Warunki dla zapytania Połonina Caryńska, Rawki:Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-17 22:49
Waldemar Jasiński
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Dość mokro, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo mocno w wędrówce, choć przy zejściach trzeba uważać na poślizgnięcia. W dolnych partiach lasów piękna, zielona wiosna. Tłumów brak.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-02 20:57
Insta@pani__ruda
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Przejście czerwonym szlakiem z Ustrzyk Górnych na Połoninę Caryńską. Po drodze weszłyśmy na Kruhły Wierch i powrót na zielony szlak do Małej Rawki i Wielkiej Rawki. Zejście szlakiem niebieskim do Ustrzyk Górnych. Na szlaku dużo błota, a przy Małej Rawce i Wielkiej Rawce dużo śniegu. Trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć i nie zaliczyć kąpieli w błocie.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2019-06-09 14:23
Piotr Kubas
Trasa Ustrzyki Górne - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przełęcz Wyżniańska - Połonina Caryńska - Schronisko Koliba - Bereżki - Ustrzyki Górne. Warunki: w lasach błotniście, im wyżej tym suchszy szlak, na połoninach wietrznie i mglisto, widoczność na 100 metrów, temperatura do wędrówek trafiła się wprost idealna. Najwięcej osób w okolicach Rawek i Połoniny, od Połoniny przez schronisko do Ustrzyk spotkaliśmy za to może z 10 osób.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.