Warunki dla zapytania Stóg Izerski:Góry Izerskie

Stóg Izerski

2020-05-15 22:24
Roksana
Stóg Izerski - zółty szlak do Chatki Górzystów - Polana Izerska- zejście do Świeradowa Nową Drogą Izerską. Na początku żółtego szlaku od Stogu Izerskiego trochę błota, ale da się przejść, potem prosta droga, przyjemna droga. Pogoda piękna, miejscami bez ludzi. Warunki idealne na lekki, choć, długi spacer.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2020-05-09 20:19
Joanna Waryszak
Trasa: Świeradów Zdrój - Stóg Izerski - Polana Izerska - Świeradów Zdrój Na szlak weszliśmy o 8 rano, byliśmy sami. Nie było problemu z zaparkowaniem. Trasa cały czas sucha, ale nie wysuszona, jedno tylko błotniste miejsce na początku podejścia, bez problemu do ominięcia. Więcej ludzi pojawiło się dopiero po 12 w okolicach Polany. Na zejściu szlakiem niebieskim już prawdziwa pielgrzymka.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2020-05-07 20:38
Góry Wolności
Świeradów Zdrój - Stóg Izerski - Hala Izerska - Schronisko Orle - Jakuszyce - Polana Izerska - Świeradów Zdrój Śniegu brak, za to dużo błota jak to w Izerach bywa 😉 boczne Szlaki nieco zalane, ale da się obejść bokiem. Chatka Górzystów wygląda na zamknietą, za to Schronisko Orle wydaje posiłki na wynos 🙂
Góry Izerskie

Wysoki Kamień, Chatka Górzystów, Stóg Izerski

2020-03-01 23:35
Insta@head_full_of_adventures
1.03 szlaki już przetarte. Pogoda zmienna, na zmianę słońce i ciepło, chwilę później b. pochmurno, zimny wiatr i gęsta mgła. 2.03- odwilż, śnieg tępy i mokry, mglisto. Czerwonym ze Szklarskiej Poręby, przez Wysoki Kamień do Orle, potem do Chatki Górzystów, Polana Izerska. Nastepny dzień Chatka - Schronisko na Stogu i powrót.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2020-01-15 23:24
Sonia Faściszewska
Ze Świeradowa, przez Stóg Izerski, żółtym szlakiem do Chatki Górzystów i niebieskim na dół do Świeradowa, pogoda super, pełne słońce i widoczność pełna, na górze sporo śniegu, warunki na narty biegowe super, ale na pieszych szlakach wszędzie lód, więc bez raczków ani rusz.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2019-12-01 13:10
Insta@kamilolszanski
Droga z Czerniawy Zdroju przez Czerniawską Kopę (nowo otwarta wieża widokowa drewniana, polecam) na Smrk i Stóg Izerski. Delikatny wiaterek, lekkie zachmurzenie, ale widoki piękne. Raczki przydatne. Na szlaku niegruba warstwa świeżego śniegu stuptuty jeszcze niepotrzebne, ale po opadach w tygodniu już jak najbardziej.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2019-11-23 18:10
Konrad Tomala
Na dole słońce i sucho, lekki wiatr, od ok 900npm docieramy do podstawy chmur więc zaczyna się wilgoć i mgła z bonusowymi porywami zimnego, bardzo silnego wiatru. Widoczność u góry praktycznie zerowa.
Góry Izerskie

Stóg Izerski, Smrek

2019-03-23 14:26
Marta Kucharska
Szlak czerwony Świeradów Zdrój-Stóg Izerski następnie szlak zielony Stóg Izerski-wieża widokowa na Smreku. Na asfalcie częściowo wytopione. Od ok 800 m npm śnieg. Na Stogu tłum ludzi. Szlak zielony cisza i spokój ??
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.