Warunki dla zapytania Wielka Rawka:Bieszczady

Rawki, Połonina Caryńska

2020-05-22 06:16
Anna Maria
Wielka Rawka, Mała Rawka, Połonina Caryńska Start niebieskim szlakiem z parkingu przed Ustrzykami Górnymi i dojście do Wielkiej Rawki; kontynuacja na Małą Rawkę, zejście pod Bacówkę i dalej na Przełęcz Wyżniańską skąd dalsza trasa na Połoninę Caryńską. Zejście do Ustrzyk Górnych. Warunki idealne! Część szlaku na Rawki świeżo wyremontowana, szczególnie na początku.
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-17 22:49
Waldemar Jasiński
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Dość mokro, ale nie przeszkadza to jakoś bardzo mocno w wędrówce, choć przy zejściach trzeba uważać na poślizgnięcia. W dolnych partiach lasów piękna, zielona wiosna. Tłumów brak.
Bieszczady

Mała i Wielka Rawka

2020-05-03 15:40
Insta@lunadiluna
Wyjście z parkingu przy Przełęczy Wyżniańskiej zielonym szlakiem, później żółty i niebieski do parkingu przy Wielkiej Rawce. Od strony Małej Rawki w lesie w miarę sucho, brak liści na drzewach, po wyjściu z lasu sporo śniegu. Na szczycie mleko i słaba widoczność, ale frajda ze śniegu robi swoje 🙂 Przy zejściu z Wielkiej Rawki dużo mniej śniegu niż po drugiej stronie, w lesie natomiast dużo bardziej zielono i wiosna w pełni!
Bieszczady

Połonina Caryńska, Rawki

2020-05-02 20:57
Insta@pani__ruda
Połonina Caryńska, Mała Rawka, Wielka Rawka. Przejście czerwonym szlakiem z Ustrzyk Górnych na Połoninę Caryńską. Po drodze weszłyśmy na Kruhły Wierch i powrót na zielony szlak do Małej Rawki i Wielkiej Rawki. Zejście szlakiem niebieskim do Ustrzyk Górnych. Na szlaku dużo błota, a przy Małej Rawce i Wielkiej Rawce dużo śniegu. Trzeba uważać, żeby się nie poślizgnąć i nie zaliczyć kąpieli w błocie.
Bieszczady

Wielka Rawka

2020-03-07 13:46
Paweł Paprota
Podejście po Rawkę. Parę cm mokrego śniegu, tylko na pojedynczych zejściach przydadzą się raczki. Pada lekki deszcz, bezwietrznie, zdecydowanie za ciepło. Widoków totalny brak.
Bieszczady

Wielka Rawka, Mała Rawka

2020-02-15 01:22
Piotrek Halski
Przełęcz Wyżniańska - Rawki - Przełęcz Wyżniańska. Zielony szlak przedeptany, rakiety i raczki zbędne, trochę gorzej na podejściu na Wielką Rawkę, ale też beż większych utrudnień.
Bieszczady

Wielka Rawka

2020-01-06 18:44
Insta@davvi_dj
Podejście od Przełęczy Wyżniańskiej przez Małą Rawke. Warunki atmosferyczne świetne, spore zachmurzenie i brak wiatru. Szlak uczęszczany, śnieg twardy (warto wziąć raki) dla wygody i bezpieczeństwa.
Bieszczady

Rawki, Kremenaros

2020-01-06 01:07
Piotr Kubas
Trasa parking "Rzeczyca" - Wielka Rawka - Krzemieniec - Wielka Rawka - Mała Rawka - Przełęcz Wyżna - parking "Rzeczyca" Od parkingu pod "Rzeczycą" do deszchoschronu szlak przetarty, następnie całkowicie zasypany, trzeba było torować, śniegu po kolana i wyżej ?? Na Wielkiej Rawce kilka osób, szlak na Krzemieniec częściowo przetarty i tam też około 15 turystów oraz narciarzy. W kierunku Małej Rawki znów kilkanaście osób i ok 2025 przy zejściu do schroniska pod Małą Rawką. W samym schronisku ludzi tłum, nie było gdzie usiąść w środku. Zejście od Małej Rawki do schroniska powoli zaczyna być wyślizgane, ale bez tragedii, wystarczą kijki, za parę dni przy takiej ilości osób wskazane będą przynajmniej raczki. Śnieg świeży, suchy. Bardzo pożądane rakiety śnieżne przy odcinku "Rzeczyca" - Wielka Rawka i na Krzemieniec. Pogoda wymarzona, praktycznie bez wiatru, liczne przejaśnienia, bardzo korzystna widoczność, ok -7 stopni.
Bieszczady

Kremenaros, Rawki

2020-01-04 20:58
Insta@tomeksoroka
Szlak: Przełęcz Wyżniańska - Mała Rawka - Wielka Rawka - Krzemieniec. Szlak udeptany do wejścia na szczyt Małej Rawki. Dalej miękki, zapadający się śnieg. Silny wiatr i bardzo słaba widoczność na grani między Małą a Wielką Rawką. Raczki raki, kijki, odzież chroniąca przed wiatrem i orientacja w terenie niezbędne.
Bieszczady

Mała i Wielka Rawka

2019-12-15 23:04
Grzegorz Tokarz
Z Wetliny przez Dział. Widoczność zerowa, dość mocno wieje, śnieg od wys. ok. 850 m npm, do ok. 50 cm na szczytowych partiach, choć głównie jest go jednak mniej (raki wg mnie jeszcze nieprzydatne), generalnie warunki dla koneserów.
Bieszczady

Wielka Rawka

2019-12-14 18:09
Emma
Szlak zabłocony na niższych partiach i w remoncie, ale do przejścia. Śnieg zaczyna się od wiatki, a pod samą Wielką Rawką jest już go po pas. Jest nieprzetorowany.
Bieszczady

Wielka Rawka

2019-11-02 09:31
Gienek Jabłonka
Z przełęczy Wyżniańskiej na Wielką. Świerzy opad śniegu, na podejściach ślisko, wejście i zejście ostrożnie, na grzbiecie od Małej do Wielkiej ślisko, mgła zamarzała na ścieżce, raczki przydatne, zejście z Woelkiej w kierunku Krzemieńca lodowisko, nie poszedłem dalej.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.