Warunki dla zapytania Tatry Zachodnie:Tatry Zachodnie

Starorobociański Wierch

2019-12-01 07:00
Mateusz Kmieciak
Chochołowska-Trzydniowiański Wierch-Starorobociański Wierch-Chochołowska Cały dzień lampa, jednak dość przeniklywy mróz, który na przystankach na grami dawał się we znaki.
Tatry Zachodnie

Hala Ornak - Jaskinia Mylna - Wąwóz Kraków - Kiry

2019-11-17 13:39
Piotr Bencki
Na hali dość silny wiatr. W Jaskini Mylnej sporo wody. Wąwóz Kraków suchy, odcinek po łańcuchach również.
Tatry Zachodnie

Chochołowska - Siwa Przełęcz - Ornak - Hala Ornak

2019-11-16 13:26
Piotr Bencki
Podejście na przełęcz czarnym szlakiem. Droga jest zniszczona i błotnista przez zrywkę drzew. Od Rana w dolinie deszcz i umiarkowany wiatr. Od przełęczy silny wiatr chwilami huraganowy. Śniegu brak.
Tatry Zachodnie

Grześ - Rakoń - Wołowiec

2019-11-15 13:08
Piotr Bencki
Start z Chochołowskiej - do Grzesia OK. Sucho i wiatr znośny. Od Grzesia do Rakonia widoczność ograniczona i silne podmuchy. Na Wołowcu silny wiatr, zimno i miejscami resztki śniegu.
Tatry Zachodnie

Grześ

2019-11-09 10:09
Małgorzata Niziołek
Mocny wiatr, deszcz
Tatry Zachodnie

Trzydniowiański Wierch

2019-05-18 09:36
Dominika Mońko
Wyjście czerwonym szlakiem z Chochołowskiej, zejście z drugiej strony przez Dolinę Jarzębczą. Do wejścia w las zero śniegu, przez las tyle że nic, pasmo kosodrzewiny praktycznie zasypane, na samym wierzchołku bez śniegu. Śnieg mokry, śliski miejscami zapadający się. Zejście przez Dolinę Jarzębczą, bez śniegu aż do trawersu. Tam około 300 metrów po mokrym, śliskim śniegu, kije wskazane. Niżej już sucho.
Tatry zachodnie

Ornak

2019-04-29 13:05
Przemek Lesman
Podejście od przełęczy iwaniackiej, połączone kilka ekip średniozaawansowanych ludzi podjęło skuteczną próbę wejścia na szczyt, szlak był nieprzetarty, torowalismy prawie calą drogę tylko na grani jakieś ślady były, widoczność około 100 metrów ale się zmieniało śnieg, mokry ciężki o osuwający się, temperatura powyżej 0
Tatry Zachodnie

Dolina Chochołowska, Grześ, Rakoń, Wołowiec

2019-04-23 09:40
Karol Mędak
Do Grzesia warunki bardzo dobre, od połowy szlaku od schroniska śnieg, raczkiraki się przydadzą, ale nie są konieczne. Później na Rakoń i Wołowiec - dzisiaj warunki fatalne, widoczność słaba + bardzo mocny wiatr. Raki obowiazkowe, kije lub czekan mogą się przydać. Przy podejściu na Wołowiec śnieg i wycofanie, niestety tą samą drogą - droga przez Wyżną Dolinę Chochołowską kompletnie niewidoczna i przysypana.
Tatry Zachodnie

Trzydniowiański Wierch

2019-04-16 08:46
Mirek Szymanski
Podejście czerwonym szlakiem od wschodu. Na stromym fragmencie potrzebne raki
Tatry Zachodnie

Wołowiec

2019-04-15 10:22
Mirek Szymanski
Widok na wschód, śnieg do południa ok, potem miejscami rozpuszczony lub zamarznięty. Raki wskazane.
Tatry zachodnie

Grześ i Rakoń

2019-03-29 11:16
Dominika Mońko
Z chochołowskiej przez Grzesia na Rakoń, powrót tą samą trasą, z rana po dolinie droga w większości przykryta śniegiem i lodem, ale bez żadnych specjalnych utrudnień. Na Grzesia śnieg ubity, sypki, przejście bez raków nie sprawia większego problemu. Zabawa zaczyna się granią między Grzesiem a Rakoniem, tam chodź śnieg ubity to na niektorych powieściach mocno przewiany, a pod spodem cienkiej warstwy puchu lód. Dało radę bez raków ale trzeba być ostrożnym, zwlaszcza przy zejściach. Powrót tą samą trasą, ale śnieg już trochę inny. Przechodzony, zapadający się, to samo przy zejściu z Grzesia, trzeba uważać bo momentami wyślizgany. Generalnie trasa przyjemna, piękne widoki, raki nie obowiązkowe ale zapewne pomocne. Droga za schroniska na Polanę i parking już zupełnie inna. Śnieg w większości roztopiony, przy samej polanie suchy asfslt. Co nie oznacza, że trampki wystarczą, a zdsżyli się tacy geniusze.
Tatry

Grześ, Rakoń, Wołowiec

2019-03-24 22:32
Kamil Kwiatkowski
Szlak przez Grzesia, Długi Upłaz, Rakoń. Warunki ok. Zejście Wyżnią Chochołowską, ale nie przy drogowskazie na przełęczy, tylko dopiero za Rakoniem zeszliśmy w dół i potem jako taki przedept łączył się ze szlakiem. Byli tacy co przekosili i wychodzili z zielonego prosto na Rakoń. Pogoda lepsza niż na zdjęciach, dużo słońca i piękne widoki na Rohacze, całe polskie Tatry Zachodnie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij