Warunki dla zapytania Rycerzowa:Beskid Żywiecki

Wielka Racza, Wielka Rycerzowa, Bendoszka Wielka

2019-11-17 19:54
Insta@leniwy_biegacz
Trasa częściowo zabłocona - sugeruję mieć stuptuty. Parę piruetów odstawiłem. Warun - idealny jak na listopad.
Beskid Żywiecki

Hala Rycerzowa

2019-10-13 10:08
Insta@greenpower1120
Podejście z Soblówki szlakiem żółtym, sucho, słonecznie, na trasie większość rodzin z dziećmi. Na Hali Rycerzowej przy szałasie pasterskim spokój, można odpocząć. W Bacówce na Rycerzowej tłoczno i gwarno. Powrót szlakiem czarnym, po drodze trochę błota.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa, Przegibek

2019-10-12 11:35
Jerzy Umel
Trasa: Soblowka-Prz.Przysłop-Wielka Rycerzowa-Bacowka Rycerzowa-Przegibek Schronisko-Mlada Hora-Prz. Kotarz-Soblowka. Na podejściu od Przyslopu do Rycerzowej trochę wiatrolomow ( do obejścia). Odcinkami błoto między Bacowka a Przegibkiem. Od zejścia z Mladej Hory po połączenie z żółtym szlakiem nad Soblowką to samo w większości przypadków trudne do minięcia. Dla pięknej beskidzkiej jesieni mimo wszystko warto było przejść.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-07-30 14:32
Insta@backdogo
Rycerka-Młada Hora-Rycerzowa-Soblówka Z Rycerki na Rycerzową przez Mładą Horę szlak czerwony bez większych trudności technicznych, zapowiadane burze i deszcz, a słońce grzało na 35 stopni. Noc na Rycerzowej burzowa i deszczowa, ale ciepła. Nastepnego dnia rano zachmurzenie i mgła, ale brak deszczu, później słońce. Szlak żółty z Rycerzowej do Soblówki słabo oznakowany, myli się z zielonym. Szlak żółty trudny, błotnisty, stromy, pozawalane drzewa.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-06-30 19:52
Joanna Waryszak
Trasa: Sól - Praszywka Wielka - Bendoszka Wielka - Przegibek - nocleg Bacówka Rycerzowa - Rycerzowa Wielka - Młada Hora - Rycerka Szlaki suche, ludzi mało. Widoczność godną pozazdroszczenia. Warto mieć ze sobą pokaźny zapas wody. Uwaga na zaskrońce i padalce wygrzewajace się na ścieżkach.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-06-30 19:36
Insta@magdahubka
Warunki idealne !
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-30 09:56
Matcin Pe
Niebieski szlak od Krawców Wierchu przez Oszus na Rycerzową. Trasa bardzo długa i oznaczenia szlaku bardzo liche. Do tego w niektórych miejscach znaczne ślady robót leśnych, ogromne koleiny. Idzie się głównie lasem, w niektórych miejscach prześwituje widok dolin. Podejście pod Oszus wymagające. Mnóstwo połamanych drzew w drugiej połowie drogi. Widać nikt się tym nie zajął od zimy. Bez gps gwarantowane zgubienie się. Długo i mozolnie, ale dziko i pięknie.
Beskid Żywiecki

Krawców Wierch, Wielka Rycerzowa

2019-06-02 09:05
Insta@mr.sailas
Rysianka - Krawców Wierch - Oszust - Wielka Rycerzowa. Szlaki na Boraczą aż do Rysianki bardzo przyjemne, bez większych utrudnień. Od Rysianki na Krawców Wierch już ciężej ze względu na sporo powalonych drzew. A to co się dzieje później, przechodzi ludzkie pojęcie. Niebieski szlak graniczny zdecydowanie nie jest dobrym pomysłem na wycieczkę z dziećmi, czy samotną wyprawę. Jak sporo chodzę po górach to ten szlak jest zdecydowanie najcięższym jakim szedłem. Czas przejścia trzeba liczyć 2-3x dłużej niż planowano.
Beskid Żywiecki

Bacówka na Rycerzowej

2019-04-28 17:15
Jacek Kucharczyk
Bacówka - Muńcoł - Ujsoły Z powodu opadów deszczu na szlaku ślisko, miejscami cieknie woda i robi się błoto. Gdzieniegdzie jeszcze śnieg i powalone drzewa. Buty i odzież wodoodporna niezbędne. Kije bardzo pomocne. Na szlaku zupełnie pusto. Rycerzowa
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-04-26 23:51
Jacek Kucharczyk
Rycerka-Młada Hora-Wielka Rycerzowa Do Mładej Hory szlak suchy i przyjemny. Od Mładej Hory bardzo duża ilość drzew na szlaku, chwilami cieknie woda, na podejściu do Małej Rycerzowej mokry śnieg. Raczki zbędne, kije i stuptuty przydatne. Ludzi na szlaku zero. Pochmurno brak opadów.
Beskid Żywiecki

Wielka Rycerzowa

2019-04-14 21:24
Jakub Wolak
Ujsoły - Muńcoł - Wielka Rycerzowa - Młada Hora - Rajcza Warunki dobre, śnieg tylko na Muńcole i Hali Rycerzowej, dużo powalonych drzew, szczeg. na zielonym szlaku w okolicach Muńcoła i Wiertałówki.
Beskid Żywiecki

Rycerzowa

2019-04-02 21:40
Michał Komala
Trasa: czerwony szlak z Rycerki. Do skrzyżowania z niebieskim szlakiem bez problemów. Później błoto i woda płynąca szlakiem. W okolicach Małej Rycerzowej zaczyna się śnieg. Raki i raczki zbędne, kijki mogą się przydać (ja szedłem bez). Dodatkowe info: z powodu remontu są ograniczenia w komunikacji pkp. Zastępczo jeżdżą busy.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij