Warunki dla zapytania Trzydniowiański Wierch:Tatry

Bystra

2019-07-15 17:48
Maciek Wiśniewski
Kiry, Ornak, Siwa Przełęcz, Bystra, Błyszcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, Ścieżka nad Reglami. Trasa sucha, na Bystrej pustki, od Starorobociańskiego coraz więcej osób.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-24 20:46
Magdalena Woszczyk
Dolina Chochołowska- Trzydniowiański Wierch- Kończysty Wierch- Starorobociański Wierch-Siwa Polana-Dolina Chochołowska. Powyżej 1700 mleko, na przełęczach trochę wiało, bez opadów.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-15 20:35
Insta@thrashhmetalviking
Trasa z Chochołowskiej przez Trzydniowiański Wierch na Starorobociański z zejściem przez Ornak na Halę Ornak. Warunki całkowicie letnie, szlak suchy, żar leje się z nieba. Ostatnie, małe płaty śniegu ozdabiają zbocza przy szlaku. Polecam zaopatrzyć się w wodę na poziomie 3l na głowę i tak szybko się skończy. (Dziś 16.06 godzina 15 w Zakopanym deszczowo).
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2019-06-11 14:24
Agnieszka Aga
Warunki najlepsze z możliwych;)
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-07 22:34
Insta@photo.in.time
Trasa: Dolina Kościeliska- Iwaniacka Przełęcz tutaj troszkę błota na trasie więc trzeba uważać, dalsza część trasy to Ornak, Siwa Przełęcz, Starorobociański Wierch, Kończysty Wierch, Trzydniowiański Wierch, a następnie zejście do Doliny Chochołowskiej -Polana Trzydniówka tutaj na trasie brak przeszkód, jedynie w jednym miejscu mała ilość śniegu, ale nic strasznego. Pogoda praktycznie idealna chwilowe załamanie pogody parę kropel spadło, reszta dnia słoneczna 😉
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2019-06-06 07:36
Jolanta Zielińska
Szlak czerwony dookoła suchy.
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-06-05 19:19
Ewa Cz
Trasa na Starobociański Wierch z Doliny Kościeliskiej, przez Ornak. Zejście przez Kończysty Wierch i Trzydniowiański Wierch. Śniegu praktycznie brak, szlaki suche. Raki zbędne. Warunki pogodowe zmienne.
Tatry

Grześ - Trzydniowiański Wierch

2019-05-19 16:01
Adrian Piwowar
Trasa: Grześ - Rakoń - Wołowiec - Jarząbczy - Kończysty - Trzydniowiański. Błoto, śnieg, słońce, deszcz, wiatr, grad i burza - czyli wszystko co najlepsze w Tatrach. Warunki na szlaku dobre: mokry śnieg zalega jeszcze głównie między Rakoniem a Wołowcem oraz między Jarząbczym a Kończystym; reszta grani sucha. Przy wejściu na Grzesia i zejściu z Trzydniowiańskiego do Doliny Jarząbczej szlak miejscami zamieniał się w potok, sporo błota. Pogoda bardzo zmienna: od pełnego słońca po deszcz ze śniegiem i gradem, który przy silnym wietrze zdawał się padać z góry, z boku i z dołu. Na szlaku kilka osób, trzy kozice i dwa świstaki.
Tatry Zachodnie

Trzydniowiański Wierch

2019-05-18 09:36
Dominika Mońko
Wyjście czerwonym szlakiem z Chochołowskiej, zejście z drugiej strony przez Dolinę Jarzębczą. Do wejścia w las zero śniegu, przez las tyle że nic, pasmo kosodrzewiny praktycznie zasypane, na samym wierzchołku bez śniegu. Śnieg mokry, śliski miejscami zapadający się. Zejście przez Dolinę Jarzębczą, bez śniegu aż do trawersu. Tam około 300 metrów po mokrym, śliskim śniegu, kije wskazane. Niżej już sucho.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2019-05-11 08:04
Marta Pęczek
Trasa: Dolina Chochołowska - Dolina Jarząbcza- Trzydniowiański Wierch - Polana Trzydniówka. Szlak praktycznie cały suchy, na podejściu 20 minut w śniegu, zejście w stronę Polany Trzydniówki, tam więcej mokrego, ale płytkiego śniegu, więc nie polecam tamtędy podchodzić. Niezbędne kijki i krem z filtrem 50+.
Tatry

Trzydniowiański Wierch

2019-05-04 21:34
Adrian Ps
Tatry

Starorobociański Wierch

2019-05-02 09:02
Insta@maarys_iaa
Przejście Doliną Chochołowską - Trzydniowiański Wierch - Starobociański Wierch - Ornak. "Pogoda bardzo dobra, w górnych partiach jeszcze dużo śniegu i silne wiatry - bez raków się nie obejdzie. Z Ornaku ślisko na zejściu w kierunku schroniska Ornak.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.

To jest wersja demonstracyjna sklepu do celów testowych— Zamówienia nie będą realizowane. Zamknij