Warunki dla zapytania Starorobociański Wierch:Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-13 21:09
Insta@bodziana
Hala Ornak - Ornak - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska Pełne słońce, ciepło, na ogół szlak suchy, miejscami trochę błota pośniegowego. Między Starorobociańskim a Trzydniowiańskim było trochę śniegu.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-12 21:01
Insta@szukam_slonca
Z Siwej Polany do Wyżniej Bramy Chochołowskiej czarnym szlakiem na Siwą Przełęcz, zielonym na Liliowy Karb dalej czerwonym na Starorobociański Wierch zejście przez Kończysty i Trzydniowiański Wierch do schroniska w Dolinie Chochołowskiej. Bardzo słonecznie. Na trasie zalegające płaty śniegu, od Siwej Przełęczy bardzo silny wiatr momentami uniemożliwiający dalsze poruszanie się. Raki zbędne, natomiast kijki bardzo pomocne. Na trasie sporo turystów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-09 20:07
Insta@ka_ma_na86
Start z Dol. Chochołowskiej (pogoda wczesnowiosenna, pada lekko deszcz) kierunek Trzydniowiański Wierch, śniegu brak, wiało dosyć mocno.Dalej na Starorobociański Wierch leżało jeszcze trochę śniegu miejscami do przejścia bez większych problemów. Zejście w stronę Dol.Kościeliskiej przez Ornak. Od Siwej Przeł. wiatr ustał całkowicie. Kamienie na zejściu mokre trzeba być skoncentrowanym.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-07 16:01
Mateusz Zając
Siwa Polana - Polana Chochołowska - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Siwy Zwornik - Dolina Starorobociańska - Siwa Polana Start przed godz. 9 przy pięknej pogodzie. Większy śnieg pojawił się kilkaset metrów za schroniskiem na Polanie Chochołowskiej.Trasę można było zrobić bez raków, ale raczki przydatne. Wyżej śnieg na zmianę kopny, mokry lub przewiany. Przy zejściu w Dolinie Starorobociańskiej bardzo błotniście.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-10-04 16:33
Krzysztof Saper Pałasz
Piękna pogoda od godziny 8:00. Na szlaku pustki, napotkanych dosłownie kilka osób. Na szczytach zalega cieńka warstwa śniegu ok 5cm, która tylko nieznacznie utrudnia poruszanie się w niektórych miejscach, raczki mogą być przydatne. Na raki za mało śniegu.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-09-06 22:55
Insta@karolinahelbig
Ornak, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch Wyjście na szlak w godzinach wczesnoporannych, ruch na szlaku bardzo mały. Warunki na szlaku bardzo dobre, brak mgły, w godzinach około południowych wyszło słońce.
Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-24 20:46
Magdalena Woszczyk
Dolina Chochołowska- Trzydniowiański Wierch- Kończysty Wierch- Starorobociański Wierch-Siwa Polana-Dolina Chochołowska. Powyżej 1700 mleko, na przełęczach trochę wiało, bez opadów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-15 20:35
Insta@thrashhmetalviking
Trasa z Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch na Starorobociański z zejściem przez Ornak na Halę Ornak. Warunki całkowicie letnie, szlak suchy, żar leje się z nieba. Ostatnie, małe płaty śniegu ozdabiają zbocza przy szlaku. Polecam zaopatrzyć się w wodę na poziomie 3l na głowę i tak szybko się skończy. (Dziś 16.06 godzina 15 w Zakopanym deszczowo).
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-05 19:19
Ewa Cz
Trasa na Starobociański Wierch z Doliny Kościeliskiej, przez Ornak. Zejście przez Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch. Śniegu praktycznie brak, szlaki suche. Raki zbędne. Warunki pogodowe zmienne.
Tatry

Starorobociański Wierch, Wołowiec

2019-06-01 16:10
Artur Wrona
Kościeliska - Ornak - Starorobociański - Wołowiec - Chochołowska Na podejściu na Ornak dwa płaty śniegu. Na głównej grani parę płatów, część do obejścia, część do bezpiecznego przejścia bez raków. Z Przełęczy Zawracie dużo zalegającego śniegu. Schodząc z Wołowca polecam nie kierować się na przełęcz tylko zejść po prawej stronie śniegu po trawkach. Lepsze to niż kaleczenie bez rakówraczków z przełęczy po stromym śniegu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij