Warunki dla zapytania Turbacz:Gorce

Maciejowa, Turbacz

2022-09-24 14:17
Beata M.
Maciejowa - Stare Wierchy - Turbacz Warunki całkiem dobre, sporo błota i rozlewisk, widoczność bardzo dobra, bezwietrznie.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Gorce

Turbacz

2022-09-19 12:19
Insta@guciaty
Schronisko na Turbaczu, nie przestaje dosypywać.
Gorce

Turbacz

2022-09-06 14:25
Insta@ewelin_e
Polana Trusiówka - Gorc Troszacki - Przełęcz Borek - Turbacz - Przełęcz Borek - Papieżówka - Polana Trusiówka Szlak na ogół suchy, jedynie na leśnym odcinku od Przełęczy Borek na Halę Turbacz bardziej mokro. Rano chmury i rześko, ok.10 trochę przejaśnień, a od 14 słonecznie. Kwitnie goryczka trojeściowa, zwiastująca jesień, którą czuć już w powietrzu. Widoczność średnia. Na szlaku i w schronisku raptem kilka osób. O 7.30 na parkingu nie było samochodów ani obsługi. Bilet do GPN kupiony on-line, za parking zapłacone po powrocie (10 złdzień).
Gorce

Turbacz

2022-08-23 23:11
Insta@p_chrobak93
Podejście od osiedla Oleksówki, szklak zielony. Szlak suchy. Miejscami słaba widoczność. Dwa razy złapał nas deszcz. Powrót szlak zielony - pogoda się poprawiła, można było podziwiać widoki 🙂
Gorce

Turbacz

2022-06-18 12:04
Piotrek Pichór
Turbacz z Rabki do Nowego Targu. Raczej dobre warunki, miejscami zwłaszcza w cieniu kałuże błota - czasem utrudniające przejście, zwłaszcza w węższych odcinkach szlaku, ale da się na spokojnie przejść.
Gorce

Turbacz

2022-05-20 23:16
Insta@katarzyna_g_z
Niebieskim szlakiem z Koninek na Turbacz. Warunki bardzo dobre, szlak suchy.
Gorce

Turbacz

2022-05-13 23:39
Insta@oczami_gorskich_pasjonatow
Zielony szlak z Kowańca w obie strony. Połowa trasy błoto i kałuże. Na szczycie wietrznie. Pogoda słoneczna z niewielką ilością chmur. W schronisku bardzo dużo osób, szlak mniej oblegany. Warunki bardzo dobre.
Gorce

Turbacz

2022-05-11 23:26
Monika Łokaj
Niebieskim szlakiem z Koninek na Turbacz. Pogoda wspaniała, troszkę trzeba się powspinać, ale widoki na Hali Turbacz i pole krokusowe wynagradzają męczarnie. Krokusów sporo bliżej lasu na wprost Szałasowego Ołtarza. Potem szczyt Turbacza i zejście czerwonym szlakiem do Ołtarza, następnie w dół niebieskim. Pod butem sucho, tylko w dwóch miejscach zalegał śnieg, który topniał, podejście przed Halą Turbacz i przy dojściu do Schroniska.
Gorce

Turbacz

2022-05-10 22:07
Insta@julka_rokita
Trasa: z Nowego Targu (Kowaniec) zielonym szlakiem do schroniska i na Turbacz, powrót żółtym w to samo miejsce. Bardzo mało osób spotkanych na szlaku. Czasem lekkie błoto, ale do przejścia bokiem. Ostatnie krokusy w zacienionych miejscach. Pogoda idealna: ciepło i lekki wiatr. Uwaga na żmije wygrzewające się na szlaku.
Gorce

Turbacz

2022-04-30 23:26
Insta@sunnylifeandsmile
Słoneczna pogoda, niestety droga w niektórych miejscach mocno błotnista. W schronisku jak zawsze spore kolejki, ale szybko idzie. Schodząc sporo śniegu leży, łatwo sie poślizgnac. Warto wziąć wyzsze buty i przeciwdeszczowe ubranie.
Gorce

Turbacz

2022-04-29 23:41
Insta@_madziiix_
Przepiękny krajobraz z krokusami w tle. Pogoda dopisała, trasa z miejscowo zalegającym śniegiem, czasem błotniście. W schronisku pyszne smakołyki. Widoki zachwycają!
Gorce

Turbacz

2022-04-23 23:10
Insta@whiiterr
Trasa z Obidowej zielonym szlakiem przez schronisko Stare Wierchy na Turbacz. Na szlaku sporo śniegu, który powoli się topi, jednak chodzenie po nim sprawia wiele trudności. Powrót żółtym szlakiem przez Wsołową, później czarnym i zielonym powrót do Obidowej. Tutaj też sporo śniegu i błota wymieniajacego się nawzajem. Na polanach dużo krokusów.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.