Warunki dla zapytania Morskie Oko:Tatry

Morskie Oko

2021-09-24 09:36
Insta@bartolomeo.vampa
Dzisiaj dużo smutniejsza pogoda, ciemno i wilgotno. No i wiatr daje czadu.
Tatry

Morskie Oko

2021-09-23 02:25
Insta@bartolomeo.vampa
Tatry

Morskie Oko

2021-09-22 11:29
Insta@bartolomeo.vampa
O 6 rano było wszystko w śniegu 🙂
Tatry

Morskie Oko

2021-09-18 09:46
Karolina Nmt
Wielki korek na Palenicę. Do kas praktycznie zero kolejki, nowy asfalt idealny na wózek, jedzie się po równym aż pod schronisko. Toalety czynne tylko te na tyłach budynku, jadalnia czynna. Na szlaku jak zwykle sporo psów i jak zwykle zero zainteresowania że strony Straży Parku.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2021-09-15 15:41
Insta@stalowa_agnieszka
Dolina Pięciu Stawów, Szpiglasowa Przełęcz, Szpiglasowy Wierch, Morskie Oko. Pogoda petarda, ludzi bardzo dużo, standardowo przy łańcuchach wilgotno. Z racji lekkiego tłoku trzeba było poczekać na swoją kolej. Trasa długa, wymagająca kondycji, zwłaszcza jak się zaczyna i kończy na przystanku bus. Widoki piękne, a czerwień jagód przebiła wszystko.
Tatry

Morskie Oko

2021-09-14 11:28
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Tłumy nieprzebrane. Brak kolejki do zejścia do stawu, ale za to spora do baru w schronisku i do wejścia do Parku. Bardzo dużo turystów, parkingi pełniutkie. Droga raz sucha, raz mokra. Kamienie na skrótach też różnie. Żurek w Moku niezmiennie znakomity i bogaty. Przypominam, że trzeba mieć rezerwację online by móc wjechać na którykolwiek polski parking w okolicy Palenicy Białczańskiej, oraz można kupić również bilety wstępu online na tpn.pl by uniknąć stania w kolejkach do kas.
Tatry

Krzyżne, Szpiglasowy Wierch

2021-09-07 21:25
Insta@_pjankowska
Start z Brzezin Krzyżne D5SP Szpiglasowy Wierch Morskie Oko. Warunki idealne, pogoda wymarzona.
Tatry

Czarny Staw pod Rysami

2021-08-30 16:26
Imsta@jessowe_
W Tatrach pogoda juz zimowa. W wyższych partiach śnieg. Niżej opady deszczu. Koniecznie trzeba być dobrze przygotowanym i mieć ze sobą ciepłe i przeciwdeszczowe ubranie. Morskie Oko.
Tatry

Mięguszowiecka Przełęcz pod Chłopkiem

2021-08-22 21:54
Insta@tomaszpodgorke
Podejście na Morskie Oko bez większych problemów technicznych... No może poza brakiem internetu po drodze... Czarny Staw pod Rysami stoi dalej na swoim miejscu... Podejście na Mięguszowiecką Przełęcz w większości po suchej skale, jedynie w kominkach często mokro i wilgotno. Podejście od Kazalnicy na Przełęcz, w większości po kruchych skałach, sporo kruszyzny, piarżyska i luźnego, sypkiego materiału. Schodząc, trzeba zachować szczególną ostrożność, bo noga może objechać... Myślę, że lepiej schodziłoby się w rakach... Na Przełęczy ludzi mało niczym w poniedziałek na 6:00 rano w Kościele... Schodzić bardzo ostrożnie! Kolana na zejściu potrafią się odezwać...no chyba, że ktoś jest młodszy ode mnie... Na podejściu od Czarnego Stawu pod Rysami na Przełęcz pod Chłopkiem, po drodze, napotkana tylko jedna kupa... co świadczy o małej popularności szlaku...
Tatry

Morskie Oko

2021-08-20 20:26
Michał Woch
Palenica Białczańska. Godzina 13, kolejka do zaprzęgów na Palenicy. Młodzi, zdrowi, i praktycznie każdy bus dojeżdżający to od razu kolejka większa. Mieliśmy wrażenie, że pakują więcej ludzi niż mogą wg przepisów.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2021-08-19 23:20
Marcin Drążkiewicz
Palenica - Dolina 5 Stawów Polskich - Szpiglasowy Wierch - Morskie Oko - Palenica Szlak na 5 Stawów suchy, o godz. 7 rano na szlaku ludzi umiarkowanie. Na samym Szpiglasie bez tłoku, na łańcuchach malutkie korki. Pogoda pochmurna, chłodno. Przy Morskim Oku ludzi dużo.
Tatry

Wrota Chałubińskiego

2021-08-11 23:46
Insta@z2zlego
Palenica - Morskie Oko - żółtym na Szpiglasowy Wierch - czerwonym za Doliną za Mnichem na Wrota. Powrót tą samą trasą. Pogoda perfekcyjna, zaledwie kilka osób na tym niesłusznie omijanym szlaku. Końcówka trasy zaniedbana, trochę sypkości, łatwo o guza. To co się odbywa na Morskim i ceprostradzie pominę milczeniem.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.