Warunki dla zapytania Rycerzowa:Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-07-30 14:32
Insta@backdogo
Rycerka-Młada Hora-Rycerzowa-Soblówka Z Rycerki na Rycerzową przez Mładą Horę szlak czerwony bez większych trudności technicznych, zapowiadane burze i deszcz, a słońce grzało na 35 stopni. Noc na Rycerzowej burzowa i deszczowa, ale ciepła. Nastepnego dnia rano zachmurzenie i mgła, ale brak deszczu, później słońce. Szlak żółty z Rycerzowej do Soblówki słabo oznakowany, myli się z zielonym. Szlak żółty trudny, błotnisty, stromy, pozawalane drzewa.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-06-30 19:52
Joanna Waryszak
Trasa: Sól - Praszywka Wielka - Bendoszka Wielka - Przegibek - nocleg Bacówka Rycerzowa - Rycerzowa Wielka - Młada Hora - Rycerka Szlaki suche, ludzi mało. Widoczność godną pozazdroszczenia. Warto mieć ze sobą pokaźny zapas wody. Uwaga na zaskrońce i padalce wygrzewajace się na ścieżkach.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-06-30 19:36
Insta@magdahubka
Warunki idealne !
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-30 09:56
Matcin Pe
Niebieski szlak od Krawców Wierchu przez Oszus na Rycerzową. Trasa bardzo długa i oznaczenia szlaku bardzo liche. Do tego w niektórych miejscach znaczne ślady robót leśnych, ogromne koleiny. Idzie się głównie lasem, w niektórych miejscach prześwituje widok dolin. Podejście pod Oszus wymagające. Mnóstwo połamanych drzew w drugiej połowie drogi. Widać nikt się tym nie zajął od zimy. Bez gps gwarantowane zgubienie się. Długo i mozolnie, ale dziko i pięknie.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-02 09:05
Insta@mr.sailas
Rysianka - Krawców Wierch - Oszust - Wielka Rycerzowa. Szlaki na Boraczą aż do Rysianki bardzo przyjemne, bez większych utrudnień. Od Rysianki na Krawców Wierch już ciężej ze względu na sporo powalonych drzew. A to co się dzieje później, przechodzi ludzkie pojęcie. Niebieski szlak graniczny zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem na wycieczkę z dziećmi, czy samotną wyprawę. Jak sporo chodzę po górach to ten szlak jest zdecydowanie najcięższym jakim szedłem. Czas przejścia trzeba liczyć 2-3x dłużej niż planowano.
Beskid Żywiecki

Bacówka na Rycerzowej

2019-04-28 17:15
Jacek Kucharczyk
Bacówka - Muńcoł - Ujsoły Z powodu opadów deszczu na szlaku ślisko, miejscami cieknie woda i robi się błoto. Gdzieniegdzie jeszcze śnieg i powalone drzewa. Buty i odzież wodoodporna niezbędne. Kije bardzo pomocne. Na szlaku zupełnie pusto. Rycerzowa
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-04-26 23:51
Jacek Kucharczyk
Rycerka-Młada Hora-Wielka Rycerzowa Do Mładej Hory szlak suchy i przyjemny. Od Mładej Hory bardzo duża ilość drzew na szlaku, chwilami cieknie woda, na podejściu do Małej Rycerzowej mokry śnieg. Raczki zbędne, kije i stuptuty przydatne. Ludzi na szlaku zero. Pochmurno brak opadów.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-04-14 21:24
Jakub Wolak
Ujsoły - Muńcoł - Wielka Rycerzowa - Młada Hora - Rajcza Warunki dobre, śnieg tylko na Muńcole i Hali Rycerzowej, dużo powalonych drzew, szczeg. na zielonym szlaku w okolicach Muńcoła i Wiertałówki.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-04-02 21:40
Michał Komala
Trasa: czerwony szlak z Rycerki. Do skrzyżowania z niebieskim szlakiem bez problemów. Później błoto i woda płynąca szlakiem. W okolicach Małej Rycerzowej zaczyna się śnieg. Raki i raczki zbędne, kijki mogą się przydać (ja szedłem bez). Dodatkowe info: z powodu remontu są ograniczenia w komunikacji pkp. Zastępczo jeżdżą busy.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-03-24 16:23
Insta@szukam_slonca
Soblówka Ujsoły czarnym szlakiem. Nieco pochmurnie i mglisto. Szlak na początku bardzo błotnisty, od połowy sporo śniegu. Na szczycie słonecznie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij