Warunki dla zapytania Stare Wierchy, Maciejowa:Gorce

Stare Wierchy, Maciejowa

2021-07-29 20:40
Insta@izabelaszu
Szlak niebieski z Rabki Zdrój do Olszówki, potem żółty, zielony i czerwony na Stare Wierchy. Powrót czerwonym przez Maciejową, następnie czarnym do Rabki Zdrój. Po nocnej burzy i ulewie błoto i ślisko w górnych partiach gór.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Gorce

Stare Wierchy, Maciejowa

2021-05-09 08:18
Julia Wielgus
Szlak niebieski z Rdzawki przez Obidową pod Schronisko na Starych Wierchach, następnie czerwony GSB na Obidowiec i z powrotem czerwonym przez Maciejową aż do Rabki Zdrój. Na całej trasie względnie sucho, miejscami błoto i rozjeżdżone koleiny, które na spokojnie można obejść. Bliżej Obidowca więcej błota i miejscami małe pokrywy śniegu, ale też na spokojnie do obejścia, nawet bez schodzenia ze szlaku. Z Maciejowej do Rabki całkiem sucho, dużo ludzi, piękne widoki. A i oczywiście miejscami nadal można spotkać krokusy - szczególnie dużo na polance przy Schronisku na Starych Wierchach.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.