Warunki dla zapytania Stóg Izerski:Góry Izerskie

Wysoki Kamień, Chatka Górzystów, Stóg Izerski

2020-03-01 23:35
Insta@head_full_of_adventures
1.03 szlaki już przetarte. Pogoda zmienna, na zmianę słońce i ciepło, chwilę później b. pochmurno, zimny wiatr i gęsta mgła. 2.03- odwilż, śnieg tępy i mokry, mglisto. Czerwonym ze Szklarskiej Poręby, przez Wysoki Kamień do Orle, potem do Chatki Górzystów, Polana Izerska. Nastepny dzień Chatka - Schronisko na Stogu i powrót.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2020-01-15 23:24
Sonia Faściszewska
Ze Świeradowa, przez Stóg Izerski, żółtym szlakiem do Chatki Górzystów i niebieskim na dół do Świeradowa, pogoda super, pełne słońce i widoczność pełna, na górze sporo śniegu, warunki na narty biegowe super, ale na pieszych szlakach wszędzie lód, więc bez raczków ani rusz.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2019-12-01 13:10
Insta@kamilolszanski
Droga z Czerniawy Zdroju przez Czerniawską Kopę (nowo otwarta wieża widokowa drewniana, polecam) na Smrk i Stóg Izerski. Delikatny wiaterek, lekkie zachmurzenie, ale widoki piękne. Raczki przydatne. Na szlaku niegruba warstwa świeżego śniegu stuptuty jeszcze niepotrzebne, ale po opadach w tygodniu już jak najbardziej.
Góry Izerskie

Stóg Izerski

2019-11-23 18:10
Konrad Tomala
Na dole słońce i sucho, lekki wiatr, od ok 900npm docieramy do podstawy chmur więc zaczyna się wilgoć i mgła z bonusowymi porywami zimnego, bardzo silnego wiatru. Widoczność u góry praktycznie zerowa.
Góry Izerskie

Stóg Izerski, Smrek

2019-03-23 14:26
Marta Kucharska
Szlak czerwony Świeradów Zdrój-Stóg Izerski następnie szlak zielony Stóg Izerski-wieża widokowa na Smreku. Na asfalcie częściowo wytopione. Od ok 800 m npm śnieg. Na Stogu tłum ludzi. Szlak zielony cisza i spokój ??
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.