Warunki dla zapytania Radziejowa:Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-04-01 11:08
Insta@przytula_joan
Rytro- Niemcowa- Radziejowa- Przehyba- Rytro; od około 1000 mnpm śnieg, od Niemcowej śnieg, ja miałam raczki, dla bezpieczeństwa. Przejrzystość na wieży taka sobie, jednak i tak pięknie, czuć wiosnę. Szlak niebieski z Przehyby do Rytra do wiaty jak na zdjęciu - ciągłe zapadanie do kolan, ale na zejściu łąka pełna krokusów.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-03-06 22:32
Insta@tomat1n1
Podejście z darmowego parkingu na początku szlaku niebieskiego (Rytro), tymże szlakiem, aż do Rozdroża pod Wielką Przehybą. Kontynuacja czerwonym na szczyt. Dużo świeżego, sypkiego śniegu na wierzchu na całej trasie. W wyższych partiach kopny śnieg, niezbyt przyjemny w pokonywaniu. Rakiraczki moim zdaniem zbędne. Ważne info: żółty szlak (którym schodziliśmy) okazał się zamknięty. Nie było u góry tabliczki, za to na dole jest. Ciężko go przejść ze względu na wycinkę, zwalone drzewa i gałęzie na całej trasie, także żółty szlak Rytro - Radziejowa jest zamknięty i nie warto nim iść. Co do pogody to bardzo zmienna, słonecznie, pochmurnie, nawet wietrzne i opadami śniegu.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-02-23 13:09
Insta@grasz_ka
Podejście od Bacówki na Obidzy, wejście niebieskim szlakiem przez Wielki Rogacz, następnie czerwonym na Radziejową, powrót tą samą drogą. Warunki bardzo dobre, śnieg ubity, ale przy zejściu pod koniec miejscami lekkie roztopy. Ostatnie 800m podejścia raczki niezbędne, przy zejściu również. Uwaga: do samej Bacówki ciężko podjechać, droga miejscami oblodzona, ostre podjazdy. Zostawiliśmy samochód w zatoczce 1000m przed Bacówką.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-02-16 12:22
Insta@rozycki.dam
Czerwonym szlakiem od Bacówki na Obidzy przez Wielki Rogacz na Radziejową. Na szlaku bardzo mało osób. Na szczycie również. Szlak wydeptany. Przy samym podejściu na Radziejową raczki wskazane. Widoków z wieży widokowej na Radziejowej brak.
Pieniny

Radziejowa

2021-02-13 12:46
Meg Kowalik
Szlak Jaworki-Radziejowa, przetarte, raczki niekonieczne, kijki bardzo przydatne. Pogoda w kratke, raz słońce raz wiatr i śnieg.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-01-18 02:16
Insta@janmencwel
Przejście na skiturach trasą Obidza- Rogacz- Złomisty Wierch- Radziejowa. Zjazd z Radziejowej na stronę południową poza szlakiem w miejscami półmetrowym puchu. Warunki na szlakach bardzo dobre, szlaki przechodzone, ale bez lodu. Zimno, ale bez wiatru i słońce cały dzień. Bajka.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-01-17 22:21
Libera Projekt
Czerwony szlak z Białej Wody do Litawcowej, później niebieskim na Wielki Rogacz. Z Wielkiego Rogacza znowu czerwonym szlakiem na Radziejową. Szlak przetarty od samego dołu przez skutery śnieżne lub turystów. Często trafia się na ubity śnieg, w którym wpada się na 20 cm. Wiatr na otwartej przestrzeni nawiewa śnieg. Raczki lub rakiety śnieżne zalecane. Dystans 18 km w czasie około 5.30 z przerwami.
Beskid Sądecki

Radziejowa, Przehyba

2021-01-16 22:53
Insta@wspodnicynaszosie
Start z Jaworek za Szczawnicą, później lekko pod górę Doliną Białej Wody, wyjście na Przełęcz Rozdziela. Szlaki na tym odcinku kompletnie nieprzetarte, zatem chlopaki torowali. Później już trafiały się ślady, więc łatwiejsza kontynuacja aż do Prehyby. W schronisku nadal działa bufet na wynos i nieoficjalne WC 😉 już po południu ruszamy w stronę Szczawnicy - zejście niebieskim (bardzo śliskie) i strome (acz krótkie) podejście czarnym na Bereśnik. Zahaczamy o tutejszy wyborny bufet i ognisko! I udajemy się do Szczawnicy. Cdn...:) Na całej trasie sypał śnieg. Od delikatnego, przez silny wiatr, po ciężki i obfity opad. Mimo prognóz sporych mrozów, nie one się okazały straszne, tylko sypiący non stop śnieg.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-01-10 18:58
Insta@globtrotersi.pl
Szlak niebieski z Obidzy przez Wielki Rogacz następnie czerwonym na Radziejową. Pogoda b.dobra, pokrywa śnieża zbita. Raczki lub kijki niewymagane choć pomocne w wyższych partiach.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-01-09 14:51
Insta@lukasz_n97
Z Obidzy. Warunki przyzwoite, raczki bardzo przydatne, widoczność im wyżej tym znacznie słabsza. Na wieży wietrznie i bez widoków. Fajne miejsce na weekendową spokojną wyprawę.
Beskid Sądecki

Radziejowa

2021-01-05 20:22
Insta@apartamentylemko
GSB i niebieski szlak z Obidzy na Radziejową. Pada śniegiem cały czas. Powyżej 950 m pokrywa śnieżna powyżej 5cm. Na Radziejowej miejscami 15-20cm. Raki albo rakiety niewymagane.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.