Warunki dla zapytania Szrenica:Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-11-21 17:30
Insta@wiecznywloczykij
Ze Szklarskiej przez Halę Szrenicką, później przez Vosecką i Labską Boudę - Śnieżne Kotły i zielonym szlakiem przez stawki. Warunki na całej trasie podobne. Śnieg sypki, leżacy ok 2 cm. Miejscami tylko oblodzenie, przy strumykach i mostkach. Całą drogę szliśmy w podejściówkach, raczki nie są potrzebne, chyba że ktoś się czuje niepewnie. Porywisty wiatr dzisiaj, który po południu się rozkręcał coraz bardziej. Temperatura odczuwalna dużo niższa niż rzeczywista. Rękawiczki, czapka itp. obowiązkowo.
Karkonosze

Śnieżne Kotły

2020-10-19 12:45
Insta@poliogrod_i_podroze
Trasa: Szrenica- Śnieżne Kotly- Labska bouda- Vosecka bouda- Szrenica Cały szlak zaśnieżony, temperatura odczuwalna ok - 5 st.
Karkonosze

Szrenica

2020-10-18 22:33
Michał
Powyżej 1200m śnieg, niedużo, temperatura na szczycie ok 0 st.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-10-18 20:50
Insta@daria_sobczyk
Widoczność dzisiaj średnia. Temperatura cały czas koło 0st. Wietrznie. Ale przyjemnie mimo wszystko, pokrywa śniegu 10cm.
Karkonosze

Śnieżka

2020-10-04 15:10
Insta@agatadziendziel
Trasa Szrenica- Śnieżka. Rano mgliście, momentami pokropiło. Od południa pogoda idealna! Warunki na szlaku bardzo dobre, momentami błotko lub strumyk zamiast drogi 🙂 lekko wietrznie.
Karkonosze

Śnieżka

2020-09-22 09:10
Włodzimierz Pawlak
Karpacz - Sowia Przełęcz - Śnieżka - Przełęcz Karkonoska - Szrenica Szklarska Poręba. Warunki na szlaku super z wyjątkiem fragmentu między Słonecznikiem a Przełęczą Karkonoską (miejscami dużo błota). Słonecznie, ale wietrznie (chwilami bardzo silny południowy wiatr). Frekwencja umiarkowana.
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-09-19 12:29
Włodzimierz Pawlak
Szklarska Poręba - Szrenica - Śnieżne Kotły - schronisko pod Łabskim Szczytem - Szklarska Poręba. Warunki na szlakach idealne, piękna słoneczna pogoda. Frekwencja wysoka, w schroniskach tłumy.
Karkonosze

Szrenica

2020-09-04 10:17
Anna Maria
Na Szrenicę wyjechaliśmy kolejką (do kolejki doszliśmy z parkingu w Szklarskiej Porębie niedaleko Muzeum Mineralogicznego). Zejście szlakami: najpierw czarnym na szczyt, potem kawałeczek czerwonym i zielonym; przy Schronisku pod Łabskim Szczytem zmieniliśmy szlak na żółty, który prowadzi już do parkingu przy Muzeum. Warunki: ogólnie w ostatnich dniach w Karkonoszach pogoda płata figle, więc i dziś tak było: w Szklarskiej Porębie nawet słonecznie, za to na szczycie Szrenicy mleko i deszcz i wiatr - tak było przez większą część zejścia. Szlaki mokre, śliskie, gdzieniegdzie na ścieżkach strumyczki, kałuże. Takie wędrowanie ma swój klimat, ludzi na trasie zdecydowanie mniej niż w dobrą pogodę.
Karkonosze

Szrenica

2020-08-22 10:30
Weronika Marszelewska
9:40. Szlaki na razie suche (zielony i czarny z Hali Szrenickiej), ludzi mało, powietrze ciepłe i parne, duży potencjał na opady i burze.
Karkonosze

Szrenica - Przełęcz Karkonoska

2020-07-20 23:20
Monika Psiuk
Rano bajeczny wschód słońca, później do około 11 na Szrenicy mleko, z delikatnymi prześwitami. Później zaczęło się przejaśniać, choć do Śnieżnych Kotłów widoczność była jeszcze dość ograniczona. Później cudowna gra światła. Warunki na całym szlaku dobre, sucho, bez deszczu - pomimo prognoz. Ruch do Śnieżnych Kotłów spory, później luźno. Kolejne dni zapowiadają się obiecująco 🙂
Karkonosze

Szrenica, Śnieżne Kotły

2020-06-30 21:49
Insta@dzoankka
Wejście na Szrenicę od Wodospadu Kamieńczyk. Następnie przejście na Łabski Szczyt i Śnieżne Kotły. Pogoda słoneczna, szlak suchy. Od Hali Szrenickiej zaczyna mocno wiać.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.