Warunki dla zapytania Tatry:Tatry

Sławkowski Szczyt

2020-08-09 07:57
Anna Maria
Szlakiem niebieskim z miejscowości Stary Smokovec, powrót tą samą trasą. Warunki do wędrowania rewelacyjne. Rano zaraz na starcie niebieskiego szlaku, szlakiem płynął malutki strumień - do obejścia bokiem; po południu sucho. Ludzi na szlaku sporo, ale bez tłumów.
Tatry

Kościelec

2020-08-08 15:30
Muskat 4U
Kuźnice-Hala Gąsienicowa-Karb-Kościelec- Czarny Staw Gąsienicowy-Hala Gąsienicowa-Boczań-Kuźnice Przy kasie duża kolejka, na szlaku na Halę Gąsienicową nieprzerwany strumień turystów, na szlaku na Karb zaledwie kilka osób, na Kościelcu kilkanaście osób, nad Czarnym Stawem Gąsienicowym bez tłumów, ale tłumy na szlaku z Murowańca do Czarnego Stawu. Bezchmurne niebo, tylko na szlaku przez Boczań odrobina błota. W Kuźnicach uruchomiono dodatkową kasę. Czas 3h 🙂
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2020-08-08 00:27
Jadwiga Grzyśka
Wyjście szlakiem żółto - niebieskim - powrót zielonym. Droga na Grzesia w początkowej fazie mocno wyeksploatowana (zrywka?), reszta bez problemu do przejścia - chociaż w deszczowe dni może być ślisko. Zejście szlakiem zielonym - tuż przy dojściu do schroniska również zrywka, mocne błoto, prace w toku.. Mimo wczesnego wyjścia- turystów sporo.. i na szlaku i na szczytach.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Starorobociański Wierch

2020-08-07 15:26
Sevencoins.pl
Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec, Jarząbczy, Kończysty, Starorobociański, Ornak, Kościeliska. Miedzy Grzesiem a Rakoniem prace na szlaku - jest niedokończona konstrukcja. Prace także na Wołowcu. Zejścia z Wołowca poprawione, ale po tych workach się zbiega jakoś trudniej. Poza tym wszystko po staremu 🙂
Tatry

Czerwone Wierchy

2020-08-07 15:23
Robert Jakubowski
Kiry, Ciemniak, Krzesanica, Małołączniak, Kopa, Hala Kondratowa Na szlaku byliśmy chwilę po 7, śliskie podejście na Ciemniak, lekkie utrudnienia. Było trochę turystów, ale bez tłumów. Dopiero na Kopie zrobiło się gęsto, tak samo na Przełęczy pod Kopą.
Magura Spiska

Pawlikowski Wierch

2020-08-07 00:47
Anita Dziekan
Trasa: z Bukowiny Tatrzańskiej czerwonym szlakiem na Pawlikowski Wierch, a następnie niebieskim do Nowej Białej, zielonym do Gronkowa i dalej ścieżką rowerową do Nowego Targu. Trasa obfitujaca w widoki na Tatry (dziś mocno przymglone) oraz Magurę Spiską, Gorce, Pieniny i Beskid Sądecki. Tylko odcinek Pawliki (Rzepiska) -Trybsz wiedzie przez odcinki leśne, potem cały czas otwartym terenem i asfaltem. Dziś słońce przypiekalo, ale chłodny wiatr wynagradzal to, w lesie błoto. Reszta trasy sucha. Uwaga na znakowanie zielonego szlaku w okolicy Nowej Białej, można łatwo z niego zboczyc i z szutrowej drogi zejść na asfalt. Na całej trasie napotkane 2 osoby, dopiero w Nowym Targu na ścieżce rowerowej przez Bór na Czerwonym wzmożony ruch cyklistów. Białka i jej przełom oblegane przez ludzi szukających ochłody.
Tatry

Morskie Oko

2020-08-06 21:23
Dorota Skiba
Tatry

Zmarzły Staw

2020-08-06 15:52
JG
Kuźnice, Skupinów Upłaz, Hala Gąsienicowa, Czarny Staw Gąsienicowy, Zmarzły Staw powrót tą samą trasą Wyjście wczesnym rankiem w sporej mgle. Ludzi sporo. Szlak mokry, miejscami śliski, błotnisty. Od Murowańca szlak mokry miejscami tylko.
Tatry

Orla Perć

2020-08-06 11:40
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Zawrat - Zadni Granat Szlaki suche, jedynie podejście do Murowańca przez Boczań śliskie i błotniste. Ilość turystów spora, ale bez większych zatorów. Były momenty, że szliśmy sami. Bardzo dużo osób na Kozim Wierchu. Pogoda piękna, ciepło, potrzeba dużo picia. Popołudniowy spektakl chmur nieco nas schłodził zakrywając palące słońce. Pozdrowienia dla wszystkich napotkanych znajomych osób 🙂
Tatry

Wołowiec

2020-08-03 10:30
Insta@chodz_sie_powloczymy
Wołowiec - Rakoń - Grześ Wyjście między godziną 15 a 16 ze schroniska na Polanie Chochołowskiej. Na niebie ciemne chmury, ale widoczność dobra. Chwilami trochę kropiło ale nie zdążyło nas zmoczyć. Na grani dosyć silny wiatr. Z powodu późnej pory na szlaku łączącym szczyty całkiem pusto - polecam mimo wszystko wychodzić trochę wcześniej, bo nie każdy zdąży wrócić do schroniska przed zmrokiem wychodząc tak późno jak my dzisiaj.
Tatry

Kozi Wierch

2020-08-03 08:54
Insta@z02peter
Podejście od Doliny 5 Stawów. Lekkie zachmurzenie. Przed samym szczytem trochę popadało. Trzeba uważać na śliskie skały, szczególnie przy schodzeniu. Ilość ludzi umiarkowana.
Tatry

Sarnia Skała

2020-08-03 08:47
JG
Dolina Strążyska -Sarnia Skała- Dolina Białego- Ścieżka pod Reglami- Dolina Strążyska Wczesnym rankiem ludzi na szlaku brak. Kilka osób na szczycie. Szlak miejscami wilgotny. W Dolinie Białego jeden bardzo śliski, błotnisty fragment -trudny do przejścia. Ok 13. na wejściu do D. Strążyskiej - kolejka.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.