Warunki dla zapytania Ornak:Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-13 21:09
Insta@bodziana
Hala Ornak - Ornak - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska Pełne słońce, ciepło, na ogół szlak suchy, miejscami trochę błota pośniegowego. Między Starorobociańskim a Trzydniowiańskim było trochę śniegu.
Tatry

Ciemniak

2019-10-13 16:40
Maksymilian Solarski
Start w Kirach, następnie Doliną Kościeliską na Halę Ornak, dalej przez Dolinę Tomanową do Chudej Przełączki i na Ciemniak. Zejście szlakiem czerwonym do Doliny Kościeliskiej. Szlaki w 99% suche, jedynie na wysokości około 1800 m n.p.m, za Wysokim Grzbietem (ekspozycja północna), kilka niewielkich płatów śniegu, które można pokonać bez raków.
Tatry

Czerwone Wierchy, Giewont

2019-10-12 21:34
Insta@zabickim
Hala OrnakCiemniakKondracka KopaGiewontKiry. Od Chudej Przełączki mocny wiatr, na szlaku trochę śniegu i błoto, miejscami ślisko. Widoczność bardzo dobra. Na Giewoncie bez. śniegu, od Kondrackiej Przełęczy już się kończy.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-09 20:07
Insta@ka_ma_na86
Start z Dol. Chochołowskiej (pogoda wczesnowiosenna, pada lekko deszcz) kierunek Trzydniowiański Wierch, śniegu brak, wiało dosyć mocno.Dalej na Starorobociański Wierch leżało jeszcze trochę śniegu miejscami do przejścia bez większych problemów. Zejście w stronę Dol.Kościeliskiej przez Ornak. Od Siwej Przeł. wiatr ustał całkowicie. Kamienie na zejściu mokre trzeba być skoncentrowanym.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-09-29 07:30
Insta@agaelphieisdancing
Od Hali Ornak (podejscie przez Dolinę Tomanową). Rano (ok. 6-7 ) na podejściu przez Dolinę Tomanową szlak wilgotny, miejscami łatwe do ominięcia błoto. Ok 9 od Chudej Przelączki silny, zimny wiatr. Od południa słonecznie, jednak okresowo porywisty wiatr. Szlak na grani suchy, warunki poza wiatrem bardzo dobre do wędrówki. Zejscie z Przełęczy Kondrackiej do Hali Kondratowej suche, bez trudności. Na szlaku sporo ludzi.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-09-06 22:55
Insta@karolinahelbig
Ornak, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch Wyjście na szlak w godzinach wczesnoporannych, ruch na szlaku bardzo mały. Warunki na szlaku bardzo dobre, brak mgły, w godzinach około południowych wyszło słońce.
Tatry

Ornak

2019-09-06 16:28
Insta@bronek701
Iwaniacka Przełęcz, Ornak, Siwa Przełęcz. Podejście z Hali Ornak. Warunki dosyć ciężkie, mokro, uwaga na śliskie kamienie, słaba widoczność na szczytach od 2 do 5 metrów.
Tatry

Smreczyński Staw, Iwaniacka Przełęcz

2019-08-21 21:21
Dominika Kozimor
W Dolinie Kościeliskiej pełno turystów, z biegiem trasy coraz mniej ludzi, potem w Chochołowskiej znów sporo osób. Na całej trasie mgliście i z opadem mżawki, który w Chochołowskiej przerodził się w dość mocny deszcz. W okolicach podejścia i zejścia z przełęczy mokro i ślisko, miejscami błoto. Napotkani turyści mówili, że przez Ornak przeszła burza. Pełno pięknej wierzbówki wokół szlaku.
Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-07-06 21:16
Insta@lauraxsadowska
Trasa: Kuźnice- schronisko na Hali Kondratowej- Przełęcz pod Kopą Kondracką- Kopa Kondracka- Małołączniak-Krzesanica-Ciemniak-Chuda Przełączka- zielonym szlakiem do Schroniska na Hali Ornak- Kiry Słońce wraz z chmurami i towarzyszący przyjemny wiatr pozwolił przyjemnie przebyć cała trasę. Upał odczuwalny jedynie na zejściu zielonym szlakiem przez las do schroniska na Hali Ornak. Brak tłoku na szlaku, poza zejściem w dolinie Kościeliskiej.
Tatry

Czerwone Wierchy

2019-06-27 20:41
Insta@catherine.lasota
Czerwone Wierchy Ornak-Ciemniak - Małołączniak-Kopa Kondracka - Giewont Warunki idealne, słonecznie, czasem mocniej zawiało.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-15 20:35
Insta@thrashhmetalviking
Trasa z Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch na Starorobociański z zejściem przez Ornak na Halę Ornak. Warunki całkowicie letnie, szlak suchy, żar leje się z nieba. Ostatnie, małe płaty śniegu ozdabiają zbocza przy szlaku. Polecam zaopatrzyć się w wodę na poziomie 3l na głowę i tak szybko się skończy. (Dziś 16.06 godzina 15 w Zakopanym deszczowo).
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij