Warunki dla zapytania Maciejowa:Gorce

Maciejowa

2022-05-07 00:09
Insta@kacper_stachanczyk
Trochę duszno, podejście łatwe, natomiast strasznie ślisko, duża ilość błota. Polecam zabrać kurtkę przeciwdeszczową lub pelerynę, ponieważ opady pojawiają się i znikają co parę minut.
Gorce

Turbacz

2022-03-23 00:15
Bartosz Gierlach
Trasa: Rabka - Maciejowa - Stare Wierchy - Turbacz - Kowaniec Do ok 700m sucho, potem do Maciejowej lód, więc podejście bez raczków trudne. Dalej już pokrywa śnieżna, szlak ubity więc idzie się dobrze, miejscami jeszcze grubo ponad metr śniegu. Zejście już w topniejącej masie, na dole breja, która rano pewnie też była lodem.
Gorce

Stare Wierchy

2022-02-06 20:06
Dawid Lipski
Ponice - Maciejowa - Stare Wierchy - Obidowa - Ponice W górach sporo śniegu. Początek szlaku od Ponic do Maciejowej słabo przetarty. Po dotarciu do schroniska dalsza droga czerwonym szlakiem całkiem przyzwoicie wydeptana. Tylko na odkrytych terenach dużo nawianego śniegu, który zasypuje ubity szlak. Dalej niebieskim też dobry warun. Na trasie sporo skiturowców. Na wysokości szczytu Obidowa odbiłem w leśną ścieżkę żeby wrócić do Ponic, niestety kompletnie nie była utorowana. Zaspy około 0,5m, praktycznie aż na sam dół. Kto będzie szedł po mnie na pewno będzie miał już łatwiej.
Gorce

Maciejowa, Stare Wierchy

2022-01-24 22:45
Połaźmy
Cały szlak przetarty, ze Starych Wierchów żółty szlak do Jasionowa na sporych odcinkach pokryty lodem.
Gorce

Maciejowa i Stare Wierchy

2021-10-02 06:33
Połaźmy
Coraz bardziej czuć prawdziwą, złotą jesień. Na szlaku trochę błota, turystów umiarkowanie pomimo weekendu. Szlak idealny dla całej rodziny.
Gorce

Stare Wierchy, Maciejowa

2021-07-29 20:40
Insta@izabelaszu
Szlak niebieski z Rabki Zdrój do Olszówki, potem żółty, zielony i czerwony na Stare Wierchy. Powrót czerwonym przez Maciejową, następnie czarnym do Rabki Zdrój. Po nocnej burzy i ulewie błoto i ślisko w górnych partiach gór.
Gorce

Maciejowa

2021-06-03 09:32
Dominika Kozimor
Bacówka PTTK na Maciejowej Wejście czerwonym, zejście czarnym szlakiem. W paru miejscach trochę błotka, na spokojnie do przejścia, poza tym sucho. Piękna pogoda i dobra widoczność. Umiarkowana ilość turystów.
Gorce

Stare Wierchy, Maciejowa

2021-05-09 08:18
Julia Wielgus
Szlak niebieski z Rdzawki przez Obidową pod Schronisko na Starych Wierchach, następnie czerwony GSB na Obidowiec i z powrotem czerwonym przez Maciejową aż do Rabki Zdrój. Na całej trasie względnie sucho, miejscami błoto i rozjeżdżone koleiny, które na spokojnie można obejść. Bliżej Obidowca więcej błota i miejscami małe pokrywy śniegu, ale też na spokojnie do obejścia, nawet bez schodzenia ze szlaku. Z Maciejowej do Rabki całkiem sucho, dużo ludzi, piękne widoki. A i oczywiście miejscami nadal można spotkać krokusy - szczególnie dużo na polance przy Schronisku na Starych Wierchach.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.