Warunki dla zapytania Przełęcz Liliowe:Tatry wysokie

Przełęcz Liliowe

2020-12-01 12:30
Kasia SG
Wczoraj (1.12.)Zielony szlak z hali Gąsienicowej na przełęcz Liliowe miejscami zawiany, czasem śnieg do kolan, miejscami trawa. Przedeptane, ale ślisko.
Tatry

Kasprowy Wierch

2020-11-21 19:50
Insta@wild_lonely_traveler
Kuźnice - Boczań - przełęcz Liliowe - Beskid - Kasprowy Wierch - Hala Gąsirnicowa - Dolina Jaworzynki - Kuźnice na szlaku 5 cm swieżego białego puchu, bardzo przyjemnie się idzie, nie zakładałem nigdzie raczków, kilka kontrolowanych poślizgów było 🙂
Tatry

Kasprowy Wierch, Nosal

2020-11-19 00:13
Marcin
Trasa: Kuźnice - Myślenickie Turnie - Kasprowy Wierch - Przełęcz Liliowe - Świnicka Przełęcz - Zielony Staw Gąsienicowy - do okolic schroniska Murowaniec - Przełęcz Między Kopami - (przez Boczań) - Nosalowa Przełęcz - Nosal - tama w Kuźnicach Warunki: Co do zasady gdzie był cień, tam było oszronione, ślisko, etc. Do Myślenickich Turni było w porządku, jakieś 30 minut wyżej zaczynało być trochę ślisko. Ludzi było mało. Zejście ze Świnickiej Przełęczy wymaga raczków - lód jest nie do obejścia, a i wyżej by się przydały. Niżej trochę śliskichmokrych kamieni. Zejście przez Boczań jest mocno ubłocone, później zaczęło zamarzać, więc już tak nie brudziło. Nosal w porządku.
Tatry

Przełęcz Liliowe

2020-11-13 23:30
Insta@venividivino
Kuźnice - PTTK Murowaniec - Przełęcz Liliowe - Kasprowy Wierch - Kuźnice. Minimalne błoto jedynie na podejściu do Murowańca przez Boczań, później sucho. Na całej trasie brak płatów śniegu i oblodzeń, mimo startu o świcie. Cały dzień raczej pochmurny, bez opadów.
Tatry

Świnica

2020-11-10 09:40
Insta@magdalena__czuba
Idealny dzień w górach. Przepiękna pogoda. Zero wiatru i słońce. Szliśmy najpierw zielonym szlakiem przez Przełęcz Liliowe, potem czerwonym do Przełęczy Świnickiej. Z powrotem tak samo, bo szlak czarny ewidentnie oblodzony. Wszędzie, po zachodzie słońca kamienie robią się bardzo śliskie. Uważajcie. Bardzo mało ludzi, widoki i jesienne kolory najlepsze na świecie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.