Warunki dla zapytania Skalny Stół:Karkonosze

Skalny Stół

2021-02-08 23:30
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Krucze Skały- Budniki- Skalny Stół- Sowia Dolina- Krucze Skały Miejscami warunki trudne. Szlak na Budniki trochę przetarty, kilkanaście centymetrów śniegu. Na szlaku żółtym Budniki-Skalny Stół warunki trudniejsze. Na szlaku depozyty śniegu odłożone przez wiatr i zaspy powyżej kolan. Od Skalnego Stołu po Karpacz szlak przetarty. Raczki nie są niezbędne.
Karkonosze

Skalny Stół

2020-12-19 15:35
Sławek Nosal - Przewodnik Sudecki
Szlaki: zielonyżółtyniebieski Przeł. Okraj-Budniki-Skalny Stół-Czoło-Przeł. Okraj Warunki na szlakach wymagają ostrożności. W wielu miejscach występuje oblodzenie. Powyżej 1000 m n.p.m. szlaki regularnie oblodzone - raczki i kije bardzo przydatne, a miejscami wręcz konieczne.
Karkonosze

Skalny Stół

2020-11-13 16:38
Podróż to stan umysłu
Podejście żółtym szlakiem z Kowar do Przełęczy Okraj, przez Czoło, zejście ze Skalnego Stołu żółtym szlakiem do Kowar. Warunki na podejściu bardzo dobre, zejście strome ze śliskimi kamieniami. Śniegu brak, raczki niepotrzebne.
Karkonosze

Śnieżka

2020-07-21 20:25
Insta@a.d_.l.e.w
Do Czarnej Kopy szlak pusty, bliżej Śnieżki tłoczno. Szlak w większości suchy, spora mgła, widoczność mocno ograniczona od pewnego momentu. Szlakiem przez Czoło, Skalny Stół, Czarną Kopę na Śnieżkę.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.