Warunki dla zapytania Wielki Krywań:Mała Fatra

Wielki Krywań

2022-06-18 21:07
Insta@czasemwgorach_czasemnie
Malownicza i dość kondycyjna trasa z parkingu przy Vratnej Chacie (dolna stacja kolejki) przez Snilovské sedlo, dalej czerwonym szlakiem na Velky Krivaň, następnie przez Chleb czerwonym szlakiem na Poludňový Grúň i żółtym zejście na parking. Szlaki suche, jedynie miejscami delikatne błoto. Odcinek żółtego szlaku jest dość stromy i wymagający dla stawów kolanowych, więc zalecam ostrożność. Po opadach deszczu bywa tam bardzo ślisko. Pogoda cudna, ale ze względu na większość trasy na otwartej przestrzeni w słoneczne dni czapeczka i woda to zestaw obowiązkowy.
reklama

Gdzie w góry...


Tomasz Habdas
"Gdzie w góry na weekend. Górskie trasy dla każdego" to praktyczny przewodnik i poradnik przygotowujący do jednodniowych wycieczek i weekendowych wypadów w Beskidy. W tej książce znajdziesz wiele wskazówek, jak przygotować się na górską wyprawę, i porad, co naprawdę będzie ci potrzebne, a co jest jedynie zbędnym gadżetem.
Mała Fatra

Wielki Krywań

2022-06-17 17:44
Insta@huzarmateusz
Trasa: Chata Vratna - Chata na Gruni - Poludnovy grun - Hromove - Chleb - Vel'ky Krivan - Snilovske sedlo - Chata Vratna. Warunki bardzo dobre. Z rana pochmurnie. Później ciepło i słonecznie. Szlak wiodący przez las lekko błotnisty po opadach z poprzedniego dnia. Na głównej grani Małej Fatry sucho i wietrznie.
Nie widzisz tutaj warunków? Wyłącz blokowanie reklam na naszej stronie.