Warunki dla zapytania Rawki:Bieszczady

Rawki

2020-06-22 16:28
Katarzyna Bcn
Wejście od Przełęczy Wyżniej na Małą Rawkę, Wielką Rawkę zejście do Ustrzyk Górnych. Droga śliska i błotnista, na górze ograniczona widoczność przez mgłę i strasznie wiało.
Tatry

Zawrat, Dolina Pięciu Stawów Polskich

2020-05-23 08:39
Zuzanna Nowicka
Start z Psiej Trawki, pierwsze śniegi blisko Stawu Gąsienicowego, ale oczywiście porządnie wydeptane. Podejście na Zawrat bardzo męczące, mokry, zapadający śnieg, na samej górze troszkę lodu. Zejście do Piątki, miejscami bez śniegu. Potem zielonym na dół, bardzo niewygodne, tam totalnie można się zapaść nogą, kilka metrów śniegu, parę skałek, taki nieprzyjemny tylko odcinek do rozejeścia czarnego, potem luz. Sprzęt zimowy niezbędny 🙂
Bieszczady

Rawki, Połonina Caryńska

2020-05-22 06:16
Anna Maria
Wielka Rawka, Mała Rawka, Połonina Caryńska Start niebieskim szlakiem z parkingu przed Ustrzykami Górnymi i dojście do Wielkiej Rawki; kontynuacja na Małą Rawkę, zejście pod Bacówkę i dalej na Przełęcz Wyżniańską skąd dalsza trasa na Połoninę Caryńską. Zejście do Ustrzyk Górnych. Warunki idealne! Część szlaku na Rawki świeżo wyremontowana, szczególnie na początku.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-17 22:49
Waldemar Jasiński
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Dość mokro, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo mocno w wędrówce, choć przy zejściach trzeba uważać na poślizgnięcia. W dolnych partiach lasów piękna, zielona wiosna. Tłumów brak.
Tatry

Czarny Staw Gąsienicowy

2020-05-10 21:06
Karina Komperda
Czarny Staw Gąsienicowy z Brzezin. Do Psiej Trawki warunki na szlaku letnie. Dalej odcinki ze śniegiem. Od schroniska do Czarnego Stawu sporo śniegu, w godzinach okołopołudniowych zrobiło się miękko i ślisko. Kijki i stuptuty przydatne. Przy stawie mocne podmuchy wiatru. Ruch turystyczny rano mały, w południe w okolicy Murowańca było już sporo ludzi.
Bieszczady

Mała i Wielka Rawka

2020-05-03 15:40
Insta@lunadiluna
Wyjście z parkingu przy Przełęczy Wyżniańskiej zielonym szlakiem, później żółty i niebieski do parkingu przy Wielkiej Rawce. Od strony Małej Rawki w lesie w miarę sucho, brak liści na drzewach, po wyjściu z lasu sporo śniegu. Na szczycie mleko i słaba widoczność, ale frajda ze śniegu robi swoje 🙂 Przy zejściu z Wielkiej Rawki dużo mniej śniegu niż po drugiej stronie, w lesie natomiast dużo bardziej zielono i wiosna w pełni!
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-02 20:57
Insta@pani__ruda
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Przejście czerwonym szlakiem z Ustrzyk Górnych na Połoninę Caryńską. Po drodze weszłyśmy na Kruhły Wierch i powrót na zielony szlak do Małej Rawki i Wielkiej Rawki. Zejście szlakiem niebieskim do Ustrzyk Górnych. Na szlaku dużo błota, a przy Małej Rawce i Wielkiej Rawce dużo śniegu. Trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć i nie zaliczyć kąpieli w błocie.
Bieszczady

Rawki

2020-04-25 21:23
Insta@xwilk
Podejście od Bacówki PTTK pod Małą Rawką. Warunki dosyć ciężkie, mokry śnieg na prawie całej trasie, w miejscach gdzie śniegu nie było - błoto, kijki bardzo pomagały.
Bieszczady

Wielka Rawka, Mała Rawka

2020-02-15 01:22
Piotrek Halski
Przełęcz Wyżniańska - Rawki - Przełęcz Wyżniańska. Zielony szlak przedeptany, rakiety i raczki zbędne, trochę gorzej na podejściu na Wielką Rawkę, ale też beż większych utrudnień.
Bieszczady

Rawki

2020-02-08 00:23
Kinga Grela
Rawki z Ustrzyk Górnych niebieskim szlakiem. Szlak przetarty, ale w kilku miejscach w lesie i tak człowiek się zapada po kolana. Podejście trochę oblodzone, ale da się bezpiecznie wyjść nawet bez raczków. Na Rawkach trochę ludzi, bezwietrznie i super widoki ? próbowaliśmy zejść zielonym do Wetliny, ale to warunki dla koneserów 🙂 założyliśmy ślad, który odbija do parkingu w Brzegach, ale lojalnie ostrzegam że śnieg jest od połowy uda po pas, także ciężka orka 😉
Bieszczady

Mała Rawka

2020-02-06 01:45
Sylwia
Zielony szlak od Bacówki pod Małą Rawką przetarty, choć przydatne stuptuty, ew rakiety. Żółty z Małej na Wielką Rawkę - miejscami zaspy do pasa, w rakietach ok. Zielony z Małej Rawki do Wetliny duże zaspy (miejscami do pasa), w rakietach ok, choć śnieg jest sypki.
Bieszczady

Rawki, Kremenaros

2020-01-06 01:07
Piotr Kubas
Trasa parking "Rzeczyca" - Wielka Rawka - Krzemieniec - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przełęcz Wyżna - parking "Rzeczyca" Od parkingu pod "Rzeczycą" do deszchoschronu szlak przetarty, następnie całkowicie zasypany, trzeba było torować, śniegu po kolana i wyżej ?? Na Wielkiej Rawce kilka osób, szlak na Krzemieniec częściowo przetarty i tam też około 15 turystów oraz narciarzy. W kierunku Małej Rawki znów kilkanaście osób i ok 2025 przy zejściu do schroniska pod Małą Rawką. W samym schronisku ludzi tłum, nie było gdzie usiąść w środku. Zejście od Małej Rawki do schroniska powoli zaczyna być wyślizgane, ale bez tragedii, wystarczą kijki, za parę dni przy takiej ilości osób wskazane będą przynajmniej raczki. Śnieg świeży, suchy. Bardzo pożądane rakiety śnieżne przy odcinku "Rzeczyca" - Wielka Rawka i na Krzemieniec. Pogoda wymarzona, praktycznie bez wiatru, liczne przejaśnienia, bardzo korzystna widoczność, ok -7 stopni.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.