Warunki dla zapytania Samotnia:Karkonosze

Samotnia

2021-02-20 12:03
Insta@travel_books_bike_girl
Podejście od Świątyni Wang niebieskim szlakiem, później na Strzechę Akademicką, zejście do Karpacza żółtym szlakiem. Warunki bardzo dobre, raczki wskazane.
Karkonosze

Śnieżka

2021-02-18 01:01
Insta@g.skwarczynski
Wejście na Śnieżkę czerwonym szlakiem przez schronisko Samotnia. Szlaki przetarte, śnieg mokry. Od Domu Śląskiego na Śnieżkę raczki bardzo przydatne. Temperatura lekko poniżej zera, spore zachmurzenie ze sporadycznymi przejaśnieniami.
Karkonosze

Samotnia

2021-01-29 18:07
Insta@kasiamojek
Trasa wokół Kotłów Dużego i Małego Stawu Mniej uczęszczane szlaki z rana przysypane śniegiem, nieprzetarte, miejscami sporo nawianego śniegu, tworzą się zaspy. W górnej części szlaki miejscami oblodzone. Zabierzcie raczki, kto lubi - rakiety, najfajniej na nartach turowych 🙂 Temperatura odczuwalna dużo niższa od tej na termometrach, słaby wiatr.
Karkonosze

Samotnia

2021-01-28 22:22
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Wang- Samotnia- Strzecha Akademicka Warunki turystyczne bardzo dobre. Szlaki przetarte, miejscami wiatr odkłada większe depozyty śniegu. Ślisko na zejściu z drogi transportowej Karpacz- Schr. Strzecha Akademicka do Schr. Samotnia (zalecane raczki). Na szlaku niebieskim zimowy wariant drogą transportową. W Karkonoszach lawinowa 2. Warunki skiturowe na szlakach bardzo dobre.
Karkonosze

Samotnia

2021-01-25 22:16
Insta@kasiamojek
Szlak niebieski, twardo z kilkoma centymetrami świeżego sniegu.
Karkonosze

Słonecznik, Samotnia

2021-01-06 21:07
Insta@0biektyw.na
Trasa Karpacz - Pielgrzymy - Słonecznik - Spalona Strażnica - Strzecha Akademicka - Samotnia - Karpacz Na podejściu warunki całkiem dobre, dobra widoczność, ale za Słonecznikiem widoczność ograniczona, mgła, na zejściu opady śniegu.
Karkonosze

Samotnia

2020-12-28 10:32
Insta@nieformalna
Bardzo wietrznie. Wskazane raczki. Szlak niebieski miejscami oblodzony i śliski.
Karkonosze

Schronisko Samotnia i Strzecha Akademicka

2020-12-27 11:20
Rafał Konarkowski
Z Wang żółtym szlakiem potem niebieskim do Samotni i dalej do Strzechy Akademickiej. W Akademicjej więcej miejsca niż w Samotni, żeby się ogrzać, jedzenie można kupić w okienku, wrzątek jest darmowy. Spory wiatr i jego porywy utrudniały wędrówkę jednak najgorzej było w okolicach małego stawu przy Samotni. Ciężko było się utrzymać na nogach. Powrót spokojny z wiatrem na plecach .Raczki przydatne w paru miejscach ale niekoniecznie my mieliśmy na całej trasie zawsze pewniej pod nogą.
Karkonosze

Samotnia

2020-12-27 00:36
Insta@stawka_ustawka
Podejście i zejście od Kościółka Wang przez polanę niebieskim szlakiem. Warunki dobre, śnieg twardy, miejscowe oblodzenie i tam przydadzą się raczki. Silny wiatr powoduje, że przy temp. - 9 odczuwalna to - 21.
Karkonosze

Schronisko Samotnia

2020-10-28 15:28
Insta@buka_w_gorach
Z Karpacza zielonym na Słonecznik, dalej czerwonym na Kocioł Wielkiego Stawu, niebieskim przez Strzechę Akademicką i Samotnię do Karpacza. Wychodziliśmy o 8 z Karpacza, widoczność świetna, pełne słońce, ale czuć było podmuchy wiatru. Przeważnie sucho, na górze trochę zalegającego śniegu, ale już poza szlakami. I zgodnie z prognozą od ok 13 silny wiatr, ale my już byłyśmy w Samotni i został tylko odcinek do Karpacza.
Karkonosze

Schronisko Samotnia

2020-10-23 22:39
Insta@gryglewiczpatryk
Podejście do schroniska Samotnia w Karkonoszach, w tle Mały Staw. Warunki bardzo dobre. Bardzo duża przejrzystość powietrza, lekki i przyjemny wiatr. Sporymi momentami słonecznie. Sucho i bezpiecznie. Natężenie turystów średnie.
Karkonosze

Schronisko Samotnia

2020-10-16 18:21
Insta@gosia_kk_
Trasa od Wangu przez polanę do schroniska Samotnia i schroniska Strzecha Akademicka szlakiem niebieskim. Na trasie do polany mokro, mżawka. Powyżej polany leży śnieg, szlaki przedeptane. Mgła ogranicza widoczność. Śnieg mokry, ciężki, idealny do lepienia bałwana 🙂 przelotne opady śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.