Warunki dla zapytania Trzydniowiański Wierch:Tatry

Starorobociański Wierch

2020-11-25 22:28
Insta@ulicki.pl
Podejście od Chochołowskiej przez Ornak i Siwą Przełęcz. Zejście przez Trzydniowiański Wierch i czerwony szlak do Chochołowskiej. Sporo śniegu, bardzo duży wiatr, kamienie mocno oblodzone. Wskazane raczki.
Tatry

Jarząbczy Wierch

2020-11-21 22:47
Insta@katecanclimb
Wołowiec, Łopata, Jarząbczy Wierch, Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch Dzisiejsza trasa pięciu szczytów w fantastycznych warunkach pogodowych - praktycznie ani jednej chmurki na niebie, słońce, delikatny wiatr. Mimo mrozu i sporej ilości śniegu - wysokie morale. Niewiele osób na szlakach. Raczki się na pewno przydadzą przy zejściu. Przyuważona jedna kozica górska na Kończystym.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-11-15 14:02
Dawid Lipski
Ornak - Starorobociański Wierch - Trzydniowiański Wierch Warunki na szlaku bardzo zmienne. W lesie mokro, ale bez większych problemów. Trudności zaczynają się przed Ornakiem na zacienionym stoku, na wysokości kosówki. Kamienie są dosyć mocno oszronione, należy iść w raczkach. Na nasłonecznionej grani aż do Siwej Polany można iść normalnie. Kolejne oszronienia na końcówce podejścia pod Starorobociański i na dłuższym odcinku zejściowym ze szczytu. Ludzi umiarkowanie.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-11-13 19:31
Przygodnik Podróżniczy
Przez Ornak, wracając przez Kończysty i Trzydniowiański Wierch. W większości szlak suchy - rakiraczki niepotrzebne. Szlaki puste. Zgodnie z prognozami świetne warunki do wędrowania. Do wysokości Siwej Przełęczy widoki idealne. Wyżej nieco gorzej przez kłębiące się chmury.
Tatry

Jarząbczy Wierch, Wołowiec

2020-11-07 20:01
Marcin
Siwa Polana - przez Wyżnią Chochołowską na Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Polana Trzydniówka - Siwa Polana Warunki na szlaku dobre, uważać trzeba na pojawiające się błoto, najwięcej jest przy wejściu na zielony szlak w stronę WołowcaRakonia obok schroniska oraz przed Polaną Trzydniówka (od Trzydniowiańskiego Wierchu patrząc). Uwaga na oblodzenia w cieniu - iść się dało, ale było denerwujące. Pogoda wspaniała, warunki też, ludzie na szlaku są, ale nie jest to uciążliwe. 🙂 śniegu brak.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-11-07 09:28
Insta@agakranz
Przez Dolinę Chochołowską, a następnie Trzydniowiański Wierch i Kończysty Wierch. Bardzo dobre warunki pogodowe od rana do 16 pełne słońce, bezchmurne niebo. Temp na tyle wysoka, że można spokojnie w krótkim rękawku przejść cały szlak. Miejscami błoto, trochę śniegu, ale 100% poza szlakiem.
Tatry

Jarząbczy Wierch

2020-10-31 23:26
Agnieszka Bury
Dolina Chochołowska - Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch Piękna inwersja w Tatrach Zachodnich. Szlak na Jarząbczy Wierch miejscami oblodzony. Raczki przydatne ale nie nieodzowne.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-10-24 22:23
Insta@_pani_z_
Jesień w Tatrach. Podejście z Doliny Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch, zejście do Siwej Przełęczy, czarnym szlakiem Doliną Starorobociańską. Warunki umiarkowane, deszcz, mgła, gdzieniegdzie mokry śnieg na ścieżce, błoto, kijki bardzo pomocne.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-10-21 22:12
Kamil Pyzik
Z Polany Trzydniówka podejście czerwonym szlakiem, od ok. 1400m miejscami błoto, powyżej trochę śniegu, ale bez raków bez problemu, zejście czerwonym Doliną Jarząbczą do schroniska, tu więcej śniegu, ale zejście bez raków, na wejściu od tej strony by się raczki przydały.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2020-10-21 18:32
Insta@kielbasia_
Szłam pętlę czerwonym szlakiem z Chochołowskiej, szlak od granicy lasu aż do góry bardzo oblodzony, na górze bardzo mocno wiało (przez wiatr nie poszłam dalej na Kończysty i Starorobociański), szlak przetarty, jednak miejscami śniegu nawiane do kolan. Gdyby nie wiatr to warunki byłyby idealne.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-10-03 18:56
Insta@daras91
Schronisko w Dolinie Chochołowskiej - Trzydniowiański Wierch - Kończysty Wierch - Starorobociański Wierch - Polana Iwanówka - Schronisko w Dolinie Chochołowskiej. Wietrznie od samego schroniska. Na górze bardzo silny wiatr. Starorobociański Wierch obeszliśmy bokiem od strony PL ze względu na silne podmuchy. Od Siwej Przełęczy do Starorobociańskiej Równi płynie strumyczek.
Tatry

Starorobociański Wierch

2020-08-28 08:06
Waldemar Jasiński
Pętla z początkiem w Starorobociańskiej Dolinie i zejściem przez Trzydniowiański Wierch. W dolinie z rana dość mokro, ale nieuciążliwie. Na grani już zupełnie sucho. Bardzo krucho na zejściu ze Starorobociańskiego w kierunku Kończystego, trzeba mocno uważać. Na dalszych odcinkach też kilka kruchych miejsc. Szlak jest remontowany. Nie do końca udany eksperyment z workami, które w większości rozpadły się i nie utworzyły zamierzonych twardych stopni, zamieniony zostaje bardziej konwencjonalnymi schodami drewnianymi. Ludzi zaskakująco niewielu.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.