Warunki dla zapytania Rysianka:Beskid Żywiecki

Rysianka

2022-01-09 01:42
Insta@shadowy_naszlaku
Żabnica Skałka - Rysianka Szlak zielony z Żabnicy Skałki na Rysiankę mocno oblodzony. Śniegu nie jest dużo i nie jest grząski, natomiast znaczna część szlaku pokryta jest lodem, w niższych partiach także pod liśćmi. Raczki i kijki bardzo zalecane.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2022-01-08 15:54
Insta@nikami_sztaldo
Romanka i Rysianka Pętelka z Sopotni Wielkiej, czarny szlak, następnie niebieski na Romankę, żółto-czerwony na Rysiankę, powrót niebieskim szlakiem do Sopotni. Śnieg wydeptany, im wyżej jest go więcej, nie zapada się. Raczki przydatne na niebieskim szlaku z Rysianki, liczne oblodzenia przy ciekach wodnych.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2022-01-08 13:46
Dawid Lipski
Złatna Huta - Schronisko Rysianka, Lipowska - Złatna Huta Start ze Złatnej Huty szlakiem czarnym. Szlak lekko oblodzony, raczki przydatne aczkolwiek nie niezbędne. Na podejściu na Rysiankę dużo dupolociarzy. W schronisku sporo ludzi. Im wyżej tym śniegu coraz więcej, ale na całej trasie da radę przejechać na skiturach.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2022-01-02 00:12
Insta@justynakatarzyna.s
Trasa: w górę czarny szlak ze złatnej huty, zejście przez Halę Lipowską Pogoda po południu bardzo dobra, większość trasy śnieg, miejscami tylko wodabłoto, można bez trudu ominąć. Miejscami ślisko, raczki przydatne na zejściu.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2022-01-01 12:27
Katarzyna Jaworska
Warunki ciężkie, szlak oblodzony rano, ubłocony popołudniu. Powyżej dużo ciężkiego, zdradliwego śniegu, pod którym płyną błotne rzeki.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2021-12-26 01:22
Insta@piotr.zimonczyk
Wejście z parkingu Złatna Huta czarnym szlakiem aż do Schroniska na Rysiance. Warunki super, szlak dobrze przetarty, raczki nie są konieczne.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2021-12-25 23:05
Insta@ruszam.w.droge
Wyjście i zejście zielonym szlakiem z Żabnicy. Warunki pogodowe idealne, mroźno, ale słonecznie. Szlak przetarty. Wyjście bez raczków, bezproblemowo. Widoczność idealna.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2021-12-04 03:51
Insta@skitury.rent
Poranne wejście czarnym szlakiem na Rysiankę od parkingu w Złatnej Hucie. Na dole zimno -5 stopni, im wyżej tym temperatura odczuwalna jeszcze niższa. Od potoku wejście cały czas w śniegu. Śnieg zmrożony, jest dość ślisko. Uwaga na wystające kamienie. Na górze piękne widoki, zimno, mroźno i niemal bezchmurnie. Jeszcze jakieś 20-30 cm świeżego opadu i będzie można skiturzyć.
Beskid Żywiecki

Rysianka i Hala Lipowska

2021-12-03 03:42
Połaźmy
Piękna pętla ze Złatnej Huty, niżej trochę lodu a wyżej przepiękna, zimowa aura. Szlak przetarty. Widoki obłędne. Kto tęskni za zimą to Beskid jest gotowy.
Beskid Żywiecki

Rysianka

2021-12-01 12:19
Insta@skitury.rent
Podejście czarnym szlakiem na Rysiankę od parkingu w Złatnej Hucie. Rano świeża pokrywa mokrego śniegu już od wysokości parkingu. Dość ślisko. Im wyżej, tym więcej puszystego śniegu. Wejście nieprzetartym szlakiem zajęło więcej czasu niż standardowo. Po południu śnieg już tylko w wyższej partii, na dole mokro, z dość dużą ilością śliskich kamieni.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2021-11-25 00:02
Insta@pawelmotykapl
Wyjście i zejście zielonym szlakiem od Żabnicy. W wyższych partiach jest już śnieg, ale nie stanowi wiekszej trudności, ogólnie nie jest ślisko. Kilka fragmentów tylko lekko oblodzonych, a na początku trochę błota. Od jutra opad śniegu może radykalnie zmienić te warunki.
Beskid Żywiecki

Hala Rysianka

2021-11-22 23:15
Insta@na_wlasciwym_szlaku
Z Sopotni Wielkiej czarnym szlakiem na Kotarnicę przez Romankę - Halę Rysiankę - zejście niebieskim szlakiem do Sopotni Wielkiej. Od rana piękna pogoda, sporo świeżego śniegu, miejscami błoto. W wielu miejscach ślisko po wczorajszych opadach śniegu z deszczem i dzisiejszym mrozie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.