Warunki dla zapytania Schronisko pod Łabskim Szczytem:Karkonosze

Schronisko pod Łabskim Szczytem

2021-02-06 01:22
Insta@piechurzy
Z Wodospadu Szklarki szlakiem niebieskim do Schroniska pod Łabskim Szczytem, a następnie zimowym szlakiem do Ceska Budka (rejon Śnieżnych Kotłów). Zachmurzenie duże, co znacznie ogranicza widzialność. W okolicach Śnieżnych Kotłów wieje silny wiatr, który obniża temperaturę odczuwalną. Ogólnie na szlakach dużo białego puchu, trasa miejscami mocno oblodzona. Rano szlaki nieprzetarte, momentami tworzą się zaspy. Warto mieć raczki, raki i kijki czy nawet rakiety śnieżne. Na szlaku niebieskim bardzo mało turystów, już więcej ludzi w rejonie Śnieżnych Kotłów. Czasami udało się uchwycić słoneczko. Jest przepięknie.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-12-12 18:27
Insta@olalesnicka
Schronisko Pod Łabskim Szczytem - Śnieżne Kotły. Trasa do pokonania bez raków, jednak jeśli jeszcze trochę poprószy mogą bardzo się przydać. Miejscami szlak oblodzony. Bardzo małe opady świeżego śniegu.
Karkonosze

Szrenica

2020-12-08 01:19
Insta@buka_w_gorach
Podejście ze Szklarskiej Poręby i zejście przez schronisko pod Łabskim Szczytem. Wietrznie, chłodno i na wyższych partiach ślisko. Śniegu już nie ma, ale sporo lodu. Brak widoków.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-09-19 12:29
Włodzimierz Pawlak
Szklarska Poręba - Szrenica - Śnieżne Kotły - schronisko pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba. Warunki na szlakach idealne, piękna słoneczna pogoda. Frekwencja wysoka, w schroniskach tłumy.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.