Warunki dla zapytania Siwy Wierch:Tatry

Siwy Wierch

2022-06-18 20:50
Insta@natkasl
Trasa: Zuberec centrum - Biała Skała - Siwy Wierch - Siwa Kopa - Holań - Przełęcz Palenica - Zuberec centrum. 19 km, 1060 metrów przewyższenia. Przepiękna pogoda, nieliczne chmurki, czasem nawet zbyt gorąco. Na szlaku na Siwy Wierch i na samym szczycie byli turyści, nie tak liczni jak na innych tatrzańskich szlakach. Natomiast po zejściu z Siwego Wierchu nie spotkaliśmy nikogo. W okolicach szczytu, na Rzędowych Skałach, są łańcuchy i klamry.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Tatry

Siwy Wierch

2021-10-24 00:23
Insta@ourway.pl
Trasa: wyjście czerwonym szlakiem z Horaren pod Bielu Skalou zejście do Sedlo Palenica i dalej żółtym na Zadny Ivanov. W górnej części szlaku trochę śniegu, na tyle, że raczki się przydały, ale ostatecznie można poradzić sobie bez nich.
Tatry

Siwy Wierch

2021-07-18 23:22
Szymon Mazur
Zuberzec- Jałowiecka Palenica- Siwy Wierch- Wyżnia Huciańska Przełęcz. Sporo błota na podejściu na Palenicę, dalej szlaki suche, bez deszczu, ale do godz. 13 też bez widoków - mgła, chmury. Mocno wiało na grani. Kilku turystów jedynie na Siwym Wierchu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.