Warunki dla zapytania Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch:Tatry

Jarząbczy Wierch

2020-06-06 07:04
Sara Kryjak
Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch, Jarząbczy Wierch Z Polany Chochołowskiej szlakiem czerwonym. Cały dzień bardzo słonecznie i ciepło. Szlak w większości suchy, momenty z wodą na szlaku. Błota mało, prawie w ogóle. Od Kończystego na Jarząbczy dwa, trzy płaty miękkiego śniegu do ominięcia albo przejścia. Rakiraczki zbędne. Ludzi sporo, ale na szczytach nie było tłumów. Tłum tylko w Dolinie Chochołowskiej.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-03-09 20:21
Waldemar Jasiński
Droga w Dolinie Chochołowskiej bardzo śliska, dużo oblodzeń, szczególnie rano. Po południu trochę potopniało, ale śliskich miejsc nadal było sporo. Śnieg na podejściu na Trzydniowiański Wierch po prostu w porządku. Nie za twardy, nie za miękki, czasem bardziej taki, czasem taki. Na grani dominuje puch, w bezpośrednich okolicach Trzydniowiańskiego mocno wywiany, na jednym z załączonych zdjęć widać wystającą trawę. Na puchu często cienka, twarda, zmrożona skorupa. Ogólnie jak na puch szło się dość dobrze. Bardzo mało ludzi.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-02-20 18:25
Dariusz Kras
Szlak z Doliny Chochołowskiej czerwonym przez Polanę Trzydniówkę na Trzydniowiański Wierch i zielonym na Kończysty Wierch. Powrót po własnych śladach. Szlak przetarty, luźna warstwa śniegu na wierzchu, pod spodem zlodzona. Podejście na Trzydniowiański -stromo, ślisko, powyżej lini lasu wietrznie i widoczność coraz mniejsza, chwilami na kilkanaście metrów, na Kończystym prawie zerowa i porywisty wiatr. Lekkie przebłyski słońca przy zejściu.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2020-02-01 17:39
Adam Klonowski
Trasa Doliną Chochołowską mokra, ciężko przejść suchą stopą. Wejście na czerwony szlak tym dalszym od schroniska, przez Krowi Żleb. Wejście bez raczkówraków niemożliwe. Cały odcinek przez las oblodzony, bardzo łatwo o kontuzję. Na odcinku od Trzydniowiańskiego do Kończystego trasa miejscami wywiana do kamieni lub utwardzony śnieg. Nam wystarczyły kijki i raki. Zejście przez Dolinę Jarząbczą. Szlak zasypany, schodziliśmy do doliny na czuja, ale jak już doszliśmy do linii drzew, to można było się już odnaleźć. Potem odcinek nieprzetarty, cały czas się zapadaliśmy w mokrym śniegu.
Tatry

Trzydniowiański Wierch, Kończysty Wierch

2019-11-22 18:03
Insta@robin_ns
Do Trzydniowiańskiego spokojnie bez raczków, śniegu prawie brak. Do Kończystego już śnieg jak na zdjęciach, lepiej raczki mieć. Spory wiatr. Zdjęcia z około godziny 12 dzisiaj.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.