Warunki dla zapytania Skrzyczne:Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-11-24 01:05
Insta@na_wlasciwym_szlaku
Ze Szczyrku wejście zielonym szlakiem, zejście szlakiem niebieskim. Szlak blisko miasta błotnisty, wyżej 34 cm śniegu. Miejscami ślisko.
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-11-11 23:27
Insta@travel_books_bike_girl
Podejście niebieskim szlakiem ze Szczyrku, zejście zielonym do Szczyrku. Wejście na szczyt 2.45h, zejście 1.5h. Na początku wędrówki mgła, później piękna pogoda, pełne słońce i bezchmurne niebo.
Beskid Śląski

Skrzyczne i Malinowska Skała

2021-10-24 00:21
Insta@tomaszpodgorke
Klasyka gatunku... Warunki świetne! Miejscami wilgotnie i troszkę błota w zacienionych miejscach, ale poza tym sucho i przyjemnie. Ludzi o dziwo wcale nie aż tak dużo... Piękne słońce i rześka temperatura... Pełna paleta barw i kolorów!
Beskid Śląski

Malinowska Skała

2021-10-19 10:57
Krzysztof Krawczyk
Pogoda super, widoczność na 5, super widoki do samego Skrzycznego
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-10-13 23:24
Insta@gora_kinga
Wejście zielonym szlakiem ze Szczyrku, zejście szlakiem niebieskim do dolnej stacji kolejki. Warunki dobre, na szlaku troche mokro (po deszczu dzień wcześniej), przy szczycie śnieg i aura zimowa. Czapki, szaliki i rękawiczki obowiązkowe. Widoczność na szczycie bardzo dobra - widać Babią Górę, Pilsko i Tatry.
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-09-20 09:48
Łukasz Gołębiewski
Dziś na szlaku ok, natomiast na szczycie dookoła kompletnie nie było nic widać ze względu na mgłę.
Beskid Śląski

Skrzyczne, Malinowska Skała

2021-09-07 17:30
Insta@orhidely
Rozpoczęliśmy wędrówkę od Buczkowic szlakiem czerwonym. Następnie dotarliśmy do Becyrka, gdzie podążaliśmy już w stronę Skrzycznego. Po odpoczynku w schronisku udaliśmy się szlakiem zielonym na Malinowską Skałę, po czym zawróciliśmy i do Szczyrku, wracaliśmy szlakiem żółtym wzdłuż wyciągu oraz tras rowerowych. Widoczność na trasie oraz szczytach bardzo dobra, pogoda cudowna, ciepło. Na Skrzycznem dość sporo ludzi, na trasie - niewiele.
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-07-25 00:00
Insta@ciulej_dali
Przełęcz Salmopolska - Malinowska Skała - Skrzyczne - Przełęcz Salmopolska. Warunki bardzo dobre, trasa sucha. Ciepło, choć przed samym wschodem chłodny, mocniejszy wiatr. Ze względu na godzinę bardzo mało ludzi. Podczas zejścia ze Skrzycznego, około 9, już tak nie było
Beskid Śląski

Klimczok, Błatnia

2021-07-18 15:52
Insta@p.aa.uu.l.aa
Trasa Skrzyczne - Klimczok - Błatnia - Bielsko Biała, Dolina Wapienicy Skrzyczne - Błatnia na trasie sucho, ale widoczność ograniczała mgła. Na zejściu do Bielska złapała nas ulewa. Pogoda dla koneserów.
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-07-03 23:11
Insta@tomaszpodgorke
Lipowa - Skrzyczne - Malinowska Skała - Magurka Radziechowska - Polana Radziechowska - Lipowa Sucho, pięknie i przyjemnie. Na Skrzycznem i Malinowskiej Skale w południe ludzi średnia ilość (bywało więcej). Na Magurce Radziechowskiej pusto! Można opalać się topless leżąc na rozgrzanym kamieniu niczym jaszczurka. Na Hali Radziechowskiej przy zachodzie słońca również pusto! Człowiek może poczuć się jak prawdziwy baran... W drugiej połowie dnia dość mocne słońce, czego przykładem jest dzisiejszy pomidor na miejscu mojego nosa... Krem miałem, ale nie użyłem, bo był w plecaku... Czapka, krem, okulary, duuuużo wody! Jak dobrze się człowiek przyjrzy to z Hali Radziechowskiej ładnie widoczny Wielki Rozsutec na Małej Fatrze.
Beskid Śląski

Wielka Czantoria

2021-06-26 09:08
Anita Dziekan
Trasa: Istebna - Stożek - Szosów - Wielka Czantoria - Mała Czantoria - Ustroń. Z Istebnej na grzbiet graniczny przyjemna leśna ścieżka na przemian sucha i z błotem. Grzbiet do Stożka miejscami z błotem, dalszy sucho, w cieniu duże kałuże do obejścia bokiem. Ostatnie podejście na Wielką Czantorię strome i bardzo kamieniste. Na Małą Czantorię przyjemna ścieżka przez las i łąkę - sucha, zejście od rozejścia zielonego szlaku do Goleszowa z żółtym do Ustronia mokre i strome. Po wyjściu z lasu w Ustroniu zaczyna się już wędrówka asfaltem i płytami betonowymi aż do samego centrum miasta. Znakowanie szlaku - szczególnie na rozwidleniach pozostawia wiele do życzenia. Rano mgła z widocznością do 50m, później poprawa pogody i widoki na pobliskie grzbiety - najdalej udało się dostrzec Skrzyczne. Wieża na Czantorii czynna i płatna - normalny 7zł, ulgowy 5,00zł, dzieci do lat 12 - 3,50zł
Beskid Śląski

Skrzyczne

2021-06-02 22:49
Insta@patriszia.oran
Szlak niebieski zaczynający się na dole w Szczyrku, biegnie kawałek wzdłuż głównej drogi, potem skręca w ulicę Uzdrowiskową i prowadzi przez przysiółek Szczyrku Hondraski. Nastepnie łączy się ze szlakiem zielonym. Warunki bardzo dobre, droga sucha, miejscami kamienista, na szczycie tłumy ludzi.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.