Warunki dla zapytania Soszów Wielki:Beskid Śląski

Soszów Wielki

2022-05-02 00:07
Insta@ewelin_e
Wyjście z Wisły szlakiem niebieskiem Przełęcz Beskidek Soszów Wielki Wielki Stożek zejście czerwonym szlakiem na Przełęcz Kubalonka W większości szlak suchy, dopiero na zejściu czerwonym sporo błota, zapewne w wyniku rozjeżdżenia przez traktory. Początkowo słonecznie, od Cieślara więcej chmur i przelotny deszcz. Ludzi na szlaku mało, tak samo w schronisku Soszów, można było rozkoszować się ciszą. W schronisku na Stożku większy tłum.
Beskid Śląski

Stożek i Soszów Wielki

2021-05-10 21:46
Insta@marcin83g
Start nieczynny do końca listopada dworzec PKP w Wiśle Głębce, szlak niebieski do czerwonego, a powrót zielonym. Warunki bardzo dobre choć upalnie z porywistym wiatrem. Ścieżka sucha, widoczność wzorowa.
Beskid Śląski

Wielka Czantoria

2021-05-01 23:27
Insta@darekkusiak
Czantoria Wielka, Soszów Wielki Trasa: start przy dojnej kolejce Poniwiec, dojście do zielonego szlaku i dalej w kierunku Czantorii. Z nabieraniem wysokości gęstnieje mgła i zmaga się wiatr. Pod nogami błoto, miejscami zbity śnieg. Na szczycie Czantorii gęsta mgła. Po drodze nikogo nie spotkałem. Dalej czerwonym szlakiem w kierunku Soszowa Wielkiego. Wędrówkę utrudniał porywisty wiatr. O zdobyciu szczytu Soszowa informuje tabliczka, gęsta mgła ograniczała widoczność do 20 metrów. Powrót tą samą trasą.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.