Warunki dla zapytania Starorobociański Wierch:Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-24 20:46
Magdalena Woszczyk
Dolina Chochołowska- Trzydniowiański Wierch- Kończysty Wierch- Starorobociański Wierch-Siwa Polana-Dolina Chochołowska. Powyżej 1700 mleko, na przełęczach trochę wiało, bez opadów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-15 20:35
Insta@thrashhmetalviking
Trasa z Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch na Starorobociański z zejściem przez Ornak na Halę Ornak. Warunki całkowicie letnie, szlak suchy, żar leje się z nieba. Ostatnie, małe płaty śniegu ozdabiają zbocza przy szlaku. Polecam zaopatrzyć się w wodę na poziomie 3l na głowę i tak szybko się skończy. (Dziś 16.06 godzina 15 w Zakopanym deszczowo).
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-05 19:19
Ewa Cz
Trasa na Starobociański Wierch z Doliny Kościeliskiej, przez Ornak. Zejście przez Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch. Śniegu praktycznie brak, szlaki suche. Raki zbędne. Warunki pogodowe zmienne.
Tatry

Starorobociański Wierch, Wołowiec

2019-06-01 16:10
Artur Wrona
Kościeliska - Ornak - Starorobociański - Wołowiec - Chochołowska Na podejściu na Ornak dwa płaty śniegu. Na głównej grani parę płatów, część do obejścia, część do bezpiecznego przejścia bez raków. Z Przełęczy Zawracie dużo zalegającego śniegu. Schodząc z Wołowca polecam nie kierować się na przełęcz tylko zejść po prawej stronie śniegu po trawkach. Lepsze to niż kaleczenie bez rakówraczków z przełęczy po stromym śniegu.
Tatry

Wołowiec, Starorobociański Wierch

2019-06-01 12:00
Bartosz R
Wołowiec, Jarząbczy, Starorobociański. Trasa z Doliny Chochołowskiej , przez Wołowiec, dalej Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański. Powrót przez Kończysty i Trzydniowiański . Praktycznie na całej trasie warunki letnie, jedynie na podejściu z Chochołowskiej na Przełęcz pod Wołowcem (Zawracie) jest śnieg. Tam kijki i raczki przydatne. Wiatr umiarkowany, trochę mocniejszy na szczytach i przełęczach. Widoków na szczytach brak, ponieważ chmury nisko zawisnęły.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-05-02 09:02
Insta@maarys_iaa
Przejście Doliną Chochołowską - Trzydniowiański Wierch - Starobociański Wierch - Ornak. "Pogoda bardzo dobra, w górnych partiach jeszcze dużo śniegu i silne wiatry - bez raków się nie obejdzie. Z Ornaku ślisko na zejściu w kierunku schroniska Ornak.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-04-13 23:22
Insta@michal_kita
Dolina Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty W. - Starorobociański W. Pogoda idealna, lekki lub zerowy wiatr, trochę słońca, pół na pół: resztki śniegu lub odkryte szlaki letnie.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-03-30 02:32
Marcin Gibson
Start z Siwej Polany, Krowim Żlebem na Trzydniowiański Wierch, potem Kończysty Wierch i na Starorobociański. Zejście Doliną Jarząbczą do Chochołowskiej. Rano twardy, zmrożony śnieg, od 11-ej już dość grząski.Ciepło i bezwietrznie. W schronisku takie tłumy, że odechciewało się stać w kolejce, żeby cokolwiek kupić.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-03-22 19:45
Marcin
Trasa: Iwaniacka Przełęcz - Ornak - Starorobociański - Trzydniowiański. Wszystko przetarte, warunki na skitury tez super. Pogoda zmienna, ale po południu się ładnie rozwiało.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-03-17 22:57
Marcin Nowak
Chochołowska (czerwony) - Trzydniowiański W. - Starorobociański W. - Siwa Przełęcz - Chochołowska (czarnym) Szlak na Trzydniowiański już w miarę przetarty. Raki potrzebne powyżej regli. Śnieg na podejściach przyzwoity, miejscami cienki i twardy, bo przewiany. Czekan przydatny przy zejściu ze Starorobociańskiego do Siwej P. Na czarnym szlaku w Żlebie pod Pyszną 6cm warstwa słabo związanego, wilgotnego śniegu z lekką tendencją do zjazdu. W innych miejscach lawinowo b. dobrze.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij