Warunki dla zapytania Pilsko:Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-23 22:26
Insta@ordinarysmith
Podejście i zejście od Korbielowa, warunki pod Halą Miziową stabilne, lekko wietrznie, śnieg mokry, ubity, powyżej Hali mokry, zapadający, miejscami głęboko bardzo, mgła i silny wiatr w porywach do 100km
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-21 17:28
Insta@_sadi92_
Podejście z Korbielowa żółtym szlakiem, wydeptane, idzie się bardzo dobrze, ale raczki przydatne. Od połączenia z zielonym trasa przygotowana dla narciarzy, twardo i szeroko aż na samo Pilsko. Na szczycie jedna wielka mgła. Zejście zielonym cały czas po stoku, cały czas na tyłku, polecam - mega fun i dużo szybciej!
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-18 22:00
Insta@anka.metal
Podejście od Korbielowa żółtym szlakiem, przez Halę Miziową, zejście zielonym. Piękny, mroźny dzień. Warunki idealne. Słonecznie i bezwietrznie. Trasa przetarta i tłoczna, bardzo wielu turystów na szlaku, raczki nie są niezbędne, ale na pewno pomogą przy schodzeniu. Schodząc z utartej ścieżki można zapaść się głęboko.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-17 18:51
Insta@martynapiasta
Zielonym szlakiem z Korbielowa. Szlak przetarty, słonecznie, mroźno, bezwietrznie, warunki idealne. Stuptuty wskazane, miejscami trochę nawianego śniegu. Pogoda super, to i ludzi sporo:). Ze szczytu piękny widok na Babią Górę, Tatry czasem wyglądały zza chmur.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-10 22:32
Magdalena Miketta
Szlakiem niebieskim z Przełęczy Glinne. Szlak wydeptany, w niektórych miejscach wyślizgany przez jabłuszka, raczki się przydadzą. Żółty szlak do Hali Miziowej przepiękny, lecz gdzieniegdzie trzeba się przedzierać przez kosodrzewinę. Schronisko czynne, można zjeść w środku.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-10 19:54
Insta@panvafel
Podejście na Halę Miziową zielonym szlakiem pokryte świeżym, ubitym śniegiem bez lodu. Dalej z Hali Miziowej na Pilsko szlakiem czarnym pokrytym na przemian zbitym śniegiem i miejscami lodem. Na szczycie Pilska ok -5°C i pełne słońce cały dzień. Raczki wskazane.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-09 23:46
Insta@soltysekmaciej
Korbielów - Hala Miziowa - Pilsko Trasa żółta początek z małą ilością zbitego śniegu. Raki nie są potrzebne na wyjście do Hali Miziowej, powyżej na czarnej trasie przydatne. Na szczycie mroźno oraz praktycznie bezwietrznie.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-06 21:04
Insta@annpia1992
Szlakiem żółtym z Korbielowa przez Halę Miziową, świeży śnieg na całej trasie, niewiele lodu, można z trudem przejść bez raczków, ale to właśnie z nimi i kijkami przejście jest bardzo przyjemne. Sporo ludzi, w tym także na skiturach, ale pokrywa miejscami wydaje się jeszcze za cienka na zjazdy, wystają kamienie. Od 14 zaczął padać śnieg i sypał przez ponad godzinę.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-06 09:38
Insta@gab_cia88
Podejście i zejście od Korbielowa żółtym szlakiem przez Halę Miziową. Warunki bardzo dobre, śniegu dużo, raczki w niektórych miejscach przydatne.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2021-01-01 23:15
Dawid Lipski
Start około godziny 9:15 z parkingu w Korbielowie, skąd prowadzi żółty szlak. Na dole dosyć sporo samochodów, my zaparkowaliśmy ciut wyżej przed samym lasem. Na samym parkingu trochę lodu, poza tym jezdnia była czarna. Ruszyliśmy żółtym szlakiem, na dole lekka szklanka, ale do przejścia w samych butach. Śnieg w większych ilościach pojawia się po około 30 minutach marszu. Cała trasa aż do schroniska udeptana i bardzo przyjemna. W schronisku na Hali Miziowej wydawano normalnie posiłki na wynos, czynna była również toaleta. Ludzi sporo, ale bez tłoku. Po wyjściu ze schroniska skierowaliśmy się z powrotem na żółty szlak, który zaprowadził nas łatwą trasą aż na szczyt Pilska. Tutaj również raki się nie przydały, nie było ślisko aczkolwiek po wyjściu z lasu wiało (wg prognoz około 50 kmh). Ze szczytu zeszliśmy czarnym szlakiem, na najbardziej stromym odcinku warto założyć raczki, bo jest dosyć ślisko. Do samochodu doszliśmy idąc po kolei szlakiem zielonym, czarnym i niebieskim. Sama końcówka zejścia jest lekko oblodzona i również należy być ostrożnym lub iść w raczkach.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-12-31 12:03
Insta@aneta_knysak
Bardzo dużo śniegu, słaba widoczność, momentami bardziej ślisko, przydatne raczki i kijki.
Beskid Żywiecki

Pilsko

2020-12-29 01:11
Insta@ardnaskela_
Cały szlak w lodzie i śniegu. Raki lub raczki bardzo pomocne. Sam szczyt w chmurze, ale zimowe widoki po drodze przepiękne ??
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.