Warunki dla zapytania Połonina Wetlińska:Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-07-06 16:32
Anita Dziekan
Trasa: z Wetliny Stare Sioło na p. M. Orłowicza dalej GSB. Pogoda petarda, ludzi umiarkowanie dużo. W lesie trochę błota, ale obejdzie się bez stuptutów, na grzbiecie sucho. Po południu pogorszenie pogody.
Bieszczady

Smerek, Połonina Wetlińska

2020-07-02 14:50
Insta@katecanclimb
Przyjemny, chłodny wiatr w drodze na szczyt, bardzo dużo błota w lesie. Na szczycie dużo turystów, silniejszy wiatr, w drodze na połoninę delikatny opad deszczu.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-07-01 06:57
Szparaga we własnym sosie
Podejście na Połoninę lekko zabłocone. Na szczycie delikatny wiaterek, ale nareszcie nie pada i można rozkoszować się widokami.
Bieszczady

Połonina Wetlińska, Osadzki Wierch

2020-06-18 23:33
Hubert Adamczyk
Start z Przełęczy Wyżnej. Szlak w części leśnej dość mokry i błotnisty, powyżej lasu sucho. Szlak omija oczywiście remontowaną Chatkę Puchatka. Pogoda przed południem słoneczna, około 14 więcej chmur, słychać było pomruki burzy, aż do wystapienia niewielkich opadów deszczu. Ruch na szlaku umiarkowany.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-06-16 22:21
Insta@urt_izr
Błoto nieludzkie, ciągle burze już w okolicach 11-12, mgły i chmury nisko, czasem okno pogodowe; obejście szlaku od Chatki Puchatka, często po szlaku płynie woda.
Bieszczady

Smerek, Połonina Wetlińska

2020-06-05 22:13
Insta@michalina_be
Wejście na Smerek z Kalnicy bardzo błotniste, pogoda słoneczna, na górze wietrznie. Dość dużo turystów w adidasach tamujących ruch. Na Połoninie pogodnie, Chatka Puchatka ominięta, tylko czerwony szlak do zejścia czynny. Zejście do Brzegów Górnych również bardzo błotniste i śliskie.
Bieszczady

Połonina Wetlińska i Ochodzki Wierch

2020-05-24 20:54
Insta@molo519
Czerwonym szlakiem z Brzegów Górnych. Warto było przeczekać deszcz, bo nagrodą były Bieszczady jakie pamiętam z dzieciństwa! Na szlaku absolutne pustki, dopiero gdy słońce zaczęło nieśmiało świecić, pojawili się pierwsi ludzie. Szlak dość mokry, szczególnie w lesie trzeba bardzo uważać, bo było naprawdę ślisko i nieprzyjemnie.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-05-13 21:31
Mateusz Zajac
Szlak czarny żółty czerwony Wyjście z kempingu czarnym, następnie nowo wytyczonym szlakiem żółtym aż do czerwonego prowadzącego z Brzegów Górnych, przed samym szczytem czerwony ma wyznaczony nowy przebieg, szlak suchy, fajnie się szło, dopiero na samym szczycie wiatr, który urywał głowę, po drodze trochę kropiło, ale bez wpływu na szlak. Na fotografiach łączenie czarnego z żółtym, nowy przebieg żółtego w stronę czerwonego i nowy przebieg czerwonego.
Bieszczaddy

Połonina Wetlińska

2020-03-07 19:01
Grzegorz Furtak
Warunki na trasie momentami ciężkie. Śnieg rozmokły i łatwiej założyć raczki troszkę pomagały.Na Chatce Puchatka gęsta mgła ale nietypowo bo bez wiatru. Zejście w kierunku Brzegów Górnych trudne że względu na rozwinęły śnieg.Zejscie ułatwiały rakiety gdyż momentami nogi zapadły się w śniegu powyżej kolan.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-02-25 22:29
Insta@szumilove_domki_w_bieszczadach
Super warunki na szlaku, trochę zlodowaceń na samej połoninie, dość silny wiatr. Polecamy spacer.
Bieszczady

Połonina Wetlińska, Smerek

2020-02-19 11:32
Bogdan Kot
Podejście na Wetlińską od Brzegów Górnych w końcowej części przed szczytem strome z ubitym i często wyślizganym śniegiem. Bez raków bardzo trudno się wchodzi. Od Chatki Puchatka do Smereka sytuacja podobna, ubity, śliski szlak, łatwo o poślizgnięcie się i wywrotkę. Zejście od Chatki Puchatka do Przełęczy Wyżnej łatwiejsze, ale ktoś tam na czymś zjeżdżał i jest wyślizagane. Na całej trasie zalecane raki, chyba że jesteś hardcorem.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2020-02-15 23:22
Katarzyna Łęcka
Trasa z Przełęczy Wyżnej na Połoninę Wetlińską. Pogoda na dole słoneczna, ale zimny wiatr. Na Połoninie huraganowy wicher i zamieć. Ciężko było ustać w miejscu. Niezbędne raki lub raczki. Bardzo dużo śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.