Warunki dla zapytania Pilsko:Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-15 13:28
Magdalena Haase
Szlak niebieski z granicy Przełęcz Glinne na Pilsko przedeptany, ubity, obejdzie się bez rakiet i raczków, ale pod szczytem mniej przedeptany, zawiany. Zejście do schroniska na Hali Miziowej rozjezdżone przez narciarzy, dalej czerwony na Przełęcz Glinne - wygodna ścieżka wydeptana. Piękny zachód słońca
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-15 01:16
Dami An
Szlak niebieski od Prz. Glinne b. dobrze przetarty do rozstajów z czerwonym na Halę Miziową, pózniej sam niebieski już nie tak dobrze, ale jest ok, raczki niepotrzebne. Z Hali Miziowej czerwony na Przełęcz Glinne dobrze przedeptany. Pogoda piękna, jutro ponoć mają być duże wiatry.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-09 17:29
Patrycja Jęczmionka
Pilsko od Przełęczy Glinne: szlak przetarty, kijki pomocne, da się wejść bez raczków, na szczycie straszny wiatr.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-08 01:02
Krzysztof Różowski
Szlakiem granicznym czerwonym niebieskim z Przeł. Glinne. O świcie na trasie tylko ślad nart, podczas powrotu ponad setka ludzi w drodze na szczyt mijana na szlaku, tak więc udeptany będzie dobrze. Zero wiatru, słońce mocno grzało. Widoki piękne.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-02-08 00:30
Waldemar Jasiński
Wejście na wschód słońca. Żółtym szlakiem z Korbielowa do Schroniska na Hali Miziowej, później czarnym. Szlak wydeptany na całej długości, choć w nocy łatwo go zgubić, co nam się przytrafiło i spowodowało konieczność torowania na równoległej do szlaku ścieżce poza lasem. Na szlaku sporadycznie powalone drzewa (do przejścia bez problemu). Oblodzenia tylko na samym dole.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-01-25 09:20
Jerzy Rykała
Z Korbielowa żółtym szlakiem do schroniska na Hali Miziowej, szlak nie oblodzony, dojść można bez raczków. Natomiast na szczyt Pilska rączki i kijki wskazana chociaż spotkałem turystów bez.Pogoda słoneczna widoczność z szczytu wspaniała.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-01-18 08:59
Grzegorz Kabza
Szlak z przełęczy Glinne (niebieskim) na Pilsko wydeptany, zmrożony, śliski, raczki mocno zalecane (chociaż widzieliśmy osoby schodzące bez). Z Pilska do Hali Miziowej czarny szlak w lepszym stanie niż żółty. Również zalecane raczki.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-01-10 01:34
Góro Wskaz
Stacja Turystyczna Słowianka - Rysianka - Hala Miziowa. Od Słowianki na Rysiankę istna męka, nogi zapadają się od mokrego śniegu, bardzo wyczerpujący marsz. Od schroniska na Rysiance w stronę Pilska zdecydowanie lepiej, choć śnieg również miękki. Trasa przejechana przez skutery. Podejście i zejście na Pilsko polecane w raczkach bo bardzo ślisko. Kijki na całej trasie bardzo pomocne.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-12-30 12:14
Piotr Rębiś
Szlak graniczny, niebieski z Przełęczy Glinne na Pilsko, jest dość dobrze przetarty, na dole miejscami małe oblodzenia. Wędrówka nie sprawia żadnych trudności, można się trzymać czasów szlakowych według mapy. Żółty spod schroniska do Korbielowa również przetarty.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-12-29 17:10
Insta@krzysztof_barton
Podejście od Korbielowa Kamienna zielonym szlakiem. Warunki całkiem niezłe do schroniska na Hali Miziowej, podejście na szczyt już trudniejsze, ale bez większych problemów. Na szczycie silny wiatr.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-12-28 23:51
Insta@szymonwarsz.pl
Na szczycie stanęliśmy o godzinie 8.30. Powyżej Schroniska na Hali Miziowej zaczyna wiać. Wiatr w porywach do 50 kmh. Przez całą drogę pruszył śnieg. Temperatura odczuwalna około -15°C.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-12-27 19:42
Insta@owca.zwiedza.swiat
Z Korbielowa zielonymczarnymniebieskim aż po Halę Miziową kompletnie pusto. Na samej Hali trochę ludzi, zejście żółtym ponownie całkowicie puste. Śniegu momentami po kolana, raczej puch także fajnie się zapada. Polecam zabierać ze sobą stuptuty 😉 bardziej zaawansowany sprzęt raczej niepotrzebny.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.