Warunki dla zapytania Schronisko pod Łabskim Szczytem:Karkonosze

Schronisko pod Łabskim Szczytem

2022-05-21 18:11
Bartosz Wasielewski
Szklarska Poręba - Schronisko pod Łabskim Szczytem - Wodospad Pancavy - Przełęcz Karkonoska (schronisko Odrodzenie) Warunki w Karkonoszach dobre, na trasie trochę niesprawiających problemów płatów śniegu (śnieg kopny). Pochmurno, w nocy była burza.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2022-02-12 21:39
Marta Kucharska
Szrenica - Śnieżne Kotły - Schronisko pod Łabskim Szczytem niebieskim szlakiem - Szklarska Poręba żółtym, zielonym i czarnym szlakiem. Odcinek Szrenica-Czeska Budka śnieg lekko zapadający się, mało turystów. Czeska Budka - Śnieżne Kotły dużo turystów, w miarę udeptany szlak. Zejście do schroniska w kopnym śniegu. Pozostały fragment twardy. Nie było ślisko, raczkiraki niepotrzebne. Prędzej przydałyby się rakiety. Po południu zaczęło mocno wiać, to już na jutro. UWAGA parking w Szklarskiej płatny 50zł. I płatny tylko bilonem lub aplikacją. Gigantyczne korki, miasto stoi.
Karkonosze

Schronisko pod Łabskim Szczytem

2022-02-01 00:08
Insta@arekkom
Szklarska Poręba - Schronisko Pod Łabskim Szczytem - Łabska Bouda - Vosecka Bouda - Hala Szrenicka Warunki trudne, padający śnieg, na grani spory wiatr i mgła. Śnieg na podejściu od schr Pod Łabskim przewiany na zmianę lodoszreń ze świeżym śniegiem. Po stronie czeskiej śnieg świeży całkiem przyjemny.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-12-26 20:09
Insta@pomyslnatripa
Podejście od Szklarskiej Poręby przez schronisko pod Łabskim Szczytem (żółty szlak), zejście przez Szrenicę (czerwonym szlakiem). Warunki bardzo dobre, śnieg twardy, oblodzenia, konieczne raczki.
Karkonosze

Hala Szrenicka

2021-11-28 02:11
Insta@olalesnicka
Szklarska Poręba - Schronisko pod Łabskim Szczytem - Hala Szrenicka - Kamieńczyk - Szklarska Poręba Stałe, w ciągu dnia wzmagające się opady śniegu. Raczki raczej zbędne, sporo świeżego śniegu. Brak wiatru, mgliście.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2021-08-21 21:26
Insta@via_terra_incognita
Trasa: Szklarska Poręba Rudnik - Wysoki Most - Czarna Przełęcz - Martinova Bouda - Łabski Wodospad - Śnieżne Kotły - Schronisko Pod Łabskim Szczytem - Wodospad Szklarki - Szklarska Poręba Rudnik Pogoda w sam raz na długie wędrówki, czasem chmury, czasem słońce. Trasa przepiękna, malownicza. W większości wąskie, bardzo mało uczęszczane ścieżki. W górę do Wysokiego Mostu oraz w dół od Schroniska Pod Łabskim bardzo rzadko można było spotkać ludzi, sceneria jak z bajki. W okolicach grani, zwłaszcza przy Śnieżnych Kotłach dywany kwitnących wrzosów. Piękny widok i wspaniały zapach unosi się w powietrzu. Przełom sierpnia i września to idealny moment na wrzosy.
Karkonosze

Szrenica

2021-06-18 22:38
Piotr Stasiewicz
Szklarka Poręba Huta - Wodospad Kamieńczyk - Hala Szrenica - Schronisko na Szrenicy (zielonym) - źródła Łaby - Łabski Szczyt - Rozdroże pod Wielkim Szyszakiem - Śnieżne Stawki - Schronisko pod Łabskim Szczytem - muzeum minerologiczne. Wielkie podziękowania dla pana ze Śląska za zniesienie do schroniska aparatu fotograficznego zostawionego przez jedną z osób z naszej grupy. Wielkie dzięki. Do południa lampa, potem zachmurzenie, ale nie padało. Przy schroniskach sporo osób, ruch z rana mały potem umiarkowany.
Karkonosze

Szrenica

2021-05-21 09:53
Insta@turysta.alpinista
Podejście szlakiem żółtym przez Schronisko pod Łabskim Szczytem. Zejście tą samą drogą. Warunki bardzo dobre, w wyższych partiach miejscami płaty mokrego śniegu. Raczki nie są potrzebne.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.