Warunki dla zapytania Pilsko:Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-07-20 13:00
Bartosz R
Na Pilsko żółtym szlakiem spod zajazdu Smrek. W godzinach porannych trochę pokropiło. Potem pogoda się ustabilizowała. Ogólnie ciepło, powoli tworzą się chmury burzowe. Tatry niestety nie widoczne ze szczytu. Przed godziną 10 na szczycie pustki, potem coraz więcej ludzi. Parking przy zajeździe płatny 8 zł.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-06-23 20:44
Insta@szukam_slonca
Żółtym szlakiem z Korbielowa na Halę Miziową i Pilsko. Na trasie sporo błota,chwilowy deszcz i bardzo ograniczona widoczność,na szczycie brak widoków.
Beskid Żywiecki

Babia Góra

2019-06-19 14:08
Przemysław Włodek
Krowiarki 1000m- Babia Góra 1725m, szlak czerwony. kamienie suche, błoto-0 kałuże-0, mgła-0, śnieg tylko w kotle pod Kościółkami w mscu niedostępnym dla turystów, poza tym śnieg-0, tabuny much do wys. 1500m, od wys. 1600 chłodny wiatr, pamiętajcie o ciepłym ubraniu. widoki na: Pilsko, Jałowiec, Policę, Gorce, Wyspowy, Orawę. Burzę było widać nad Rysianką, Jeleśnią, całym Besk. Małym. Z uwagi na wiatr zach- ewakuacja. Gdy dochodziłem do Kepy krótkotrwała burza nad Diablakiem. U mnie lekki deszczyk. Gdy spoglądałem z Sokolicy przy zejściu: Diablak i Cyl pogodne. Silna burza wciąż nad Leskowcem.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-06-01 14:40
Insta@losiowezycie
Korbielów -Schr. na Hali Miziowej-Pilsko - Korbielów, na Halę Miziową i z niej szlak zielony, na Pilsko czarny, z Pilska żółty. Cała trasa w 34 sucha, jedyne pokłady błota, w którym można się utopić na odcinku w lesie od połączenia żółtego szlaku z zielonym aż do wejścia na Halę Miziową. Na żółtym szlaku z Pilska w lesie jeszcze trafią się płaty śniegu. i wiatrołomy. Niżej witrołomów brak. Pogoda średnia, cały czas przewalają się chmury, nawet coś pokropiło. Na Pilsku wiało jak zwykle. Dalekich widoków brak. Ludzi trochę, ale nie jakieś tłumy. Temperaturowo zróżnicowana sytuacja od upału na dole, po chłód na górze
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-31 22:31
Krzysiek Chrobak
Takie płaty śniegu były w sobotę na niebieskim szlaku od przełęczy Glinne.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-26 18:33
Joanna Waryszak
Trasa: Rysianka - Hala Miziowa - Pilsko do góry szlakiem czarnym, na dół żółtym - Korbielów szlakiem żółtym Na całej trasie warunki mieszane, błoto, woda, kałuże, śnieg i powalone drzewa. Podejście i zejście z Pilska całkiem suche, poza jednym miejscem na szlaku żółtym, gdzie trawersuje się duży płat śniegu, trzeba uważać, żeby nie wyjechać.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-11 09:47
Insta@bikerkc
Przełęcz Glinne, Las Suchowarski i dalej niebieskim na szczyt Pilska, powrót czarnym do Hali Miziowej i dalej czerwonym do Przełęczy Glinne. Na początku dużo błota, od lasu suchowarskiego śnieg praktycznie do samego szczytu, zero wiatru , mimo średniej pogody Tatry i Babia widoczne jak na dłoni 😉
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-01 23:53
Insta@dancer.olxvw
Warunki dobre, miejscami sporo błota, śniegu.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-01 16:40
Kasia Kowaliczek
Z Korbielowa niebieskim, czarnym i zielonym: baaaaardzo dużo błota, sporo wiatrołomów. Z Hali Miziowej na Pilsko spora łata śniegu, ale dobre buty i kije dają radę, raczki niepotrzebne. Z Hali Miziowej do Korbielowa żółtym: na początku trochę śniegu i błota, wiatrołomy, potem już sucho. Ogólnie ludzi mało - idzie się super. Na szlakach śmieci niewiele, ale worek plastiku uzbieraliśmy.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-05-01 10:56
Kasia Kowaliczek
Z Korbielowa niebieskim, czarnym i zielonym: baaaaardzo dużo błota, sporo wiatrołomów. Z Hali Miziowej na Pilsko spora łata śniegu ale dobre buty i kije dają radę, raczki niepotrzebne. Z Hali Miziowej do Korbielowa żółtym: na początku trochę śniegu i błota, wiatrołomy, potem już sucho. Ogólnie ludzi mało - idzie się super. Na szlakach śmieci niewiele ale worek plastiku uzbieraliśmy.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-04-21 21:54
Mateusz Kubina
Rano beton, po 12-13 zaczyna się robić błoto. Raczki raczej zbędne - dobra podeszwa wystarczy. Na szczycie śniegu brak. Z Pilska na Rysiankę sporo powalonych drzew, ale są ślady w śniegu.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2019-04-19 20:20
Trasa: Rajcza - Hala Rysianka (żółtym szlakiem) - Pilsko (niebieskim szlakiem) - Hala Rysianka - Rajcza. Do Hali Redykalnej szlak suchy. Od Hali Redykalnej do Hali Rysianki w miejscach zalesionych dużo śniegu i jeszcze więcej powalonych drzew, które znacząco, spowalniają tempo marszu. Od Rysianki pełnia zimy, śniegu cała masa, miejscami ponad metr. Sam szczyt Pilska tylko bez śniegu. Na szczycie Pilska silny wiatr. Raczki według mnie zbędne 🙂 Na Rysiance wysyp krokusów, także jeśli ktoś by nie zdążył na te w Chochołowskiej to tutaj jest co podziwiać 🙂 I doprecyzowując: sama Rysianka w płatach śniegu, ale poniżej Hali Rysianki (w stronę Pilska) to już pełnia zimy 😀
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij