Warunki dla zapytania Szpiglasowy Wierch:Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-11-08 19:51
Ola Domagała
Roztoka - Morskie Oko - Szpiglasowy Wierch - Dolina Pięciu Stawów Polskich Na asfalcie z rana lekkie lodowisko, ale spokojnie się przejdzie. Później wraz z wysokością coraz więcej śniegu. Większość szlaku przetarta, ale zdarzały się momenty, że w kilka minut ślady zawiewało. Obejdzie się bez raczków, ale lepiej mieć w plecaku.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-10-28 20:55
Insta@glodnyyy
Niewielki opad śniegu powodujące lokalne oblodzenie skał. Niżej (od strony Moka) deszczowo, mokro, ślisko.
Tatry

Szpiglasowy Wierch, Świstówka Roztocka

2019-10-26 20:12
Michał Bartyzel
Palenica Białczańska - Morskie Oko - Szpiglasowy Wierch - Dolina Pięciu Stawów Polskich - Świstówka Roztocka - Morskie Oko - Palenica Białczańska. Na trasie sucho, mało ludzi na szlaku. Więcej w schronisku w Dolinie Pięciu, oczywiście mnóstwo na trasie do Morskiego Oka. Parking na Palenicy około 6:30 w połowie zapełniony. Na zejściu ze Szpiglasowej Przełęczy do Doliny Pięciu luźne kamienie, które po nieuważnym stąpnięciu lecą w dół. Na powrocie tłumy od Morskiego Oka do parkingu.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-10-19 06:37
Insta@zzukam_slonca
Z Palenicy Białczańskiej do Doliny 5 Stawów następnie żółtym szlakiem na Szpiglasową Przełęcz i Szpiglasowy Wierch zejście do Morskiego Oka. Sporo turystów. Szlak suchy,tylko 2 większe platy śniegu do obejścia bez problemu. Po godz. 12 na szczyt naszła mgła.
Tatry

Szpiglasowy Wierch i Wrota Chałubińskiego

2019-10-13 08:56
Insta@leniwy_biegacz
Podejście od Doliny Pięciu Stawów Polskich na Szpiglas - trasa częściowo oblodzona, można bez raków, ale po co ryzykować ?? Zejście ze Szpiglasa do Doliny za Mnichem - suche i przyjemne. Podejście pod Wrota analogicznie jak podejście pod Szpiglas od Piątki - miejscami lód - można przejść bez raków, lecz w mojej opinii warto je mieć. Zejście do Morskiego Oka - bez problemów. Pogoda - ideał.
Tatry

Zawrat, Szpiglasowy Wierch

2019-10-01 17:54
Insta@tpiotrus
Dolina Pięciu Stawów Polskich - Zawrat - Tablica S. Bronikowskiego - Szpiglasowa Przełęcz - Szpiglasowy Wierch - Morskie Oko Warunki znakomite jak na październik. Błękitne niebo, żadnej chmurki. Rano zimno około 2stC, trochę wiało. Na podejściu na Szpiglasową Przełęcz w okolicy łańcuchów, w niektórych miejscach mokre kamienie. Brak tłumów na szlaku.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-09-21 11:04
Insta@garad60
Wejście od Doliny 5 Stawów na Przełęcz Szpiglasową - miejscami śnieg, w zacienionych miejscach więcej śniegu i oblodzenie. Na łańcuchach bardzo ślisko, tworzą się kolejki na przełęcz. Na szczycie super widoczność. Zejście na Morskie Oko.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-08-24 15:44
Insta@mad.mountains
Szpiglasowy Wierch i Dolina Pięciu Stawów Polskich
Tatry

Szpiglasowy Wierch, Przełęcz pod Chłopkiem

2019-07-27 12:52
Igor Ka
Palenica-5 Stawów-Szpiglasowy Wierch-Morskie Oko-Przełęcz pod Chłopkiem-Morskie Oko-Palenica. Warunki pogodowe obarczone dużym ryzykiem. Wczesnym rankiem słonecznie, później delikatna burza. Następnie pogoda się poprawiła. Zacienione szlaki mokre i śliskie.
Tatry

Szpiglasowy Wierch

2019-07-17 17:05
Insta@rejmandorota
Trasa z Palenicy Białczańskiej, Dolina Pięciu Stawów, Szpiglasowy Wierch, Morskie Oko, Palenica warunki idealne tj. dobra widoczność orzeźwiająca temperatura, suchy szlak.
Szpiglasowa przelecz

Szpiglasowy Wierch

2019-07-04 10:37
Kamila Kasprzyk
Warunki idealne, idąc od doliny 5 stawów suchutko, ludzi mało. Przy łańcuchach było spokojnie też suchutko. Na szycie tłoczno, trzebabylo czekać aż się zwolni.
Tatry Wysokie

Szpiglasowy Wierch

2019-06-29 13:01
Katarzyna Firmanty
Podejście z pieciu stawów, zejście do MOKa. Brak sniegu na szlaku, warunki letnie. Parking na palenicy zapelniony juz od rana.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij