Warunki dla zapytania Sokolica, Trzy Korony:Pieniny

Sokolica, Trzy Korony

2021-10-03 00:07
Insta@agadebska92
Rano mało turystów, po południu kolejka na Trzy Korony około 2 godz, warunki ogólnie dobre, aczkolwiek momentami błoto, bardzo wietrznie 🙂
Pieniny

Sokolica, Trzy Korony

2021-09-25 11:37
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Krościenko - Sosnów - Sokolica - Sokola Perć - Zamek Pieniny - Trzy Korony - Chwała Bogu - schronisko Trzy Korony - Sromowce Niżne Rano pochmurno, więc widok na Tatry słaby z Sokolicy, po południu lampa. Rano niewielu turystów, z biegiem dnia coraz więcej, koszmarne tłumy na szlaku na Zamek Pieniny - pielgrzymka. Tragiczna kolejka ok 14-ej na Trzy Korony, ponoć na 2-3 h stania, nie wiem ile dokładnie, bo nie sprawdzałam, zrezygnowaliśmy z wejścia na szczyt, bardzo szkoda, bo to dzieciaki szły na wycieczkę na ten szczyt cały dzień 🙁 Naród nagle odkrył w sobie górołaza i to co się dzieje teraz na szlakach nieco przerasta ludzkie pojęcie. W schronisku sporo ludzi, jedna toaletapłeć to trochę maławo. Szlaki różne - suche, wilgotne, zabłocone, szczególnie zejście z Chwały Bogu do Wąwozu Szopczańskiego tragicznie śliskie. Sokola Perć w dobrej kondycji. Parkingi pełne. Ciepło, część drogi pokonaliśmy w koszulkach z krótkim rękawkiem, część w bluzach.
Pieniny

Sokolica, Trzy Korony

2021-05-11 21:16
Beata M
Ze Szczawnicy. Warunki bardzo dobre, sucho, bardzo słonecznie, rewelacyjna widoczność. Wejście na punkty widokowe bez żadnych kolejek.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.