kijki, za parę dni przy takiej ilości osób wskazane będą przynajmniej raczki. Śnieg świeży, suchy. Bardzo pożądane rakiety śnieżne przy odcinku "Rzeczyca" - Wielka Rawka i na Krzemieniec. Pogoda wymarzona, praktycznie bez wiatru, liczne przejaśnienia, bardzo korzystna widoczność, ok -7 stopni.
Bieszczady

Mała Rawka

2020-01-04 20:59
Insta@violetcarrots
Śliski śnieg jest na trasie, lekko przyprószone świeżym śniegiem, ale pod spodem śliski ubity.
Bieszczady

Kremenaros, Rawki

2020-01-04 20:58
Insta@tomeksoroka
Szlak: Przełęcz Wyżniańska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Krzemieniec. Szlak udeptany do wejścia na szczyt Małej Rawki. Dalej miękki, zapadający się śnieg. Silny wiatr i bardzo słaba widoczność na grani między Małą a Wielką Rawką. Raczki raki, kijki, odzież chroniąca przed wiatrem i orientacja w terenie niezbędne.
Bieszczady

Mała Rawka

2019-12-27 15:05
Insta@malgorzata_daraz
Wejście spokojne, na górze wietrznie i brak widoczności. Śnieg miękki, puszysty, na szlaku idzie się fajnie, jedynie na zejściu momentani ślisko.
Bieszczady

Mała Rawka

2019-12-22 16:31
Krystyna Pietrusewicz
Bieszczady

Tarnica, Połonina Caryńska, Mała Rawka

2019-11-16 22:53
Insta@leniwy_biegacz
Trasa w każdej odwiedzonej części Bieszczad delikatnie blotnista - nie zakładałem stuptutow. Warun - igła. Szkoda pisać- warto pojechać i zobaczyć ten wspanialy pokaz.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.