Warunki dla zapytania Trzydniowiański Wierch:Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-05-23 21:37
Damian Żelazny
Siwa Polana - Polana Trzydniówka - Trzydniowiański Wierch. W drodze na Dolinę Chochołowską mało ludzi jak na weekend. Od skrętu na Trzydniówkę praktycznie brak ludzi na szlaku. Szlak przyjemny, suchy i w 2 miejscach leżą płaty śniegu, które nie sprawiają trudności. Powrót tą samą trasą. Droga na Kończysty i Starorobociański też wyglądała dobrze, ale ze względu na późną porę postanowiliśmy wracać.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-05-22 06:23
Insta@mountainslovee
Warunki na szlaku bardzo dobre, praktycznie brak śniegu. Wejście na Trzydniowiański Wierch od schroniska na Polanie Chochołowskiej, zejście do Polany Trzydniówka.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Wołowiec

2020-05-20 22:38
Zuzanna Nowicka
Grześ - Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch Dobre warunki na trasie (troszkę połaci mokrego śniegu po parę m, błoto w zasadzie tylko na podejściu na Grzesia i minimalnie schodząc z Trzydniowiańskiego przez Krowi Żleb), momentami bardzo silny wiatr na graniach, zwłaszcza za Rakoniem. Raki niepotrzebne, kijki w większości trasy również przez wiatr. Po drodze udało się nawet spotkać świstaka 🙂
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-05-18 09:37
Przewodnik Tatrzański Maja Sindalska
Siwa Polana - Kulawiec - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch, powrót tak samo. Szlak w znakomitej większości suchy, kilka płatów śniegu do przejścia, największe już pod Starorobociańskim. Rano śnieg mokry, ubity, po południu lekko kopny. Sprzęt w postaci raczków zbędny, wystarczą dobre buty i kije. Turystów niewielu. Piękna pogoda. Jeździ od 8:00 kolejka Rakoń, do 15-16. Działają wypożyczalnie rowerów, 40zł dzień + bilet wstępu dla roweru 6zł. Działa też gastronomia i pamiątki. Widoczne ze szczytu zejścia: do Doliny Starorobociańskiej - ze sporym płatem śniegu w stromym odcinku, oraz do Jarząbczej - wytopione. To najlepszy czas by przyjechać w Tatry!! Piękna pogoda, świetne warunki, niewielu turystów, promocje w cenach jedzenia w restauracjach oraz hoteli. Poleca!
Tatry Zachodnie

Trzydniowiański Wierch

2020-05-04 06:09
Bartłomiej Bania
Siwa Polana Trzydniowiański Wierch od 1300 śnieg na szczycie zmrozony śnieg ogólnie elegancko!
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-05-03 22:05
Insta@rafal.wegrzyn
Trasa: Dolina Chochołowska - Dolina Starorobociańska - Siwy Zwornik - Starorobociański Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Dolina Chochołowska Fajna trasa na rozruch po 2 miesiącach rozbratu z Tatrami. Ruch na trasie znikomy. Sporo śniegu na trasie. Śnieg kasza, zapadajacy się, miejscami lód. Na całej trasie nie zakładałem raków, można spokojnie iść bez nich.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-03-09 20:21
Waldemar Jasiński
Droga w Dolinie Chochołowskiej bardzo śliska, dużo oblodzeń, szczególnie rano. Po południu trochę potopniało, ale śliskich miejsc nadal było sporo. Śnieg na podejściu na Trzydniowiański Wierch po prostu w porządku. Nie za twardy, nie za miękki, czasem bardziej taki, czasem taki. Na grani dominuje puch, w bezpośrednich okolicach Trzydniowiańskiego mocno wywiany, na jednym z załączonych zdjęć widać wystającą trawę. Na puchu często cienka, twarda, zmrożona skorupa. Ogólnie jak na puch szło się dość dobrze. Bardzo mało ludzi.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-02-20 18:25
Dariusz Kras
Szlak z Doliny Chochołowskiej czerwonym przez Polanę Trzydniówkę na Trzydniowiański Wierch i zielonym na Kończysty Wierch. Powrót po własnych śladach. Szlak przetarty, luźna warstwa śniegu na wierzchu, pod spodem zlodzona. Podejście na Trzydniowiański -stromo, ślisko, powyżej lini lasu wietrznie i widoczność coraz mniejsza, chwilami na kilkanaście metrów, na Kończystym prawie zerowa i porywisty wiatr. Lekkie przebłyski słońca przy zejściu.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-02-15 13:25
Damian Urbanowicz
Zaczęliśmy od Siwej Polany, gdzie swój spacer zaczynała pokaźna ilość osób. Od rana świeciło słońce, warunki na spacer były świetne. Znaczna większość szła w stronę Polany Chochołowskiej, kiedy my odbiliśmy na czerwony szlak prowadzący na szczyt. Bez raków się nie obyło, szlak wydeptany, wchodziło się przyjemnie. W momencie naszego podejścia szlak był pusty, wchodziliśmy około godziny 11:00. Na szczycie byliśmy niespełna dwie godziny później, z nami stało dosłownie kilku turystów. Wróciliśmy tą samą trasą, gdyż zejście w stronie schroniska nie było wydeptane.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-02-07 23:42
Insta@annavantura
Podejście Doliną Chochołowską na Trzydniowiański Wierch czerwonym szlakiem z Polany Trzydniówko. Słońce i dużo śniegu na trasie. Ludzie, którzy podchodzili na nogach, kopali się miejscami po pas. Na górze śnieg wywiany, końcówka delikatnie oblodzona. Zjazd doliną Jarząbczą z dużą ilością śniegu. Kiedy przperawialismy się przez strumien i odpięliśmy narty, zapadliśmy się po pas.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-02-01 17:39
Adam Klonowski
Trasa Doliną Chochołowską mokra, ciężko przejść suchą stopą. Wejście na czerwony szlak tym dalszym od schroniska, przez Krowi Żleb. Wejście bez raczkówraków niemożliwe. Cały odcinek przez las oblodzony, bardzo łatwo o kontuzję. Na odcinku od Trzydniowiańskiego do Kończystego trasa miejscami wywiana do kamieni lub utwardzony śnieg. Nam wystarczyły kijki i raki. Zejście przez Dolinę Jarząbczą. Szlak zasypany, schodziliśmy do doliny na czuja, ale jak już doszliśmy do linii drzew, to można było się już odnaleźć. Potem odcinek nieprzetarty, cały czas się zapadaliśmy w mokrym śniegu.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-02-01 02:25
Insta@kuba.razny
Od Polany Trzydniówki. W dolinie w pierwszą stronę sporo lodu, mokro, raczki przydatne, ale nie niezbędne. W drugą stronę więcej wody niż lodu. Na Trzydniowiański Wierch trudne warunki, śnieg częściowo rozmrożony, ślisko. Przed lasem zapadający się. Na szczycie bardzo, ale to bardzo wietrzenie, do tego ślisko, ale częściowo słonecznie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.