Warunki dla zapytania Starorobociański Wierch:Tatry

Starorobociański Wierch

2020-10-24 22:23
Insta@_pani_z_
Jesień w Tatrach. Podejście z Doliny Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch, zejście do Siwej Przełęczy, czarnym szlakiem Doliną Starorobociańską. Warunki umiarkowane, deszcz, mgła, gdzieniegdzie mokry śnieg na ścieżce, błoto, kijki bardzo pomocne.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-10-03 21:16
Michał Bajor
Wycof ze szczytu Starorobociańskiego, tam był już prawdziwy huragan i niebezpiecznie, bez szans na ustanie, schodziłem na czworakach.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-10-03 18:56
Insta@daras91
Schronisko w Dolinie Chochołowskiej - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Polana Iwanówka - Schronisko w Dolinie Chochołowskiej. Wietrznie od samego schroniska. Na górze bardzo silny wiatr. Starorobociański Wierch obeszliśmy bokiem od strony PL ze względu na silne podmuchy. Od Siwej Przełęczy do Starorobociańskiej Równi płynie strumyczek.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-08-28 08:06
Waldemar Jasiński
Pętla z początkiem w Starorobociańskiej Dolinie i zejściem przez Trzydniowiański Wierch. W dolinie z rana dość mokro, ale nieuciążliwie. Na grani już zupełnie sucho. Bardzo krucho na zejściu ze Starorobociańskiego w kierunku Kończystego, trzeba mocno uważać. Na dalszych odcinkach też kilka kruchych miejsc. Szlak jest remontowany. Nie do końca udany eksperyment z workami, które w większości rozpadły się i nie utworzyły zamierzonych twardych stopni, zamieniony zostaje bardziej konwencjonalnymi schodami drewnianymi. Ludzi zaskakująco niewielu.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch

2020-08-07 15:26
Sevencoins.pl
Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, Kościeliska. Miedzy Grzesiem a Rakoniem prace na szlaku - jest niedokończona konstrukcja. Prace także na Wołowcu. Zejścia z Wołowca poprawione, ale po tych workach się zbiega jakoś trudniej. Poza tym wszystko po staremu 🙂
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-08-04 01:03
Insta@chodz_sie_powloczymy
Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Starobociański wierch - Trzydniowiański Wierch. Wyjście o 9:40 ze schroniska na Polanie Chochołowskiej. W lesie mokro po nocnym i porannym deszczu. Podczas drogi na Wołowiec trochę kropiło. Na Wołowcu brak widoczności i wiatr. Później lepiej, na zmianę dobra widoczność i chmury. W środku dnia pogodnie. Późnym wieczorem na Trzydniowiańskim znowu chodziliśmy w chmurze. Zeszliśmy do Chochołowskiej gdzie też była mgła. Szlaki na szczytach pomimo niedawnego deszczu były raczej suche. Spotykaliśmy wyjątkowo mało ludzi - zapewne poranny deszcz wystraszył turystów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-08-02 09:18
Insta@bronek701
Siwa Przełęcz, Raczkowa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch. Trasa od Doliny Dudowej do Siwej Przełęczy tylko w pewnych momentach mokra od spływającej wody ze skał. Warunki idealne do chodzenia po górach. Na szlaku luźno, bez korków.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-07-19 20:30
Włodzimierz Pawlak
Dolina Kościeliska - Ornak - Starorobociański Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska. Na całej trasie dobre warunki, jedynym problemem były zabłocone po trzydniowych opadach fragmenty szlaków w lesie. Od rana duże zachmurzenie, około 10.00 przelotne opady. Na Ornaku i Starorobociańskim bardzo silny, zimny wschodni wiatr. Po 14.00 rozpogodzenie, w Chochołowskiej gorąco. Dużo kozic!
Tatry

Wołowiec, Starorobociański Wierch

2020-07-08 18:52
Karolina Mazur
Trasa: Siwa Polana - Schronisko w Dolinie Chochołowskiej - Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Siwa Polana Wyjście z Siwej Polany przed 7.00, ludzi sporo, ale bez tłumu. Początkowo słonecznie w dolinie. Od schroniska na Wołowiec zielonym szlakiem, sporo błota w lesie, ale da się obejść suchą i czystą stopą. Powyżej lasu sucho. Do Wołowca dużo ludzi na szlaku, na szczycie zimno, ok 5 - 6 stopni, trochę wietrznie. Strona słowacka całkowicie zachmurzona przez cały dzień. Potem dalej suchym szlakiem na Jarząbczy, Kończysty i Statorobociański. Przy zejściu ze Starorobocianskiego do Siwego Zwornika prace naprawcze szlaku, ale można spokojnie przejść. Zejście czarnym szlakiem do Doliny Chochołowskiej, w lesie znowu trochę błota i strumyk płynący szlakiem, ale można spokojnie przejść.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.