Warunki dla zapytania Pieniny:Pieniny

Trzy Korony

2020-03-10 22:31
Insta@mewa_w_locie
Trzy Korony z Krościenka nad Dunajcem. Miejscami szlak jest bardzo śliski, jest pokrywa lodowa głównie na stromych częściach szlaku i na pewno wygodnie będzie iść w raczkachrakach. Poza tym fragmenty śliskiego błota.
Pieniny

Trzy Korony

2020-03-03 15:44
Wojciech Pelczar
Szlak z Krościenka. Do Pienińskiego Potoku ok. Powyżej oblodzenie, raczki obowiązkowe. W lesie przeważnie bez lodu, jednak w większości oblodzenie.
Pieniny

Trzy Korony

2020-02-29 18:52
Mateusz Winiecki
Trasa żółtym szlakiem od schroniska do Przełęczy Szopka bardzo dobra. Od przełęczy niebieskim na szczyt bardzo dużo lodu. Raczki bardzo wskazane, szczególnie na zejściach. Pogoda petarda. Widać wszystkie okoliczne góry aż do Policy.
Pieniny

Sokolica

2020-02-19 12:14
Mateusz Kmieciak
Zielonym szlakiem - miejscami śnieg zmieszany z błotem i nieco lodu, ale spokojnie do zdobycia bez raczków.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-16 11:32
Sebastian Zuchowicz
Wyjście przed 8 zielonym z Krościenka na Trzy Korony, przejście niebieskim na Sokolicę i zejście zielonym. Ślisko, raczki założone zaraz po wyjściu z miasta. Schody na pętli niebieskim szlakiem przy zamku też bardzo śliskie. Ogólnie bez raczków walka o przetrwanie, chociaz na Trzech Koronach widzieliśmy, że w adidasach też się da. Pogoda igła, widać Tatry, widać Diablaka, lekki mróz.
Pieniny

Wysoka

2020-02-15 12:56
Małgorzata Janczak
Podejście z parkingu przy Homolach szlakiem pod Durbaszką, potem zielonym szlakiem, powrót przez Wąwóz Homole. Warunki bardzo dobre, choć miejscami ślisko, zwłaszcza bliżej szczytu, gdzie spotykały się szlaki. Pomocne kijki, kto ma, może założyć rączki, ale obejdzie się bez tego, dziś było słonecznie i bezwietrznie. Oba szlaki do przejścia.
Pieniny

Wysoka

2020-02-15 01:20
Aron's Adventures
Szlak żółty z przełęczy nad Tokarnią, później niebieski. Początek szlaku nieprzyjemny, na przemian zmrożony i rozmoknięty śnieg. Od połączenia z niebieskim szlakiem dużo śniegu, ale idzie się bez problemu - szlak przetarty. W górach jest zima 😉 Na końcowe podejście na Wysoką trzeba mieć raczki albo przynajmniej bardzo dobre buty. Wejść jest zawsze łatwiej niż zejść. Widać było, że sporo osób się o tym przekonało. Warto wydać te 50-100 złotych dla swojego bezpieczeństwa i komfortu innych turystów 😉
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-13 12:01
Monika Gołoś
Trasa: z m. Sromowce Niżne żółtym szlakiem, potem niebieskim na Trzy Korony i Zamek Pieniński, dalej niebieskim na Sokolicę, powrót tą samą trasą. Warun idealny, piękna panorama Tatr, ludzi niewiele, szlaki przetarte, oblodzone, kolceraczki i kijki bardzo przydatne szczególnie na Skałkach i przy schodzeniu.
Pieniny

Czertezik

2020-02-12 22:44
Kinga Kassenberg
Z Krościenka nad Dunajcem zielony wzdłuż Dunajca na Czertezik, potem niebieski i znów zielony z powrotem do Krościenka. Warunki dobre, szlak przetarty, trochę świeżego śniegu ułatwia chodzenie.
Pieniny

Orlica - Szafranówka - Durbaszka

2020-02-12 00:04
Marta Przyg
Szlak niebieski. Szlak w ogóle niewidoczny, zawiany. Przy skałach ślisko! Założyłyśmy ślad ale pewnie wiatr już pozamiatał. W lesie cisza, na polanach i przełączkach sakramencko wiało 😛 zapadałyśmy się po kostki lub po kolana. Jedna osoba spotkana na szlaku. Na Wysoki Wierch nie wchodziłyśmy z racji silnego wiatru i słabych widoków na Tatry 😉 Głównie porywy na polanach, liczne tzw. diabełki. Do schroniska pod Durbaszką zejście hmmm "na czuja", żadnych śladów szlaku czy ścieżki 🙂 śniegu duzooo, w butach też.
Pieniny

Wąwóz Homole

2020-02-01 09:36
Seb Sebas
Zmrożony śnieg i lód. Raczki wskazane.
Pieniny

Wysoka

2020-01-31 01:57
Insta@apw8051
Szlak z Jaworek przez Wąwóz Homole. Bardzo mocne oblodzenie, samo podejście na Wysoką z bardzo dużą ostrożnością. Rano przelotne opady deszczu, duże zachmurzenie. Turystów niewielu. Raczki koniecznie !!!!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.