Warunki dla zapytania Trzy Korony, Sokolica:Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-16 11:32
Sebastian Zuchowicz
Wyjście przed 8 zielonym z Krościenka na Trzy Korony, przejście niebieskim na Sokolicę i zejście zielonym. Ślisko, raczki założone zaraz po wyjściu z miasta. Schody na pętli niebieskim szlakiem przy zamku też bardzo śliskie. Ogólnie bez raczków walka o przetrwanie, chociaz na Trzech Koronach widzieliśmy, że w adidasach też się da. Pogoda igła, widać Tatry, widać Diablaka, lekki mróz.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2020-02-13 12:01
Monika Gołoś
Trasa: z m. Sromowce Niżne żółtym szlakiem, potem niebieskim na Trzy Korony i Zamek Pieniński, dalej niebieskim na Sokolicę, powrót tą samą trasą. Warun idealny, piękna panorama Tatr, ludzi niewiele, szlaki przetarte, oblodzone, kolceraczki i kijki bardzo przydatne szczególnie na Skałkach i przy schodzeniu.
Pieniny, Beskid Sądecki

Trzy Korony, Sokolica, Dzwonkówka

2020-01-26 20:11
Adrian Piwowar
Trzy Korony - Czerteż - Sokolica - Dzwonkówka - Rokita - Mała Przehyba Wyjście z Krościenka na wschód słońca. Przed świtem bardzo zimno - temperatura dochodziła do -13 stopni, w ciągu dnia oscylowała w okolicach 0. Widoczność znakomita, słonecznie i bezwietrznie. Na trasie niewielu turystów, na Trzech Koronach trzy osoby, na Sokolicy pusto. Śniegu niewiele. Szlaki bardzo oblodzone i poruszanie się bez raczków grozi w najlepszym wypadku potłuczeniem.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2019-07-16 11:20
Przemek Lesman
Z Krościenka żółtym szlakiem, a później niebieskim na Trzy Korony, ludzi na szlaku bardzo dużo, pod szczytem kolejka do tarasu widokowego chyba z 30 minut, później w dół aż do pierwszego odbicia niebieskim do Sokolicy, wybraliśmy fragment eksponowany, nie jest jakoś wybitnie trudny, z dziećmi 4 i 6 lat da się za rączkę przejść. Z Sokolicy w dół do Krościenka czerwonym już późniejszym popołudniem bardzo mało turystów. Startowaliśmy z Krościenka o 12, więc całe miasteczko pełne samochodów, pod parkingiem z żółtego szlaku jescze miejsca były, zalecam wcześniejszy wyjazd, z dziećmi jak najbardziej da się teraz to zaliczyć.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2019-07-12 17:33
Insta@iciowanki
Trasa żółtym i niebieskim szlakiem z Krościenka przez Trzy Korony, Zamkową Górę do Sokolicy. Po wczorajszych deszczach szlaki są lekko wilgotne, ale nie zniechęciło to turystów, których do Trzech Koron jest mnóstwo. Zamkowa Góra i Sokolica to już nieco puściejsze trasy.
Pieniny

Trzy Korony, Sokolica

2019-06-25 17:32
Insta@pkasik13
Szlak żółty że Schroniska Trzy Korony do Przełęczy Szopka, potem niebieski na Trzy Korony i dalej niebieskim na Sokolicę. Powrót zielonym do Krościenka. W Wąwozie Szopczańskim mokro, dalej sucho i bardzo ciepło. Widoczność umiarkowana, Tatry zamglone. Z Sokolicy szybka ucieczka - gorąco jak na patelni. Wycieczka piękna, ale jednak wolę jej jesienną wersję.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.