Warunki dla zapytania Pieniny:Pieniny

Sokolica

2020-12-03 21:51
Mus Mozołu
Wiało tak, że myślałam, ze za chwilę będzie po sośnie. Halny w natarciu. Miejscami całkiem ślisko, cieszę się, że miałam raczki, choć i bez nich pewnie da się wejść i zejść. Ewentualnie zjechać. Trasa: Krościenko - Przełęcz Sosnów zielonym szlakiem - Sokolica - Czertezik - przełęcz Burzana - Toporzysko - Krościenko
Pieniny

Sokolica, Trzy Korony

2020-11-28 01:02
Insta@mateo_bak
Krościenko n. Dunajcem - Trzy Korony - Sokolica - Krościenko n. Dunajcem. W wielu miejscach utrzymuje się śnieg, miejscami nieco ślisko, ruch turystyczny ograniczony.
Pieniny, Beskid Sądecki

Wysoka, Radziejowa

2020-11-19 00:11
Przygodnik Podróżniczy
Dużo błota, ludzi brak, widoki podobnie jak wczoraj - wspaniałe. Od 1000m n.p.m. dokuczliwy wiatr. Im wyżej, tym mocniejszy. W przypadku obu szczytów opis w zasadzie ten sam 😉
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-11-17 23:59
Przygodnik Podróżniczy
Niewiele osób na szlaku. Warunki bardzo dobre. Należy jedynie zwrócić uwagę na sporą liczbę opadniętych liści, które przysłaniają odstające korzenie i kamienie. Widoczność znakomita.
Pieniny

Trzy Korony

2020-11-17 23:44
Insta@endriupuszkar
Szlak na Trzy Korony ze Sromowiec Niżnych. Warunki pogodowe doskonałe, miejscami w lesie poniżej Przełęczy Szopka trochę błota i ślisko. Szlak pusty, świetne widoki z platformy widokowej.
Pieniny

Wysoka

2020-11-15 22:30
Piotr Ściesiński
Zielony, następnie niebieski szlak z Jaworek na Wysoką. Wiekszość szlaku pokrywa błoto.
Pieniny

Trzy Korony

2020-11-12 20:04
Insta@juuustine.t
Trasa : Sromowce Niżne - Przełęcz Szopka- Okrąglica - (powrót zielonym szlakiem) Schronisko Trzy Korony- Sromowce Niżne. Prawie do samego szczytu zachmurzenie i mgła na trasie. Szlak bez większego błota, spokojnie do przejścia. Dopiero przy wejściu na metalowe schody na Okraglicy piękna pogoda i słoneczko. Na szczycie morze chmur i piękny widok na Tatry. Dodatkowo udało się załapać na Widmo Brockenu.
Pieniny

Palenica, Wysoka, Obidza

2020-11-01 20:41
Angelika Rzepecka
Wyjazd kolejką na Palenicę, wędrówka szlakiem granicznym aż na Obidzę. Dziś zejście szlakiem czerwonym do Jaworek. Jeśli chcesz przejść suchą stopą bez ubrudzenia butów spodni stuptutów - PIENINY NIE SĄ DLA CIEBIE! Na Szafranówce i dalszych polanach błoto, za Wysoką na szlaku niebieskim więcej błota, dziś na czerwonym w stronę Jaworek kwadrans z arcybłotem na wyjeżdżonym przez sprzęt szlaku. Poza stuptutami kijki również przydatne. Poza błotem widoki cudowne, mgły w dolinach, dziś przed 10 obłędny widok z Obidzy na Tatry. Poza tym błoto, pamiętajcie. PS. Ludzi w sobotę całe zero - od Palenicy po Obidzę spotkaliśmy w sumie 14 osób, w tym między Palenicą a Durbaszką całe ZERO.
Pieniny

Trzy Korony

2020-10-31 23:05
Insta@_kuraskarina
Trzy Korony ze Sromowiec Niżnych. Jesień w najpiękniejszej odsłonie. Szlak śliski, trochę błota i wody, lekki przymrozek. Turystów niewielu. Zapierająca dech w piersiach inwersja.
Pieniny

Wysoka

2020-10-30 11:52
Insta@_._barbie_._
Szlak ze Schroniska pod Durbaszką na Wysoką. Pogoda idealna od samego wschodu słońca. Zero wiatru, czyste niebo, piękne widoki. Po południu ok 16 zaczął padać deszcz, ale jest ciepło.
Pieniny

Wysoka

2020-10-25 12:28
Marek Kornafel
Szlak z Jaworek przez Homole na Wysoką. Mokro, na szlaku błoto, widoczność kiepska, ludzi sporo. Temp ok 10st
Beskid Sądecki, Pieniny

Radziejowa, Wysoki Wierch

2020-10-14 20:57
Insta@mountain_bastard
Trasa: Obidza-(niebieskim) Wysoka- Wysoki Wierch - (żółtym) Szlachtowa-(niebieskim Papieskim)Przehyba -(czerwonym) - Radziejowa - Obidza Na szlaku dużo błota, miejscami ślisko. Do południa niewielki opad deszczu ze śniegiem. W południe przejaśnienie (nawet przez chwilę było widać Tatry). Później bez opadu. W paśmie Radziejowej od Przehyby do Wielkiego Rogacza mocno oblodzone drzewa w połączeniu z wiatrem łamały się jak zapałki. Na szlaku nikogo nie spotakłem.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.