Warunki dla zapytania Trzy Korony:Pieniny

Trzy Korony

2020-03-10 22:31
Insta@mewa_w_locie
Trzy Korony z Krościenka nad Dunajcem. Miejscami szlak jest bardzo śliski, jest pokrywa lodowa głównie na stromych częściach szlaku i na pewno wygodnie będzie iść w raczkachrakach. Poza tym fragmenty śliskiego błota.
Pieniny

Trzy Korony

2020-03-03 15:44
Wojciech Pelczar
Szlak z Krościenka. Do Pienińskiego Potoku ok. Powyżej oblodzenie, raczki obowiązkowe. W lesie przeważnie bez lodu, jednak w większości oblodzenie.
Pieniny

Trzy Korony

2020-02-29 18:52
Mateusz Winiecki
Trasa żółtym szlakiem od schroniska do Przełęczy Szopka bardzo dobra. Od przełęczy niebieskim na szczyt bardzo dużo lodu. Raczki bardzo wskazane, szczególnie na zejściach. Pogoda petarda. Widać wszystkie okoliczne góry aż do Policy.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-16 11:32
Sebastian Zuchowicz
Wyjście przed 8 zielonym z Krościenka na Trzy Korony, przejście niebieskim na Sokolicę i zejście zielonym. Ślisko, raczki założone zaraz po wyjściu z miasta. Schody na pętli niebieskim szlakiem przy zamku też bardzo śliskie. Ogólnie bez raczków walka o przetrwanie, chociaz na Trzech Koronach widzieliśmy, że w adidasach też się da. Pogoda igła, widać Tatry, widać Diablaka, lekki mróz.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-13 12:01
Monika Gołoś
Trasa: z m. Sromowce Niżne żółtym szlakiem, potem niebieskim na Trzy Korony i Zamek Pieniński, dalej niebieskim na Sokolicę, powrót tą samą trasą. Warun idealny, piękna panorama Tatr, ludzi niewiele, szlaki przetarte, oblodzone, kolceraczki i kijki bardzo przydatne szczególnie na Skałkach i przy schodzeniu.
Pieniny, Beskid Sądecki

Trzy Korony, Sokolica, Dzwonkówka

2020-01-26 20:11
Adrian Piwowar
Trzy Korony - Czerteż - Sokolica - Dzwonkówka - Rokita - Mała Przehyba Wyjście z Krościenka na wschód słońca. Przed świtem bardzo zimno - temperatura dochodziła do -13 stopni, w ciągu dnia oscylowała w okolicach 0. Widoczność znakomita, słonecznie i bezwietrznie. Na trasie niewielu turystów, na Trzech Koronach trzy osoby, na Sokolicy pusto. Śniegu niewiele. Szlaki bardzo oblodzone i poruszanie się bez raczków grozi w najlepszym wypadku potłuczeniem.
Pieniny

Trzy Korony

2020-01-10 09:17
Insta@an.klmk
Podejście ze Sromowiec Niżnych żółtym szlakiem na Przełęcz Szopka, dalej na Trzy Korony i zejście zielonym szlakiem do Sromowiec. Pogoda super, bezwietrznie i ciepło ok 4+. W lesie na podejściu trasa bardzo oblodzona - raczki konieczne, zejście trochę lepiej. Zero ludzi na szlaku i na szczycie.
Pieniny

Trzy Korony i Sokolica

2020-01-06 19:55
Insta@adam_run_mountains
Start z Krościenka żółtym szlakiem, następnie niebieskim szlakiem pętla Trzy Korony Zamek Pieniny Sokolica. Zejście do Krościenka zielonym szlakiem. Warunki bardzo dobre. Śniegu niewiele, raczki miejscami przydatne (niewielkie oblodzenia), ale nie niezbędne.
Pieniny

Trzy Korony

2019-12-30 19:57
Marcin Wosiek
Szlaki w stanie bdb z wyjątkiem żółtego ze schroniska Trzy Korony do Przełęczy Szopka, gdzie jest masakra i bez raczków trudno miejscami przejść.
Pieniny

Trzy Korony

2019-12-30 18:58
Klaudia
Szlak był udeptany i przymrożony, przydawały się raczki, ale spotykaliśmy wiele osób bez nich i jakoś się doślizgali w góre i w dół. Widoczność świetna, podziwialiśmy Tatry 🙂
Pieniny

Trzy Korony

2019-12-29 12:28
Paweł Kowalski SJ
Widok z balkonu na Trzech Koronach. Bardzo sympatyczne wejście. Sporo śniegu, przy zejściu na Krościenko trochę lodu.
Pieniny

Trzy Korony

2019-12-27 19:34
Rafał Siuta
Ze Sromowiec. Od dołu szlaku błoto i mokry śnieg, pod którym zalegają śliskie kamienie, na drewnianych schodach trzeba uważać. Od ok połowy drogi na Trzy Korony mokry śnieg, w ok 34 wysokości zaczyna się prawdziwa zimowa aura. Śnieg już suchy, do połowy łydki. Na platformie mleko i dość zimny wiatr.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.