Warunki dla zapytania Rawki:Tatry

Gęsia Szyja, Rusinowa Polana

2019-11-17 13:00
Michał Bartyzel
Toporowa Cyryhla- Rówień Waksmundzka - Gęsia Szyja - Rusinowa Polana - Zazadnia Do Psiej Trawki błoto na szlaku, dużo powalonych drzew, miejscami powalone drzewa. Na szczycie Gęsiej mocny porywisty wiatr. Od Gęsiej Szyi w dół do Rusinowej Polany mnóstwo turystów. Śniegu na szlaku nie zanotowano.
Tatry

Brestowa - Pachoł

2019-10-26 20:17
Michał Bielamowicz
Warunki znakomite, zero zalodzenia na szlaku, skała sucha, trawki też. Ludzi raczej mało, co najwyżej w okolicach wyciągu w Dolinie Spalonej. (Jakby ktoś na ww trasie znalazł czarne rękawiczki marki Warmpace to będę wdzięczny za kontakt).
Bieszczady

Mała Rawka, Wielka Rawka

2019-10-23 19:10
Małgorzata Janczak
Szlak zielony spod Bacówki PTTK na Małą Rawkę i szlak żółty z Małej Rawki na Wielką Rawkę Rankiem nieco ślisko ze względu na rosę, mało ludzi, więcej wchodzących w godzinach południowych. W drodze na samą Wielką Rawkę trzeba było uważać na błoto. Schody trochę męczące. ?? Wiatr niezbyt silny, ciepło, nieco przymglone dalsze szczyty, ale widoki generalnie dobre.
Bieszczady

Połonina Wetlińska

2019-10-17 19:01
Insta@sroka_a000
Piękna jesień w Bieszczadach. Cudowne widoki na Połoninę Caryńską oraz Rawki 🙂 Na górze lekki wiatr.
Bieszczady

Rawki

2019-10-14 16:41
Mateusz Zajac
Mała i Wielka Rawka z przełęczy Wyżniańskiej. Na szlaku tylko trochę błota powyżej lasu i między Rawkami, ale słońce i wiatr ładnie osusza, na górze dosyć wietrznie, widoki i kolory piękne, pogada jak na październik idealna.
Tatry

Pośrednia Grań

2019-06-30 19:54
Artur Wrona
Ławka Dubkego - Pośrednia Grań - Żleb Stila Przez ławkę sucho. W żlebie Stilla - zjazd z Ciemniastego Przechodu ze względu na dużą kruszyznę, dalej trawki suche. Kolejny zjazd z progu w żlebie. Ostatni zjazd z pierwszego progu od doliny (pierwszy od lewej patrząc z dołu).
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2019-06-09 14:23
Piotr Kubas
Trasa Ustrzyki Górne - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przełęcz Wyżniańska - Połonina Caryńska - Schronisko Koliba - Bereżki - Ustrzyki Górne. Warunki: w lasach błotniście, im wyżej tym suchszy szlak, na połoninach wietrznie i mglisto, widoczność na 100 metrów, temperatura do wędrówek trafiła się wprost idealna. Najwięcej osób w okolicach Rawek i Połoniny, od Połoniny przez schronisko do Ustrzyk spotkaliśmy za to może z 10 osób.
Tatry

Zielony Staw Kieżmarski

2019-06-02 22:06
Martyna Boślak
Chata pri Zielenom Pleso. Początek bardzo duszno i gorąco. Od połowy szlaku z Białej Wody ciemne chmury zwiastujące burzę. Obyło się bez burzy, ale zielone jest tylko pleso 😉 wczesna wiosna. Drzewa dopiero wypuszczają pąki, trawki ledwo przebijają się z ziemi.
Tatry

Giewont

2019-05-25 21:46
Joanna Gremlowska
Ze schroniska na Kondratowej na początku sucho, kamienie, później śnieg ciężki, zapadający się, trawki śliskie. Na samej przełęczy sucho i wietrznie. Potrzebne stuptuty, raki zbędne.
Tatry

Gęsia Szyja, Kopieniec Wielki

2019-05-02 08:56
Insta@analogue_alice
Wierch Poroniec- Gęsia Szyja- Waksmundzka Rówień- Psia Trawka- Wielki Kopieniec- Jaszczurówka Do Rusinowej Polany warunki dobre, na schodach na Gęsią Szyję kilka płatów śniegu i błoto, po zejściu z Gęsiej trochę śniegu. Na szlaku czerwonym do Psiej Trawki miejscami woda nawet po kostki. Dalsza trasa na Wielki Kopieniec i zielonym szlakiem na Jaszczurówkę bez trudności. Trasa do przejścia bez problemów, pogoda dopisała.
Bieszczady

Mała i Wielka Rawka

2019-04-30 21:03
Insta@frotkaaa
Z Przełęczy Wyżniańskiej na Małą Rawkę na początku droga dobra, później sporo błota i resztki śniegu. Bardzo ślisko. Szlak między Rawkami również błotnisty. Od Małej Rawki Działem do Wetliny błoto sporadycznie, głównie na zejściu tuż przy samej Wetlinie.
Bieszczady

Mała Rawka

2019-04-30 09:59
Katarzyna Mazur
Z Przełęczy Wyżniańskiej na Małą Rawkę na początku droga dobra, później sporo błota i resztki śniegu. Bardzo ślisko. Od Małej Rawki Działem do Wetliny błoto sporadycznie, głównie na zejściu tuż przy samej Wetlinie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij