Warunki dla zapytania Wielka Sowa:Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-04-10 22:41
Insta@dobrzanska.marta
Start czerwonym szlakiem z Przełęczy Sokolej. Powrót szlakiem żółtym przez Małą Sowę, czarnym od Jeleniej Polany do Przełęczy Sokolą. Na szlaku błoto, miejscami sporo śniegu z oblodzeniem. Przydatne kijki. Ludzie bez wyobraźni, niektórzy w letnim obuwiu.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-04-06 20:47
Insta@kurdeniemawolnejnazwy
Podejście od Przełęczy Jugowskiej do Wielkiej Sowy. Następnie do schroniska Orzeł czerwonym, jednak okazało się dziś zamknięte, powrót do schroniska Sowa i tam żółtym, następnie czerwonym do punktu startu. Całość trasy 12km, pogoda słoneczna, momentami sypał śnieg, całkiem pusto na trasach.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-03-28 20:09
Insta@adriano_suwaliano
Początek i koniec w Sierpnicu. Poruszamy się cały czas szlakiem niebieskim aż do Przełęczy Sokolej, następnie czarnym do Jeleniej Polany, następnie żółtym na Małą Sowę i dalej na Wielką Sowę. Dalej czerwonym do schroniska Sowa, do Przełęczy Sokolej i powrót niebieskim szlakiem. Warunki dobre, choć od żółtego szlaku na podejściu pod Małą Sowę aż na szczyt i do schroniska Sowa potrzebne raczki, ponieważ występuje zlodowaciały śnieg i lód.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-03-21 17:02
Insta@magdalenaazielinskaa
Trasa: Przełęcz Walimska - Wielka Sowa - Mała Sowa - Jelenia Polana - Przełęcz Walimska Pętla bardzo przyjemna, mało wymagająca. Niestety widoków zero. Mglisto i mroźny wiatr. Szlak ogólnie przetarty, miejscami nawiany śnieg, raczki niepotrzebne, ale bardzo przydadzą się stuptuty.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-27 23:54
Insta@chochlikowe.odkrytki
Warunki: szlak od Przełęczy Jugowskiej przetarty, widoczność słaba z powodu mgły, praktycznie nie było wiatru, więc trasa dosyć przyjemna i spokojna. Piesze szlaki spokojne, niewiele osób na szlaku.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-17 19:46
Insta@chaldoi
Bardzo dobre warunki, nawet przy temperaturze -12, dużo ludzi.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-16 00:49
Insta@agatamozdzierz
Warunki bardzo dobre, s?nieg ubity, idzie sie? stabilnie - szlis?my z Przełe?czy Walimskiej - raczki nie sa? konieczne, ale be?da? ułatwieniem.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-10 22:16
Iwona Dąbrowska
Rzeczka-Jelenia Polana- Wielka Sowa- Rozdroże pod Wielką Sową- Rozdroże nad Gołębiem- Kozie Siodło- Lisie Skały- Rzeczka, warunki na całej trasie bardzo dobre, napadało trochę świeżego puchu, jednak na szlakach śnieg ubity, niewyślizgany, bardzo wygodnie się idzie.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-10 19:40
Insta@anet_ka170
Podejście od: Przełęcz Sokola. W jedną stronę trasa idealna, bezwietrzna i raczki niepotrzebne. Uwaga zejście szlakiem zielonym mocno oblodzone, dużo osób zjeżdża na jabłuszkach. Warto mieć raczki.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2021-01-02 23:59
Insta@maciekbc
Podejście od Przełęczy Jugowskiej, żółtym do Koziego Siodła, dalej czerwonym na Wielka Sowę. Początkowo fajne tempo, ale im bardziej w głąb lasu tym bardziej robiło się ślisko. Na górę doleciałem bez raczków, ale w dół już założyłem, zdecydowanie bezpieczniej. Ludzi sporo, ale niestety minimalny procent przygotowany na zimowe spacery. Ogólnie fajny dzień.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2020-12-31 23:55
Iw
Czerwony szlak z Przełęczy Jugowskiej na Sowę. Lodowisko i szklanka. Lepiej wziąć łyżwy. Albo raczki. Żółtym lepiej, ale dalej ślisko. Po wyjściu na górę śnieg i kupa ludzi.
Góry Sowie

Wielka Sowa

2020-12-31 12:01
Insta@moth_into_flame
Z Przełęczy Jugowskiej. Szlak praktycznie na całej długości oblodzony - da się obejść bokiem i powoli przejść, ale raczki niezwykle ułatwiają przejście. Śniegu tak sobie, ale za to sporo ludzi 🙂 Życzę wszystkim, żeby każde wyjście w góry zakończyło się powrotem!
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.