Warunki dla zapytania Przełęcz Krzyżne:Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-12-08 10:32
Insta@kacor77
Przełęcz Krzyżne od Doliny Pięciu Stawów Polskich Szlak przecieramy w drodze na szczyt, zero wiatru na szczycie, pełne słońce, można się poopalać i ta piękna pierzyna chmur nad Piątką, powrót już wietrznie, ślady zasypane, raki czekan pomocne, aczkolwiek bez raków się obejdzie.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-12-01 13:21
Przemysław Sobczyk
Słońca to dziś niebrakowało! Wyżej warunki bardzo wymagające, niezwiązany śnieg, bez podkładu przykrył wszystkie nierówności i nie wiesz na czym stawiasz stopę, wykreca nogi na wszystkie możliwe sposoby, w żlebach lepiej, idziesz po sprasowanym śniegu więc raki maja punkt zaczepienia...jutro ma sypać, na narty jeszcze poczekamy...
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-11-07 23:21
Ola Szafarczyk
Szlak z Doliny Pięciu Stawów na Krzyżne nieprzetarty, oblodzony. Zejście w stronę Murowańca zasypane śniegiem. Raczki koniecznie.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-29 18:06
Insta@maarys_iaa
Przejście Doliną Pięciu Stawów. Pogoda bardzo dobra. Na szlaku zielonym w kierunku D5S jest jeden płat śniegu oraz na szlaku w stronę Krzyżnego są dwa płaty śniegu, które nie utrudniają przejścia.Trzeba uważać na grząskie kamienie przy podejściu na Przełęcz.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-26 22:48
Insta@odemdoen
Kuźnice - Schronisko Murowaniec - Krzyżne - 5SP - Palenica Białczańska Warunki do wędrówki idealne, na szlaku sucho. Słonecznie, ale nie było skwaru. Na górze silny wiatr czasami. Ludzi na szlaku garstka.
Tatry

Krzyżne

2019-06-25 21:04
Jakub Żebrowski
Hala Gąsienicowa - Dolina Pańszczyca - Przełęcz Krzyżne. Tatry na biegowo cd. Murowaniec - Pańszczyca - Krzyżne. Rano bezchmurnie, około 10 zaczęło się stopniowo chmurzyć. Mocne słońce, bierzcie kremy z filtrem i dużo, dużo płynów, nawadniajcie się.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-06 09:31
Robert Stanisz
Trasa: Wierch Poroniec - Rusinowa Polana - Gęsia Szyja - Rówień Waksmundzka - Dolina Pańszczycy - Krzyżne - powrót tą samą trasą. Idealne warunki, genialna pogoda, super widoki i przede wszystkim mało ludzi. Na trasie trzeba przygotować się na błoto w zalesionym terenie Równi Waksundzkiej oraz zalegający śnieg będący już na podejściu aczkolwiek nie wymagający raków (mieliśmy, ale nie musieliśmy używać), dobra przyczepność. Oczywiście na trasie z topniejącego śniegu wody wezbrane i trzeba mieć dobre buty z wodoodporną powłoką, bo zamoczyć się będzie bardzo łatwo przy przekraczaniu w trzech miejscach potoków oraz woda płynąca trasą szlaku już w Dolinie Pańszczycy.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-02 22:17
Celina Jasinska
Krzyżne-Murowaniec zejście żlebem od góry prawie suche, niżej większość w śniegu, ale dobrze trzyma, bardzo nie wyjeżdża. Do Zadniego Upłazu w większości idzie się po śniegu, ale ubitym. Wyżej praktycznie sucho.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-06-02 22:14
Celina Jasinska
Dolina Pięciu Stawów Polskich - Krzyżne. Na trawersie Koziego Wierchu parę płatów śniegu, bardzo śliskich, stromych, trzeba zachować czujność. Wyżej dużo błota, szlak śliski, podmyty. Fragment żlebem zaśnieżony, mokry, trzymający bardziej na słowo honoru. Raki raczej by nie pomogły, kijki koniecznie.
Tatry

Przełęcz Krzyżne

2019-03-23 12:39
Dawid Mikołajczyk
Warun rewelacja. Podejście od schroniska Murowaniec ciężkie, miejscami śnieg zapadajacy się aż po kolana. Do Piątki nie było przetarte i bardzo lawiniasto, dużo nawisów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij