Warunki dla zapytania Radziejowa:Beskid Sądecki

Radziejowa

2020-11-22 16:31
Insta@g.m.a.t.t.i
Wyjście z Piwnicznej żółtym szlakiem przez Niemcową, dalej czerwonym przez Wielki Rogacz i Przełęcz Żłobki. Warunki bardzo dobre, szlak suchy, miejscowe oblodzenia, które nie stwarzają problemów w podejściu, da się ominąć. Na szczycie dość silny wiatr, widoczność rewelacyjna.
Pieniny, Beskid Sądecki

Wysoka, Radziejowa

2020-11-19 00:11
Przygodnik Podróżniczy
Dużo błota, ludzi brak, widoki podobnie jak wczoraj - wspaniałe. Od 1000m n.p.m. dokuczliwy wiatr. Im wyżej, tym mocniejszy. W przypadku obu szczytów opis w zasadzie ten sam 😉
Beskid Sądecki

Radziejowa

2020-10-24 22:27
Insta@julka.rokita
Szlak niebieski z Rytra na Przehybę, następnie czerwony na Radziejową, zejście do Rytra żółtym. Do około 12 warunki bardzo dobre, rano duża mgła. Szlak miejscami mokry i błotnisty. Po południu zaczęło lekko padać. Niestety na szczycie przy wieży widokowej bardzo dużo śmieci.
Beskid Sądecki, Pieniny

Radziejowa, Wysoki Wierch

2020-10-14 20:57
Insta@mountain_bastard
Trasa: Obidza-(niebieskim) Wysoka- Wysoki Wierch - (żółtym) Szlachtowa-(niebieskim Papieskim)Przehyba -(czerwonym) - Radziejowa - Obidza Na szlaku dużo błota, miejscami ślisko. Do południa niewielki opad deszczu ze śniegiem. W południe przejaśnienie (nawet przez chwilę było widać Tatry). Później bez opadu. W paśmie Radziejowej od Przehyby do Wielkiego Rogacza mocno oblodzone drzewa w połączeniu z wiatrem łamały się jak zapałki. Na szlaku nikogo nie spotakłem.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.