Warunki dla zapytania Sarnia Skała:Tatry

Sarnia Skała

2021-05-10 15:44
Muskat 4U
Regle, Dol. Strążyska, Wodospad Siklawica, Sarnia Skała, Dol. Białego, Regle. Regle i Strążyska do polany bez śniegu. Za mostkiem w stronę wodospadu troszkę śniegu na szlaku, ale da się ominąć. Jedno miejsce lekko wyślizgane. W drodze na Sarnią Skałę głównie suchy szlak, miejscami płaty śniegu, które da się ominąć. Samo podejście na szczyt lekko zabłocone. Zejście od strony Doliny Białego bardzo fajne. Miejscami trochę śniegu (wydaje mi się, że mniej niż od strony Strążyskiej (2 płaty około 20-30m długości)). Przejście po kamieniach przez potok. Im niżej tym lepsze warunki. Regle - tuż przy Dol. Strążyskiej, troszkę błota.
Tatry

Sarnia Skała

2021-05-03 10:24
Insta@yes.to.mountains
Z Kuźnic niebieskim szlakiem na Kalatówki, po drodze mała warstwa świeżego śniegu, na Kalatówkach krokusy pozamykane w śnieżnej kołderce, momentami lekki opad śniegu. Dalej Ścieżką nad Reglami na Sarnią Skałę, na szlaku miejscami zalega śnieg i mnóstwo brei śnieżnej i błota. Na Sarniej Skale widoczność bardzo dobra. Zejście Doliną Białego, od góry miejscami ślisko i dużo topniejącego śniegu.
Tatry

Sarnia Skała

2021-05-02 00:56
Insta@mountainlover30071991
Wejście od Doliny Białego, zejście do Doliny Strążyskiej. Szlak miejscami oblodzony, raczki bardzo przydatne, ale da się przejść bez.
Tatry

Sarnia Skała

2021-05-02 00:55
Insta@base_mi_z_gor
Dolina Strążyska, Siklawica, Sarnia Skała i Dolina Białego. Na szlakach mnóstwo lodowych i śniegowych płatów. Poziom potoku niebezpiecznie wysoki. Zalecane raczki i kijki.
Tatry

Sarnia Skała

2021-04-28 08:14
Insta@ambrozinio
Podejście od Doliny Białego. W dolinie zalegający ubity i topniejący śnieg. Przed szczytem bez śniegu od południowej strony, a na północnej stronie sama końcówka podejścia ze śniegiem. Warunki dobre, raczki zalecane. Zejście w stronę Doliny Strążyskiej. Śnieg ubity, miejscami lód. Zalecane raczki.
Tatry

Sarnia Skała

2021-04-25 17:48
Insta@marcin3k98
Start przy wejściu na Strążyską w lewo przez Dol. Białego aż do Sarniej, powrót na Polanę Strążyską i parking, raczki mogą się przydać w wielu miejscach, dlatego warto je zabrać, widoków w ten dzień brak, na szlaku prawie pusto.
Tatry

Sarnia Skała

2021-04-25 09:03
Insta@basiaplu
Start przez Dolinę Białego, powrót Doliną Strążyską, bezwietrznie, słońca brak, opady śniegu. Momentami szlak mocno oblodzony, raczki bardzo pomocne. Mało ludzi, chwilami okno pogodowe i przebłyski na krzyż na Giewoncie. Widoki bajka.
Tatry

Sarnia Skała

2021-04-24 21:02
Insta@aga.zako
Podejście od Doliny Białego, zejście do Doliny Strążyskiej. Warunki do podejścia dobre, miejscami ślisko. Zejście gorzej, śnieg ubity. Raki nieobowiązkowe ale przy zejściu do Doliny na pewno przydatne. Dobre buty i wszystko powinno iść w miarę gładko 🙂
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.